wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
horoskopy
Autor Wiadomość
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-05, 20:49   horoskopy

jako że sekretarki nadal brakuje, chciałam tylko poinformować, że temat nadal aktualny i żywy. co bardziej zainteresowani już sie pozgłaszali na PW czy GG ;)

oferty na allegro nie mam na stałe, bo w kosztach mi sie nie kalkuluje, ale jeśli ktoś coś chce to wystarczy dać znać :)

a jeśli znajdzie sie sekretarka to wracamy do tematu na forum :)
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2007-07-05, 20:58   

poproszę o bardziej szczegółowe info. :mrgreen:
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
marysia 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 348
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2007-07-05, 22:33   

pao napisał/a:
a jeśli znajdzie sie sekretarka to wracamy do tematu na forum :)

Pao, jesli tylko zostanie mi objaśnione co robić ma owa sekretarka :roll: , to jako zobowiązana ;-) mogę nią zostać (dobrze, że kawy parzyć nie trzeba, bo nie umiem ładnie podawać... i paznokcie nie te... i bluzeczka... :mrgreen: )
 
 
orenda 
double mama

Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1601
Skąd: Toruń/Płock
Wysłany: 2007-07-05, 23:12   

pao, ja tym razem chciałabym się zapisać na listę. Bardzo bym chciała coś o naszym związku, czy ma sens... z perspektywy gwiazd ;) Ostatnio coś nam nie idzie, tak z ciekawości chcę to sprawdzić.
_________________
hxxp://lilypie.com]
hxxp://lilypie.com]
 
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2007-07-05, 23:17   

no, i gdzie jest pao? na jakiej zasadzie działają jej horoskopy? Mam sie przed nią obnażyć z daty urodzenia? I ile mam zapłacić za to, zeby opublikowała tego, co jej wyjdzie, na forum? :D
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-05, 23:20   

marysia: sekretarka zakłada temat i pilnuje porządku. w pierwszym poście umieszcza listę i aktualizuje ją :) zatem to pilnowanie kolejki i tego co kto chce :) tak bym ja potem po postach nie musiała szukać, bo w horoskopowym temacie co rusz ktoś coś dopisuje ;)

jak widać lista już sie tworzy :D orenda zaczyna ;)

capri, jak rozumiem nie czytałaś tego tematu na kropkowcu?
 
 
orenda 
double mama

Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1601
Skąd: Toruń/Płock
Wysłany: 2007-07-05, 23:25   

ja 24 listopad 1982 godz. 21.45
Pio 02 październik 1973 godz około 9. (dkładnie nie wie)

podam jeszcze Liwię (jakbyśmogła coś o niej napisać) 19 październik 2005 godz. 5.25
_________________
hxxp://lilypie.com]
hxxp://lilypie.com]
 
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2007-07-05, 23:26   

pao napisał/a:

capri, jak rozumiem nie czytałaś tego tematu na kropkowcu?


nic a nic, na kropkowcu nie bywałam przez ostatnie dwa lata, a może dłużej. FFFSZYSTKO trzeba mi wyłuszczyć :D
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-05, 23:35   

a bo to było tak:

ktoś zapytał o kolory do mieszkania
taniulka pośpieszyła z pomocą i informacją w oparciu o Feng0Shui, ale niestety w jej wiedzę wdarł się bardzo pospolity na zachodzie błąd który sprostowałam i tak zaczęła sie dyskusja o żywiołach właściwych oraz żywiołach zwierząt, a co za tym idzie i o horoskopie chińskim.

efekt taki, ze tematy podzieliłyśmy i Taniulka pisała o kolorach w oparciu o wyliczenie liczby kua, ja zaś pisałam horoskopy ludzikom.

generalnie nie lubię ich pisać, bo jeden to dobre 3 godziny klepania w klawiaturę, ale jak sie okazało dla wielu okazały sie bardzo pomocne w rozwiązaniu ich problemów i wątpliwości. zresztą dzięki temu zaczęłam wystawiać horoskopy na allegro co niewątpliwie było mi bardzo potrzebne takze finansowo w tamtym momencie.

na kropkowcu była lista jeszcze nie zrealizowana, ale za sprawą zamknięcia przepadła, choć wiem, ze są osoby czekające na swoją rozpiskę. a że ja o ludziach pamiętam, to jednak sprawę chce dokończyć :) choć pewnie nie tyle będzie to dokończenie co początek jak znam życie ;)

a w ramach informacji, odzyskałam sporą część tego co zaginęło po likwidacji forum :)
 
 
orenda 
double mama

Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1601
Skąd: Toruń/Płock
Wysłany: 2007-07-05, 23:37   

pao napisał/a:
generalnie nie lubię ich pisać,
oj to nie dobrze.. to co teraz?
_________________
hxxp://lilypie.com]
hxxp://lilypie.com]
 
 
 
gosiabebe 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1494
Wysłany: 2007-07-05, 23:39   

pao napisał/a:
taniulka pośpieszyła z pomocą i informacją w oparciu o Feng0Shui, ale niestety w jej wiedzę wdarł się bardzo pospolity na zachodzie błąd który sprostowałam i tak zaczęła sie dyskusja o żywiołach właściwych oraz żywiołach zwierząt, a co za tym idzie i o horoskopie chińskim.

efekt taki, ze tematy podzieliłyśmy i Taniulka pisała o kolorach w oparciu o wyliczenie liczby kua, ja zaś pisałam horoskopy ludzikom.


:shock: :shock: :shock:
o co kaman?? :shock:
wy to tak na powaznie??
 
 
marysia 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 348
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2007-07-05, 23:46   

Ok. Pao, napisz jeszcze dokładnie jakie dane są Ci potrzebne, jakie rodzaje horoskopów oferujesz się zrobić i co tak by jeszcze było potrzebne. I co z tymi, którzy kontaktowali sie z Tobą wcześniej - dopisywać czy nie?
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-05, 23:59   

Cytat:
wy to tak na powaznie??


a co w tym dziwnego?
horoskop chiński mówi nam o tym co w nas drzemie, jakie mamy mocne i słabe strony, ułatwia kontakt z drugim człowiekiem i pracę nad sobą samym. to bardzo rozległe zjawisko w którym coraz większa ilość danych daje nam coraz dokładniejszy obraz. w chinach niezgodność horoskopów była jedynym możliwym powodem zerwania zaręczyn (no i jeszcze podejrzenie, ze młodzi sie kochają ale to nie było częste) bez konsekwencji i hańby.

zatem marysia, jak rozumiem bierzemy sie za to?

generalnie tutaj, z racji ograniczonej kwestii czasowej i sporego nakładu pracy zrobimy jak poprzednio: jeśli ktoś ma jakieś zapytania bo ma potrzebę to pomogę, ale nie będę sie zajmować tymi co to tylko z ciekawości, bo nie mam na to czasu.

generalnie zazwyczaj były to relacje z partnerem, predyspozycje zawodowe i relacje z dziećmi. czasem relacje z rodzicami czy z szefem, ale to sporadycznie.

co do listy: jak otworzysz wątek, to ludzie sami będą sie dopisywać a ty w tej kolejności wpisuj ich na listę :) jeśli komuś zrobię już rozpiskę to osobę z listy usuwasz, by nie było pomieszania:)

potrzebne dane:
data, godzina i płeć. kwestia miejsca urodzenia dotyczy właściwie tylko tych, co sie urodzili poza polską (wtedy trzeba uwzględnić strefy czasowe)


generalnie to ważne byś regularnie patrzyła co w temacie sie zmieniło. i po każdej mojej rozpisce przypominała mi kto następny jakby co ;)

po prostu ty trzymasz kontrole nad tematem, a ja piszę co do mnie należy i głowy sobie tym nie zawracam :)

[ Dodano: 2007-07-06, 00:01 ]
a temat myslę załozyc w my rodzice/dom rodzinny
 
 
marysia 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 348
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2007-07-06, 00:21   

Cytat:
a temat myslę załozyc w my rodzice/dom rodzinny

Zdążyłam założyć gdzie indziej, zatem albo zostaje, albo poproszę moderatora jakiegoś uczynnego o przeniesienie.
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2007-07-06, 08:36   

To ja też się zgłaszam do horoskopu dla mnie i Arka, ale dokładniejsze dane podam później.

pao, wystaw aukcje, żebyś kobieto, za darmo nie marnowała cennego czasu. :-D
 
 
gosiabebe 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1494
Wysłany: 2007-07-06, 08:38   

pao napisał/a:
a co w tym dziwnego?
horoskop chiński mówi nam o tym co w nas drzemie, jakie mamy mocne i słabe strony, ułatwia kontakt z drugim człowiekiem i pracę nad sobą samym. to bardzo rozległe zjawisko w którym coraz większa ilość danych daje nam coraz dokładniejszy obraz. w chinach niezgodność horoskopów była jedynym możliwym powodem zerwania zaręczyn (no i jeszcze podejrzenie, ze młodzi sie kochają ale to nie było częste) bez konsekwencji i hańby.

nie no tak tylko zapytałam bo nigdy nie spotkałam tak naprawde ludzi którzy rzeczywiscie sie interesują tymi sprawami :-D (prócz czytania "gazetowych")
ja co prawda tez nie interesuje sie tym ,ale dobrze wiedziec ze na wege dzieciaku istnieje taki wątek :-P
Ostatnio zmieniony przez gosiabebe 2007-07-06, 09:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mada 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 501
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-07-06, 08:59   

Jeśli będziesz będziesz miałą chęć i czasu starczy, to może i ja poproszę:) Ja to 6 kwietnia 79r godz. 4.25, Radzio 20 sierpnia 75r godz. po 7.00, klauduś 29 lipca 2006r godz. 10.12, dzięki:)
_________________

hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-06, 10:00   

no to marysia temat dała :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=15340#15340

ten zamykam, zaś dalsza rozmowa we właściwym temacie :)


puszczyk: trzeba sie dogadać tylko czy rodzinnie, partnersko jak i względem ceny ;)

taniulka, Twój post wydzielam do odrębnych ogłoszeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12