wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z małym penisem albo wcale
Autor Wiadomość
Kreestal 

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1497
Skąd: Oxford
Wysłany: 2008-12-09, 00:01   Z małym penisem albo wcale

Cytat:
Płeć męska jest w niebezpieczeństwie. Według najnowszego raportu amerykańskich uczonych z organizacji CHEMTrust, samce niemal wszystkich gatunków, przez pestycydy, mają coraz mniejsze penisy i w ogóle są coraz bardziej kobiece.
Na męską płeć i jej atrybuty zabójczo, a przynajmniej okaleczająco, wpływają wszechobecne pestycydy i inne chemikalia panoszące się po świecie. Efekt jest prosty: im bardziej na działanie chemikaliów narażona jest samica, czyli matka, tym mniej hojnie obdarzony przez naturę będzie jej męski potomek.


Penisobójcze chemikalia są wszędzie!

Amerykańscy uczeni z organizacji CHEMTrust udowodnili, że chłopcy zrodzeni z kobiet narażonych na działanie pestycydów mają mniejsze penisy niż ich rówieśnicy ze środowisk bezpiecznych.

A jest czego się bać, bo jak wynika z obliczeń niestrudzonych naukowców, po świecie krąży prawie 100 tys. niebezpiecznych dla człowieka substancji.

Niebezpieczne dla płci chemikalia są niemal wszędzie - twierdzą naukowcy. Od sprzętu elektronicznego po kosmetyki i dziecięce podsypki.

Nie tylko człowiek


Ale narażony jest nie tylko rodzaj ludzki. Trujące substancje atakują genitalia samców niemal wszystkich zwierząt.
Panowie ryby cierpią przez skażenie wód - w brytyjskich rzekach połowa rybich samców ma w swoich genitaliach żeńskie jajeczka.

W niektórych rejonach Wielkiej Brytanii wszystkie ropuchy zostały już samicami. Niełatwe życie mają też aligatory na Florydzie i żółwie w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Męskie cechy zanikają też wśród amerykańskich orłów i innych drapieżnych ptaków. Problem dotyka nawet ogromnych waleni.

Kobiety, opanujcie się!

Jak zauważają naukowcy, zanikanie cech męskich, to poważny alarm ostrzegawczy.

Jeśli nic się nie zmieni i ilość pestycydów i innych chemikaliów się nie zmniejszy, apokaliptyczna wizja z "Seksmisji" może stać się nie tylko męskim koszmarem.


hxxp://www.tvn24.pl/-1,1576474,0,1,z-malym-penisem-albo-wcale,wiadomosc.html]Źródło

[ Dodano: 2008-12-09, 09:10 ]
Cytat:
Chemikalia mogą zabić wszystkich samców

"Polska": z powodu wszechobecnych chemikaliów w naszym środowisku naturalnym mogą w przyszłości wyginąć wszystkie samce, twierdzą uczeni.
Wczoraj 72 naukowców z krajów UE wystosowało petycję do Parlamentu Europejskiego, apelując o wycofanie z rynku chemicznych środków ochrony roślin.


Z opublikowanego w zeszłym tygodniu raportu organizacji ekologicznej CHEM Trust wynika, że przyroda i człowiek w ostatnich latach są wystawieni na działanie ponad 100 tys. nowych chemikaliów. Wiele z nich oddziałuje na równowagę hormonalną, co najbardziej dotyka samców i ich zdolności rozrodcze. Przykładowo u aligatorów na Florydzie dostrzeżono zwiększenie się poziomu estrogenu, a zmniejszenie testosteronu. Kolejne pokolenia gadów mają mniejsze penisy i problemy z rozmnażaniem - pisze "Polska".

Wśród misiów polarnych coraz częściej rodzą się hermafrodyty, istoty posiadające organy rozrodcze oby płci naraz. W świecie zwierząt naukowcy zauważają także coraz częstsze przypadki partenogenezy, czyli dzieworództwa - czytamy w "Polsce".

Z badań University of Rochester wynika, że synowie kobiet narażonych wcześniej na podwyższony poziom ftalatów częściej rodzą się z mniejszymi członkami i niedorozwiniętymi jądrami. Chłopcy kobiet wystawionych w ciąży na działanie PCB (polichlorowane bifenyle) woleli bawić się lalkami niż zabawkami typowymi dla płci męskiej - wynika z badań Uniwersytetu Erazma z Rotterdamu - pisze Adam Synowiec w "Polsce".

W regionach państw, w których emisja zanieczyszczeń jest największa, już teraz rodzi się dwa razy więcej dziewczynek niż chłopców.

Więcej na ten temat w "Polsce The Times".


hxxp://wiadomosci.onet.pl/1877188,16,item.html]Źródło

i jeszcze ...

Cytat:
Wiadomość brzmi niczym scenariusz "Seksmisji", ale tym razem to nie filmowa fikcja: mężczyznom grozi wyginięcie. Zabije ich wszechobecna chemia.

TVN24 przytacza za brytyjskim "Independent" wyniki badań naukowców z organizacji CHEMTrust. Zdaniem uczonych, różnego rodzaju chemiczne substancje mają wpływ na organizm ciężarnych kobiet, co prowadzi do niebezpiecznych konsekwencji:

Na męską płeć i jej atrybuty zabójczo, a przynajmniej okaleczająco, wpływają wszechobecne pestycydy i inne chemikalia panoszące się po świecie. Efekt jest prosty: im bardziej na działanie chemikaliów narażona jest samica, czyli matka, tym mniej hojnie obdarzony przez naturę będzie jej męski potomek.

Trudno to uwierzyć, lecz CHEMTrust przedstawia dowody ze świata zwierząt. Tam niektóre biologiczne procesy zaszły już dużo dalej niż wśród ludzi:

W niektórych rejonach Wielkiej Brytanii wszystkie ropuchy zostały już samicami. Niełatwe życie mają też aligatory na Florydzie i żółwie w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Męskie cechy zanikają też wśród amerykańskich orłów i innych drapieżnych ptaków. Problem dotyka nawet ogromnych waleni.

Czy więc rzeczywiście mężczyźni powinni się przyzwyczajać do myśli, że są gatunkiem wymierającym? Niekoniecznie. Nie można w pełni wierzyć wynikom badań przeprowadzonym przez CHEMTrust. Jest to bowiem ekologiczna organizacja za cel stawiająca sobie walkę z używanymi przez ludzi środkami chemicznymi.

Ekolodzy, nawet z tytułami naukowymi, zwykle robią wszystko w celu zwrócenia uwagi mediów. O CHEMTrust było do tej pory cicho. Lecz wydali raport o malejących członkach i oto proszę – wszystkie światowe agencje zaczynają ich cytować.

Trudno uciec od wrażenia, iż ekolodzy wykorzystali prosty sposób, by zainteresować swoimi teoriami połowę ludzkości. Bo czy jest coś, co intryguje mężczyzn bardziej, niż los ich penisów?


hxxp://www.pardon.pl/artykul/7096/ekolodzy_strasza_mezczyznom_zanikna_penisy]Źródło
Ostatnio zmieniony przez Kreestal 2008-12-09, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina 

Pomogła: 114 razy
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 4928
Wysłany: 2008-12-09, 10:36   

masakra..... :shock:
_________________
hxxp://s-p-l-o-t.blogspot.com/
 
 
 
kocham_tramwaje 

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 997
Wysłany: 2008-12-09, 10:41   

euridice napisał/a:
ale przecież nie rozmiar ma znaczenie! :mrgreen: ;)

tia - maly, ale wariat :lol:
_________________
hxxps://www.facebook.com/pages/Poduszkarka/1391382977755418?ref=hl
hxxps://www.facebook.com/pages/Flash-Decor/114932025350210?bookmark_t=page
 
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2008-12-09, 10:43   

walaija napisał/a:
euridice napisał/a:
ale przecież nie rozmiar ma znaczenie! :mrgreen: ;)

tia - maly, ale wariat :lol:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jeśli jednak funkcje prokreacyjne będą mocno upośledzone, to skończą się powody do śmiechu. :roll:
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
Amanii 


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 1485
Wysłany: 2008-12-09, 23:16   

ja tam wole w tradycyjny sposób :>
_________________
"Czy to ja nic nie rozumiem, czy oni zwariowali? Czy ja jestem dziecko, a oni tak dojrzali?
Oni mają paragrafy, a my mamy granaty w gębie, które mogą nam wypalić..."

 
 
arahja 


Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 1148
Skąd: brno
Wysłany: 2008-12-09, 23:37   

walaija napisał/a:
tia - maly, ale wariat :lol:


O mamo, a ja to niedawno usłyszałam od faceta (nie mojego :P ). Masakryczne to wyrażenie :lol: :lol: :lol:

Mam nadzieję, że nie dożyję braku mężczyzn, i nie będę musiała, jak w Seksmisji, tłumaczyć wnuczkom, co to facet i do czego służył :lol:
_________________
hxxp://czeski-sen.blogspot.cz
 
 
kocham_tramwaje 

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 997
Wysłany: 2008-12-10, 02:32   

arahja napisał/a:
Mam nadzieję, że nie dożyję braku mężczyzn, i nie będę musiała, jak w Seksmisji, tłumaczyć wnuczkom, co to facet i do czego służył :lol:

mimo wszystko fajnie bedzie powspominac :lol:
_________________
hxxps://www.facebook.com/pages/Poduszkarka/1391382977755418?ref=hl
hxxps://www.facebook.com/pages/Flash-Decor/114932025350210?bookmark_t=page
 
 
 
pan b 

Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-12-19, 22:56   

jeżeli tutaj jest twierdzone ze rozmiar nie ma znaczenia to znajdzcie mi taka osobe płci pieknej czyli kobiete ktora to potwierdzi bo ja mimo wszystko jakos jeszcze sie o tym nie przekonałem.....
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-12-19, 23:00   

Cytat:
to znajdzcie mi taka osobe płci pieknej czyli kobiete ktora to potwierdzi bo ja mimo wszystko jakos jeszcze sie o tym nie przekonałem.....
a co mówiły? :mryellow:
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
szo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 2532
Skąd: PL
Wysłany: 2008-12-19, 23:04   

euridice napisał/a:
Lily napisał/a:
a co mówiły? :mryellow:

Lily, :lol:

Właśnie, co mowiły? :mrgreen:


:mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: wesoły ten wątek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13