wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co piją koty?
Autor Wiadomość
pomarańczka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-18, 19:39   

A kotom mleko szkodzi podobno( mam na myśli dorosłe )
 
 
koko 


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 6187
Wysłany: 2009-08-18, 20:02   

pomarańczka, no to wiadomo, tylko co dalej z tym robić?
 
 
 
pomarańczka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-18, 20:39   

koko teraz widzę,że nieuważnie przeczytałam Twoją wypowiedz,sorry :mryellow: tak sobie myślę,że jeśli maluch potrzebuje tego mleka to niech piję,potem mu przejdzie,tak jak innym( może rozcieńczone z wodą) .A może Alispo jeszcze coś powie na ten temat...
 
 
nika 


Pomogła: 27 razy
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 508
Skąd: Kielce
Wysłany: 2009-08-18, 20:59   

widziałam w sklepach specjalne mleko dla kotów, o takie hxxp://www.whiskas.pl/produkty2.aspx?id=52, ale nie wiem ile kosztuje. Znalazłam jescze taką stronkę hxxp://www.kuchniapupila.pl/kot/karmy_dla_kotow/mleko tu jest kilka rodzajów mleka. Czytałam też że od krowiego jest lepsze takie modyfykowane jak dla dzieci ludzkich robią, tylko trzeba go sypać więcej. Zwykłe mleko tez go nie wykończy bo Koty to mądre bestie i jak mu bedzie szkodzić to nie będzie pił.
Mój kot pije wodę, w zasadzie bez znaczenia jaką byleby tyklo była ukradziona a nie z własnej miski, może być nawet z wanny, z ubikacji, konieczne jest tylko jej ukradnięcie :-? .
 
 
 
frjals 
ískalt tófa


Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1706
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-08-18, 22:11   

nika napisał/a:
konieczne jest tylko jej ukradnięcie

oooo tak. Kradzione kotu najlepiej smakuje ]:->
_________________

 
 
Pianka 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Westpreussen
Wysłany: 2009-08-19, 12:08   

nika napisał/a:
Mój kot pije wodę, w zasadzie bez znaczenia jaką byleby tyklo była ukradziona a nie z własnej miski, może być nawet z wanny, z ubikacji, konieczne jest tylko jej ukradnięcie

czyżbyśmy miały tego samego kota?? :mryellow:
U mojego jeszcze w grę wchodzi kula-akwarium z rybką .... śmiejemy się, że w ten sposób Micia chce dostać się do "przekąski" :lol:
Poza tym, moja kocinka uwielbia jogurty, zawsze czeka aby wylizać opakowanie, potrafi tak siedzieć i patrzeć człowiekowi na ręce, żeby tylko jej dać pojemniczek do wylizania, co ciekawe, ten sam jogurcik wyłożony do posmakowania do miski nie wzbudza już takiego apetytu :shock:
 
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-19, 18:26   

Koko-najlepiej go odzwyczaic od jakiegokolwiek mleka,tak by bylo najzdrowiej.a jesli jednak chcesz go troche rozpuscic to lepiej dawac mleko dla kotow(doroslych,nie mlekozastepcze),mozna rozcienczac z woda,jak chcesz go odzwyczajac;) te mleka to taki przysmak,dla zdrowia to niepotrzebne.Krowiego nie dawaj,czesto szkodzi,chociaz jak byl przyzwyczajony to moze jemu akurat nie.ale na pewno lepiej kocie.Ale naprawde woda wystarczy,korona mu z glowy nie spadnie;)

OT
Pianka-odradzam kule dla rybek..nie powinno sie ich stosowac,w niektorych krajach sa nawet zabronione!szkodzom rybom,traca w nich orientacje i ogolnie nkie czuja sie dobrze,pomijajac kjuz kwestie ze to zwykle tez mala przestrzen zyciowa.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
koko 


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 6187
Wysłany: 2009-08-19, 19:23   

Alispo, dzięki za odpowiedź :) No i za sposób z wodą w mleku, spróbuję tego.
To znaczy kot spróbuje.
 
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-19, 20:53   

a z tymi lodami to ostroznie ]:-> ,zeby sie kot nie pochorowal;)
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
Pianka 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Westpreussen
Wysłany: 2009-08-20, 07:52   

Alispo napisał/a:
OT
Pianka-odradzam kule dla rybek..nie powinno sie ich stosowac,w niektorych krajach sa nawet zabronione!szkodzom rybom,traca w nich orientacje i ogolnie nkie czuja sie dobrze,pomijajac kjuz kwestie ze to zwykle tez mala przestrzen zyciowa

Alispo, spox ;-) ta kula to tylko chwilowe lokum zastępcze, tzw izolatka dla podejrzanej rybki, musiałam ją odłowić z akwarium, bo zaczęła wyglądać podejrzanie, okazało się, ze akwarium, które do tej pory służyło za izolatkę się rozszczelniło i rybcia na kilka dni wylądowała w kuli (ale ogromiastej), myślę, ze w sobotę powróci do swoich towarzyszek w akwarium (na pewno kocurka nie będzie zadowolona w przeciwieństwie do rybki :lol: )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12