wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

Ciekawe strony - Life and Freedom Bestiary

vis - 2012-07-12, 21:18
Temat postu: Life and Freedom Bestiary
Przygotowuję Life and Freedom Bestiary (bestiariusz - zestaw stworzeń) do różnych gier, a w szczególności do mojej ulubionej gry Heroes of Might and Magic III i innych. Będzie zawierał także nowe zamki, jednostki, czary, artefakty itp. Całość w duchu dobra, ochrony Życia i Wolności, lekko bajkowym, dziecięcym, fantazyjnym jak to gry. Esencją są pomysły i grafiki. Z wykonaniem i ciągłym ulepszaniem zejdzie parę lat. Dla mnie to dobra rozrywka, rozwój gry,przy okazji promocja Wolności i Życia i wegetarianizmu. Trochę czasu na to jest, zanim będzie w pełni działajace hxxp://forum.vcmi.eu] VCMI (możliwość dodania czegokolwiek do H3) minie ze 2 lata. Ogólnie nieoficjalne dodatki do H3 już się ponad 10 lat rozwijają, przez co gra jest dość złożona w pozytywnym sensie hxxp://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37208] (WoG Era) . Dziwne, jeszcze nie spotkałem się i nie słyszałem nawet o wegetarianskich modach do gier, a w sumie powinny być jakieś. Może przy okazji inne powstaną.
hxxp://lifeandfreedom.freewebhost.co.nz/lfb.htm

bojster - 2012-07-13, 00:41

A powiedz mi, jak zamierzasz rozwiązać kwestię bitew? Po pobieżnym przejrzeniu strony domyślam się, że przeciwnicy będą rzucać w siebie owocami i wegańskimi sorbetami, ale tak czy inaczej na końcu ktoś musi polec, tak? Trochę to nie koresponduje z tą promocją życia.
vis - 2012-07-13, 06:39

Cytat:

A powiedz mi, jak zamierzasz rozwiązać kwestię bitew? Po pobieżnym przejrzeniu strony domyślam się, że przeciwnicy będą rzucać w siebie owocami i wegańskimi sorbetami, ale tak czy inaczej na końcu ktoś musi polec, tak? Trochę to nie koresponduje z tą promocją życia.

czasem ktoś ginie w czyjejś obronie, czasem ktoś kogoś zabija w czyjejś obronie;
bardziej tu chodzi o ochronę niewinnego życia, a nie życia jakiegokolwiek

bojster - 2012-07-13, 11:00

Czyli zawsze będzie wygrywać drużyna broniąca pozycji, a atakująca jest skazana na przegraną? W innym wypadku będzie to promowanie agresji. Bo kto ma decydować czy jabłecznik, czy galaretka agarowa ma większe prawo do życia i do rezydowania w tym a nie innym miejscu? Trochę to naciągane wszystko. HoMM3 to fajna gra, ale Twoja wizja jakoś do mnie nie przemawia - choć chętnie ją wypróbuję jak już będzie co.
vis - 2012-07-13, 19:58

nie powiedziałem, że promuję agresję, choć czasem agresja wobec złego jest dobrem (np. jak policja atakuje w trakcie rozruby chuliganów, którzy kogoś biją, niszczą własność itp.). H3LF to będą kolejne zamki, stworzenia itp. można grać mniej lub bardziej ideologicznie, można to zignorować, pozmieniać nazwy lub wyłączyć; chodzi o dobrą zabawę, rozrywkę, promowanie dobra, wegetarianizmu, życia i wolności; stworzone grafiki, dźwięki itp. będzie można wykorzystać do innych gier lub w innym celu.
vis - 2016-11-18, 23:07

wreszcie pierwsze animacje, które będą dostępne w grze za jakiś czas...
Leniwce


Fasoloidy


vis - 2016-12-23, 16:53hxxp://lifeandfreedom.rf.gd/lafe.htm]Life and Freedom Empire

vis - 2017-04-11, 22:14
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group