wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I Mistrzostwa Wegetarian w Maratonie
Autor Wiadomość
Robertto 

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: Wawa
Wysłany: 2007-06-21, 15:50   I Mistrzostwa Wegetarian w Maratonie

Zapraszamy wszystkich wege-biegaczy do udziału w Pierwszych Mistrzostwach Polski Wegetarian w Maratonie. Impreza odbędzie się 7 lipca 2007 r. w Nadleśnictwie Wejherowo (Leśnictwo Kępino). Prosimy o zapoznanie się z regulaminem( hxxp://wegesport.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=158&Itemid=95 ) imprezy oraz o zarejestrowanie się na bieg ( hxxp://wegesport.pl/index.php?option=com_facileforms&Itemid=90 ). Do Zobczenia na starcie !7!7!7!

ze str. hxxp://www.wegesport.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=159&Itemid=1

Pzdr. Robert
 
 
Lady_Bird 


Pomogła: 21 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2077
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-21, 16:44   

Mały update:
Z uwagi na małe zainteresowanie mistrzostwa nie odbęda się. Może w przyszłości nastaną lepsze czasy dla tego typu imprez [czytaj: ruszcie pupy lenie jedne ;) ]

Pozdrawiam z pozyczonego profilu:)
bartek
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2007-06-21, 18:04   

Robertto, a brałeś w końcu udział w Biegu Trzech Jezior?
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-06-21, 18:08   

Trochę za późno byłoby, żeby się przygotować na ten rok :)
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
rebTewje 
tatanaty


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 1323
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2007-06-21, 23:26   

ja sie wybieralem na te Trzy Jeziora, bo akurat bylem w Polszu, ale ostatecznie wymieklem. Biegam raczej rekreacyjnie i do tego na biezni, choc chetnie kiedys bym sprobowal czy dam rade. Na 15km oczywiscie, nie w Maratonie ;)
_________________
Widmo krąży nad Europą, widmo weganizmu...
 
 
 
sebusel 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 288
Skąd: Melbourne, Australia
Wysłany: 2007-06-21, 23:44   

A czy ktoś z was brał udział w hxxp://www.harpagan.pl/rajd/co_toH.php]Harpaganie? 100km/24h, w sumie to nie jest maraton, ale jak ktoś chce to może przebiec te 100km ale musi patrzeć na mapę, żeby się nie zgubić :mryellow:
 
 
 
Agniecha 


Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 105
Skąd: Zamość
Wysłany: 2007-06-22, 09:49   

JA brałam udział a 2 albo 3 harpaganach niestety nie udało mi sie dotrzeć do mety ale może na jesieni dołożę jeszcze parę kilometrów :)
sebusel a Ty brałeś udział?

A w takim biegu wegetarian chętnie wzięła bym udział ale Wejherowo to strasznie daleko ode mnie :(
 
 
 
Robertto 

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 25
Skąd: Wawa
Wysłany: 2007-06-22, 10:24   

Capricorn napisał/a:
Robertto, a brałeś w końcu udział w Biegu Trzech Jezior?


Niestety nie, praca mi nie pozwoliła. Wiem, wiem. Słaba wymówka.
Przygotowuję się na razie ostro do debiutu w maratonie. Chce wystartować we wrześniu w Warszawie. Jak dotrą do mnie koszulki to w barwach Vege Runners.

Pzdr. Robert
 
 
bajaderka 


Pomogła: 53 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 647
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-06-22, 14:59   

Robertto, to może przyjedziesz do Poznania w pażdzierniku...będziesz biegł z moim mężem, to będzie jego 4 maraton, także będzie Cię dopingował...zresztą nie tylko on...ja z dwójką maluchów będziemy jak zwykle na trasie podawać napoje...a i Jagoda może trochu z Wami pobiegnie :mryellow:
 
 
sebusel 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 288
Skąd: Melbourne, Australia
Wysłany: 2007-06-22, 15:14   

Agniecha napisał/a:
sebusel a Ty brałeś udział?

Ja byłem w Bytowie, Kościerzynie i Czersk-Rytel i Bożepole Wielkie. Ja też jeszcze nie dotarłem do mety, najlepszy wynik to 82.5km/13PK, ale wtedy czas się skończył, to było w Rytlu. Agniecha, a w których harpach startowałaś?

A czy byłaś w Przodkowie jesienią 2006? Wyśledziłem w wynikach Agnieszkę z Zamościa, to ty? :mryellow: jeżeli tak to otarłaś się o mojego brata, który jest w wynikach parę oczek wyżej :-)
 
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-22, 20:00   

Tez bym w czyms chetnie pobiegla pod barwami vege ;-) kiedys "wylapywacze talentow" jak chodzili po szkolach to chcieli ze mnie zawodowego biegacza i skoczka zrobic,ale ja mialam w glowie tylko zwierzaki :mryellow: Ale biegac lubie,tylko ostatnio mi nie po drodze cos :-/ ale w vege-barwach to by mi bardziej pewnie po drodze bylo :mryellow:
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-06-25, 11:28   

off top o niekoszernych strojach jest hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=12424#12424]tutaj
;-)
 
 
Agniecha 


Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 105
Skąd: Zamość
Wysłany: 2007-06-26, 12:53   

sebusel napisał/a:
Agniecha napisał/a:
sebusel a Ty brałeś udział?

Ja byłem w Bytowie, Kościerzynie i Czersk-Rytel i Bożepole Wielkie. Ja też jeszcze nie dotarłem do mety, najlepszy wynik to 82.5km/13PK, ale wtedy czas się skończył, to było w Rytlu. Agniecha, a w których harpach startowałaś?

A czy byłaś w Przodkowie jesienią 2006? Wyśledziłem w wynikach Agnieszkę z Zamościa, to ty? :mryellow: jeżeli tak to otarłaś się o mojego brata, który jest w wynikach parę oczek wyżej :-)



Tak to ja :) jeszcze byłam w Czersku. Ja takich zaliczonych km na Harpie to chyba miałam coś 60 a mój życiowy wynik to 80 parę km. Teraz niestety tak nie mogę sie zmobilizować do treningów :-( Zawsze strasznie mi przykro, że nie mam z kim pobiegać nie codziennie ale tak chociaż raz w tygodniu.
sebusel A na jesiennego Harpa sie wybierasz?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12