wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Christina Pirello
Autor Wiadomość
Cytrynka 


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 962
Skąd: Olympia, USA
Wysłany: 2008-07-11, 05:53   Christina Pirello

Niedawno kupiłam książkę tej autorki. Pani Christina stosuje kuchnię makrobiotyczną, ale nie w tej drastycznej formie, kiedy można zboża i niewiele poza tym. Książka nosi tytuł:
" Cooking the whole foods way" Zawiera same wegańskie przepisy (poprzednie wydanie chyba nie było całkiem wegańskie). W przepisach nie występuje cukier, rafinowane produkty itp.
Co mnie zaciekawiło: w 1984 roku jako 26-lata została zdiagnozowana z terminalną leukemią. Lekarze dawali jej 6-9 miesięcy życia. Na swojej drodze spotkała pewnego pana, który wyleczył się tą dietą z nowotworu. Nic nie miała do stracenia (choć na początku nie do końca wierzyła w to, bo jak pisze, skoro od 14 roku życia byłą wegetarianką i zachorowała, może ta dieta nie jest dla niej). Nie chciała tradycyjnego leczenia. Skupiła się na diecie i udało się.
Nie chcę tu oczywiście napisać, że nie trzeba się leczyć - ona akurat podjęła taką decyzję (ale czy się leczyła w końcu - nie wiem. Podam Wam kilka linków, są też przepisy, może się przydadzą.
hxxp://www.christinacooks.com/
hxxp://www.kushiinstitute.org/waytohealth/macrobiotics/stories/leukemia2.htm
hxxp://www.christinapirello.org/
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12