wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

Nasze zdrowie - Malavtilin

Karolina - 2008-07-03, 15:23
Temat postu: Malavtilin
MalavtilinSkład: woda oczyszczona, oliwa, eftiderm, olej rycynowy, wosk emulsyjny, gliceryna, malawit, nalewka z nagietka, ekstrakt eleuterokokka, benzoesan sodu.

EFTIDERM (C 42-3372-97) jest środkiem przeciwzapalnym. Spełnia tez rolę środka transportującego i dostarcza poprzez skórę i śluzówki biologiczne aktywne składniki, co wielokrotnie zwiększa ich aktywność i przedłuża działanie do 20-24 godzin.

MALAWIT TY 9158.001.29731500-95, Certyfikat nr BOSTNROSS RU.001:040007CII-19 z 26.02.2001 r.
MALAWIT - wysokoefektywny parafarmaceutyczny i kosmetyczny środek do stosowania zewnętrznego, w tym na śluzówki, posiada bardzo mocne właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze w stosunku praktycznie do wszystkich rodzajów infekcji tlenowców i beztlenowców, z wyraźnym przeciwwirusowym, przeciwgrzybicznym, przeciwbólowym i odwaniającym działaniem. Jest to produkt syntezy osiągnięć bioenergetycznej medycyny informacyjnej, farmakologii i homeopatii z unikalnymi darami natury Ałtaju. W jego skład wchodzą aktywne związki miedzi, w tym minerał malachit; mlekowy i inne kwasy; spirytus mrówkowy; srebro; sole sodu, wapnia, potasu, litu i in.; produkty pszczelarstwa; cukry; mumije tradycyjne i mumiję białe (olej kamienny); gumożywica modrzewia i żywica cedrowa; pączki brzozy i sosny; kora dębu; wyciąg z korzeni i traw regionu Ałtaju (piwonia odchylana, krwawnik, szałwia lekarska, nieśmiertelnik, mięta, nagietek, rumianek pospolity, eukaliptus, tatarak, cząber i inne, w sumie 37 składników na strukturalizowanej wodzie źródlanej bez barwników.

MALAWIT - informacyjnie-aktywny preparat, reguluje odbudowę informacji komórek organizmu przez skórę, śluzówki, biologicznie aktywne punkty (BAP) i zakończenia nerwowe. Jednocześnie dezintegruje obcą informacje wirusów i mikroorganizmów ( front fal preparatu pochłania "zanieczyszczenia" informacyjne).

Eftiderm łączy wszystkie aktywne składniki Malawtilinu i bez trudu przenosi je do tkanek, zwiększając tym samym w kilka raz ich działanie lecznicze. Poza tym, jest on antyoksydantem i powyższa żywotność komórek, oddziałując na systemy enzymatyczne membran biologicznych. W wyniku tego powstaje wyraźne oddziaływanie na wszystkie głębokie struktury. To sprzyja zwiększeniu działania przeciwzapalnego, przeciwobrzękowego, antyseptycznego i przeciwbólowego składników.

Badania kliniczne Malawtilinu były przeprowadzone w naukowych i leczniczych jednostkach Moskwy, Sankt-Petersburga, Jekaterynburga, Permi, Iżewska, Omska, Tomska, Czelabińska i innych miast.
Antyseptyczne właściwości preparatu były przebadane na podstawowych antybiotykoodpornych test-sztammach mikroorganizmów. Pokazano, że preparat tłumi wzrost pałeczki ropy błękitnej, pałeczki okrężnicy i maczugowca błonicy, gronkowca złocistego, paciorkowca A i B, salmonelli,, shigell czerwonki, grzybów candida. Ustalono jego birulicydne oddziaływanie na wirusy herpes i pęcherzykowego zapalenia jamy ustnej oraz inne.

WSKAZANIA I SPOSÓB STOSOWANIA:
• Zaleca się przy ostrych i chronicznych zapaleniach ucha środkowego, chronicznych katarach, anginach, zapaleniach zatok. Praktyka pokazała wysoką skuteczność preparatu, która nie ustępuje znanym analogom.
Sposób stosowania: nakładać na skórę lub śluzówki w okolicy (lub nad okolicą) lokalizacjo procesu 1-2 razy dziennie przez 7-10 dni.
• Preparat jest bardzo skuteczny w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych i grypy. Nakładać Malawtilin na skrzydła nosa 2-3 razy dziennie, przy bólach głowy - na skronie.
• Preparat likwiduje ból, obrzęk, odbudowuje funkcje tkanek w przypadku zapalenia nerwów, neuralgiach, bólach mięśni i stawów (zapalenie stawów, kaletki maziowej, nadkłykcia, pochewki ścięgna, osteochondroza itp.).
• Malawtilin skuteczne oczyszcza skórę z trądziku, czyraków, herpesa dowolnej lokalizacji.
• Malawtilin jest skuteczny w ginekologii. Daje dobry efekt w leczeniu zapalenia sromu i pochwy (75-90% wyleczenia), zapalenia pochwy, erozji szyjki macicy itp.
Sposób stosowania: na tle podstawowej terapii kompleksowej - tampony dopochwowe na 6-8 godzin codziennie w ciągu 10-12 dni; w przypadku chlamydii zaleca się powtórzyć leczenie Malawtilinem po 1,5-2 miesiącach.
• Preparat jest polecany w przypadku zagrożenia poronieniem, mastopatiach, pęknięciach sutka, kłykcinach kończystych, sanacjach pochwy przed porodem, przed sztucznym przerywaniem ciąży i wprowadzeniem domacicznych środków antykoncepcyjnych. Malawtilin jest nietoksyczny, nie jest potencjalnym alergenem, nie powoduje miejscowego podrażnienia skóry. Nie posiada właściwości embriotoksycznych lub teratogennych i może być stosowany w każdym okresie ciąży.
Specjaliści wiodących klinik i akademii medycznych FR, w tym PMA, UrGMA zalecają stosować Malawtilin w leczeniu kobiet ciężarnych z zapaleniem pochwy o niespecyficznej etiologii jako podstawową metodę terapii miejscowej, jak również w przypadku każdej infekcji i drożdżycy dróg rodnych. Oni uważają, że preparat ma wielką przyszłość w położnictwie i ginekologii. Pozytywnym jest tez to, że każda kobieta może stosować preparat samodzielnie w domu.
• Uralska i Permska Akademie Medyczne wysoko oceniły skuteczność Malawtilinu w połączeniu z oddziaływaniem aparatem DENAS w ginekologii, otolaryngologii, traumatologii, stomatologii.
• By pozbyć się grzybicy stóp, wystarczy 1-2 razy dziennie przez 3-7 dni nakładać Malawtilin na ogniska choroby.
• W przypadku podwyższonej potliwości dłoni, stóp i pachwin Malawtilin usuwa zapach, zmniejsza ilość wydzielin, niszczy mikroflorę.
• W przypadku uszkodzenia więzadeł, przy stłuczeniach, złamaniach: nakładać Malawtilin 1-2 razy dziennie przez 3-7 dni. W przypadku mocnych stłuczeń „sińce” znikają po 2-3 dniach. Zmniejsz się ilość powikłań. Złamania zrastają się w optymalnym czasie.
• Preparat zaleca się stosować przy leczeniu ropiejących ran, odleżyn, krwiaków, zadrapań. Potwierdzono, że stosowanie preparatu sprzyja gojeniu się ran i zapobiega wtórnemu zainfekowaniu. Malawtilin w ciągu 5-15 min. likwiduje zmęczenie mięśni.
• W stomatologii (zapalenie jamy ustnej, paradontozy, ból zębów i In.) Malawtilin stosować na skórę w rzucie bólu 1-2 razy dziennie. W przypadku paradontozy zaleca się stosować miejscowy masaż dziąseł 1-2 razy dziennie po 2-3 min.
• Program antywirusowy daje skuteczną ochronę przed większością infekcji wirusowych (grypa, herpes i inne), w tym też w przypadku ugryzienia przez kleszcza. Stosowanie kremu w strefie ugryzienia osłabia wtórne skutki.
• Dzięki temu że w skład Malawtilinu wchodzi ferment fitopain, krem jest bardzo skuteczny w przypadku zrostów przepony, brzucha i miednicy: należy nakładać nad okolicą zrostów 1 raz dziennie przez 12-14 dni, powtórzyć 4 razy w roku.

Jednocześnie Malawtilin to wspaniały środek kosmetyczny. On zapobiega starzeniu się skóry, zmniejsza ilość zmarszczek, przyśpiesz gojenie się elementów ropnych, polepsza krążenie tkankach, zapobiega powstawaniu blizn i zmniejsza już istniejące.
Jako środek kosmetyczny należy go nakładać cienką warstwą na czystą wilgotną cerę 1-2 razy dziennie. Może być stosowany stale, również jako podkład pod makijaż. Szczególnie wysoki efekt leczniczy daje stosowanie Malawtilinu i aparatu DENAS przy leczeniu różnych schorzeń i ich zaostrzeń, w tym też przy patologiach organów przewodu pokarmowego, płuc i przepony, nerek, kręgosłupa i stawów, w ginekologii. Następuje likwidacja blizn, w tym też w przypadku zrostów.

Malawtilin należy nakładać na skórę za 10-30 min. przed zabiegiem DENS-terapii. Leczenie trwa 10-15 dni. W przypadku choroby chronicznej zaleca się powtarzać go 3-4 razy w roku, a w razie konieczności leczenie można stosować stale przez długi czas. W przerwach między zabiegami DENS-terapi Malawtilin można stosować stale.
Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancji. hxxp://malawtilin.blogspot.com/


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

To jest reklama;) Jeśli jesteście zainteresowani tym kremem (są jeszcze inne rodzaje) to proszę o kontakt na priv.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group