wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wakacje w Rekowie
Autor Wiadomość
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 18:32   wakacje w Rekowie

Czy ktoś miałby ochotę i możliwość jechać na wakacje do Rekowa (k. Koszalina) w dniach 9-23 sierpień. Właśnie zamówiłam pokój, ale taniej wychodzi zamówić całe mieszkanko (2 pokoje plus łazienka). My póki co zamówiliśmy jeden pokój 3-osobowy, ale jakby ktoś reflektował na drugi pokój, to można by zaklepać całość. Wyszłoby taniej, no i raźniej razem. Link do miejsca: hxxp://www.podlasem.agrowakacje.pl/
 
 
eenia 
mama Franka i Mii


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 723
Skąd: Kraków/Zawoja
Wysłany: 2008-04-29, 19:33   

Ewa nie mogę się połapać na stronie, jakie to są koszty, załóżmy że byłby domek na spółkę z wyżywieniem. Acha no i my ewentualnie byśmy się zastanawiali nad tygodniem- 10 dni...
_________________
Franek 16.06.2004
Mia 10.06.2006
-----------------------
www.kaniewscy.blogspot.com
 
 
 
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 20:14   

No właśnie osobno to koszt 28 zł za osobę, a jeżeli całe mieszkanko, to 140 zł za dobę, dlatego całość się bardziej opłaca.
 
 
eenia 
mama Franka i Mii


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 723
Skąd: Kraków/Zawoja
Wysłany: 2008-04-29, 20:39   

Ewa napisał/a:
całe mieszkanko, to 140 zł za dobę
czyli po 70 zł na rodzinkę? Z wyżywieniem? Czy tam na miejscu w tym czasie będą jakieś atrakcje dla dzieci? Byłaś już tam kiedyś?
_________________
Franek 16.06.2004
Mia 10.06.2006
-----------------------
www.kaniewscy.blogspot.com
 
 
 
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 20:59   

Bez wyżywienia. Wyżywienie po 35 zł za osobę, z tego co zrozumiałam ze strony, dla dzieci zniżka. W tym terminie nie będzie właścicieli, którzy wyjeżdżają na swoje wakacje, więc specjalnych atrakcji nie będzie. Na pewno są konie, jeziora, plac zabaw na terenie, basen ogrodowy. Ja tam nie byłam, ale w tej chwili jest tam Magda (Camparis), więc jak wróci to ją podpytam. Oni są już tam drugi raz i ogólnie zachwyceni. Z tego co się zorientowałam, to lepiej tam jechać w czasie obecności właścicieli, ale nie ma już wolnych miejsc, a ja mogę tylko w sierpniu. Zastanawiam się też nad opcją domku campingowego, taniej, ale muszę Magdy podpytać jak te domki wyglądają. Aha, i miejsca rezerwują od soboty do soboty.
 
 
eenia 
mama Franka i Mii


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 723
Skąd: Kraków/Zawoja
Wysłany: 2008-04-30, 14:01   

pomyślimy
_________________
Franek 16.06.2004
Mia 10.06.2006
-----------------------
www.kaniewscy.blogspot.com
 
 
 
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-16, 22:15   

Tak sobie myślę... Jeszcze zaliczki nie zapłaciłam... A te 2 tygodnie w sierpniu to moje jedyne wolne, później znów domowe przedszkole, a Gabryś do szkoły... Kusi mnie trochę "objazdówka" po wegedzieciakach. Pytam całkiem poważnie. Czy ktoś z forumowiczów mógłby nas przyjąć na jakiś czas? Zapłacimy, choćby za wyżywienie, no bo w końcu bez przesady, nie będziemy na czyjś koszt robić wakacji. Jednak jak mam jechać w jakieś odludne miejsce i tam płacić, to wolę zapłacić znajomym, ale przy okazji kogoś fajnego poznać. Czuję po prostu potrzebę pobycia z ludźmi powyżej lat 5, a w Rekowie będę z chłopcami i tyle. Ludzi dorosłych mi trzeba!!! ;-) :-D
Czy ktoś by nas chciał, jako letników? :mryellow:
 
 
eenia 
mama Franka i Mii


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 723
Skąd: Kraków/Zawoja
Wysłany: 2008-05-17, 14:04   

Ewa, tak jak wspominałam zapraszamy :-D , nie wiem co prawda co z nami będzie w sierpniu, ale będziemy tak sobie ustalać plany, żeby na przestrzeni tych dwóch tygodni ugościć Was przez kilka dni. Więc nie wpłacaj zaliczki ;-) .
_________________
Franek 16.06.2004
Mia 10.06.2006
-----------------------
www.kaniewscy.blogspot.com
 
 
 
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-17, 15:24   

eenia napisał/a:
Więc nie wpłacaj zaliczki ;-)
Mówisz? :-D
Z jednej strony wakacje w Rekowie kuszą mnie od jakiś dwóch lat, z drugiej zniechęca trochę fakt, że w tym czasie nie będzie właścicieli, a co za tym idzie (jak sama właścicielka mówiła) wyżywienie nie będzie już takie fajne, niż podczas obecności domowników. Poza tym tak mnie jakoś zraził fakt, że muszę płacić pełną opłatę noclegową za Nataniela. Jeszcze się nie spotkałam z czymś takim w przypadku małych dzieci. W zeszłym roku byliśmy nad morzem i Nati w ogóle nie musiał płacić, że tak powiem, za siebie, a jeszcze miał gratis wypożyczone łóżeczko. I tak mnie jakoś naszły wątpliwości...
 
 
eenia 
mama Franka i Mii


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 723
Skąd: Kraków/Zawoja
Wysłany: 2008-05-17, 16:43   

My też kiedyś chcemy pojechać do Rekowa, ale już wiemy że w te wakacje nie damy rady z powodów finansowych. Co się odwlecze do nie uciecze jak to mówią ;-) .
A co do opłat za dziecko, to chyba wszędzie dzieci do 2 lat nie płacą, a powyżej już tak, choć moim zdaniem powinny być zniżki jakieś.
_________________
Franek 16.06.2004
Mia 10.06.2006
-----------------------
www.kaniewscy.blogspot.com
 
 
 
dort 


Pomogła: 56 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2569
Skąd: okolice
Wysłany: 2008-05-19, 19:27   

ja rowniez zapraszam do nas na wakacje, wiec jak tylko macie ochote to u nas spokojnie mozecie "powakacjować" :-D
_________________
syn 02.09.2005r. i syn 09.06.2013r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12