wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
marza mi sie wakacje :)
Autor Wiadomość
zina 


Pomogła: 93 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6308
Wysłany: 2007-07-06, 19:08   marza mi sie wakacje :)

Jeszcze miesiac pracy i wakacje :-D
Nie mam jednak pojecia gdzie sie jeszcze wybierzemy,ba,nawet biletow jeszcze nie mamy bo wszystko zalezy od wynikow mojego usg 3 sierpnia.
Ja mam straszna ochote na taki wypoczynek polaczony z rekraacja typu masaz czy basen i przyroda :-D no i dobre jedzonko wege oczywiscie :-D
Macie jakis pomysl na takie miejsce w Polsce albo w Czechach gdzie kobieta w ciazy i z wielkiego miasta zazna chwile ukojenia bo mi sie juz w glowie kreci od tych wszystkich ofert.
 
 
 
mossi 


Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2010
Skąd: Sari/Wro
Wysłany: 2007-07-07, 11:46   

ja się do Pragi wybieram :mrgreen: ale nie wiem czy tam jest wege jedzonko i chyba raczej od miasta nie wypoczniesz :-P w małych miejscowościach ciężko o jedzenie wegetariańskie nie wspominając już o dobrym :-P
_________________
Ja chcę dobrze ale nie udaje mi się to jak Kaliszowi dieta
 
 
olgasza 
królowa życia


Pomogła: 124 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3140
Wysłany: 2007-07-07, 14:05   

i my do Pragi, juz za dwie godzinki..
z wege jedzonkiem tam nei ma na szczescie problemow ( i to nie tylko w postaci smazonego sera), sa krisznowcy , kilka hinduskich knajpek, sporo wietnamskich i tureckich ( falafel mniam), no i siec Country Life - tylko tam drogo.
A co do wypoczynku w Czechach, to polecam region Szumawa - gory , lasy, jeziorka i spokoj, tylko ze wzgledu na bliskosc granicy z Bawaria ceny zawyzone...
Taniej i tez pieknie jest w Jesenikach, tylko z wege jedzonkiem moze byc ciezej.
_________________
hxxp://ekostyl.blogspot.com/
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-07, 14:19   

wiesz, to zależy co nazywasz ukojeniem...

jeśli ciszę, spokój i nudy to ja nic nie poradzę ;) ja w takich warunkach to max jeden dzień usiedzę ;) no czasem trzy jak mam z kim ciekawie pogadać ;)

ja niedługo znów sudety, potem praga i dalej bawaria, zatem jak to ja, ciągle w ruchu ;)
 
 
zina 


Pomogła: 93 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6308
Wysłany: 2007-07-07, 17:09   

pao napisał/a:
zatem jak to ja, ciągle w ruchu ;)


Zazwyczaj mam tak samo ale w obecnym stanie odczuwam takie zmeczenie ze potrzebuje wlasnie czegos innego i jak najdalej od Londynu ;-)

Co do Pragi to cudowne miejsce, w ktorym bywam przynajmniej raz na rok i jakie totalnie mnie zakreca!!! :mryellow:
W Czechach polecam Dobra Cajovnie gdzie od ilosci gatunkow herbat moze sie w glowie zakrecic :-D

Podejrzewam ze wybierzemy sie gdzies do znajomych na wies ostatecznie jesli moje MALE COS mi na to pozwoli ;-)
 
 
 
honey 


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 428
Skąd: hameryka
Wysłany: 2007-07-08, 00:36   

macie jakies niedrogie ale zyste miejsca noclegowe w Pradze... tak sobie mysle i planuje ze w przyszlym roku wybierzemy sie gdzies na wakacje po europie.....
oooo mam idee ... na nowy temat.....
polecamy dobre i niedrogie miejsca noclegowe...hotele ..motele ...hostele w calej europie !!!
_________________
dzisiaj liczy sie tylko teraz,teraz licze tylko na dzisiaj ..a jutro....to sie zobaczy jutro
 
 
mossi 


Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2010
Skąd: Sari/Wro
Wysłany: 2007-07-09, 10:27   

właśnie macie sprawdzone i w miare tanie noclegi w Pradze? My znaleźliśmy akademik (o wiele ładniejszy niż te polskie :roll: ) ale gdyby miejsc nie było....
_________________
Ja chcę dobrze ale nie udaje mi się to jak Kaliszowi dieta
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-07-09, 11:28   

Czeski Raj - spokój cisza na pewno :)
Zresztą moje okolice też są fajne, tyle że z tym wege to kiepsko.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12