wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na Wielkanoc
Autor Wiadomość
ag 


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1127
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 22:01   Gdzie na Wielkanoc

Zaczęłam już myśleć o wyjeździe na Wielkanoc - czy możecie coś polecić, najlepiej gospodarstwo agroturystyczne w miarę blisko Warszawy, tzn żeby dało się tam dojechać samochodem w 3-4 h. Myślałam o Roztoczu, Białowieży, ew. Górach Świętokrzyskich tylko nie znam tam żadnych sprawdzonych miejsc.
 
 
blamagda 


Pomogła: 21 razy
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 1034
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-17, 10:34   

Ag, ja mogę polecić po znajomości to miejsce - na Mazurach garbatych jest, na odludziu i pięknie urządzone. Tylko na wielkanoc może tam być jeszcze dosyć zimno bo to okolice polskiego bieguna zimna. Można zamówić se też warsztaty ceramiczne, są rowery, cudne, małe jezioro, łódka, lasy, łąki, fajni gospodarze (uciekinierzy z Warszawy, ona - wege, on - dostosowany :-P ), psy, koty, piaskownica dla dzieci, miejsce na ognisko i do gry w koszykówkę... no nie wiem .. reszta na tej stronie pewnie się znajdzie: hxxp://www.zawady-oleckie.com/
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2010-01-17, 11:34   

ale fajne miejsce :-)
mnie skusiło bo lubię wieś i wszystko co z dala od zgiełku
 
 
ewakotowska 
co robić?

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 21 Lis 2009
Posty: 73
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2010-01-17, 11:41   

Witaj, nie wiem czy lubisz Bory Tucholskie - wiem, że to nie w tę stronę ;-) Byliśmy tam w zeszłym roku w czasie zimowych ferii, było świetnie - i mali i duzi byli zachwyceni. Znaleźliśmy cudną starą chałupę, po kapitalnym remoncie. W środku 4 niezależne mieszkanka, każde ze swoją łazienką i aneksem kuchennym. Jest opcja pobytu z wyżywieniem. W lesie głębokim (porządny zasięg w komórce pozyskiwaliśmy po odjechaniu 11 km), naprawdę mogę polecić - byliśmy tam w 2 rodziny i wszyscy wracaliśmy bardzo zadowoleni. Położone to to w okolicach Tucholi, obejrzyj sobie - www.bielska struga.pl

[ Dodano: 2010-01-17, 11:44 ]
Oczywiście miało być www.bielskastruga.pl

[ Dodano: 2010-01-17, 11:50 ]
Bardzo porządnie rozwiązana jest sprawa ogrzewania - jest piec lub kominek (za drewno nie płaciliśmy, leży sobie pod schodami i bierzesz ile chcesz - nie wszędzie tak jest), a do tego są grzejniki elektryczne (nie płacisz za zużycie prądu). Jak poszaleliśmy z kominkiem, to robiło się naprawdę gorąco, a mieszkaliśmy w tym dużym, Dębowym na dole - więc było trochę powierzchni do ogrzania.
 
 
ag 


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1127
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-17, 21:21   

blamagda rzeczywiście przytulne to miejsca na Mazurach.


Borów Tucholskich nie rozważaliśmy bo to daleko mi się wydaje... ale może kiedyś się przydać. [/b]
 
 
kociakocia 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 4300
Skąd: Wawa
Wysłany: 2010-01-17, 22:27   

hxxp://www.stajniawikno.republika.pl/ bardzo bardzo polecam :) jest cudownie cicho, malownicze tereny, do jeziora bliziutko, no i od wwy ok 140km :)
_________________
MEI TAI, POUCH, CHUSTY KÓŁKOWE, NOSIDEŁKO ERGONOMICZNE wkrótce, zapraszam :)
hxxp://www.facebook.com/pages/Madame-Googoo-baby-carriers/145687608816099 MADAME GOOGOO baby carriers
hxxps://picasaweb.google.com/madamegoogoo
Doradca noszenia dzieci ClauWi®
 
 
blamagda 


Pomogła: 21 razy
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 1034
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-18, 18:18   

ag - bardzo przytulne :-) Tylko samochód w Zawadach się jednak przydaje (choć dojechać można PKSem do Olecka i stamtąd gospodarze by pewno się zgodzili odebrać) - można na wycieczkę pojechać zobaczyć ten most w Stańczykach niczym z Harrego Pottera wzięty lub inne okoliczne atrakcje; jak najdzie ochota na coś słodkiego - to do sklepu jest też dosyć daleko 8-) no ogólnie auto pomaga - rozumiem, że wy dysponujecie?
Jak ten tego, to napisz do nich, czy mają wakaty na Wielkanoc, bo wiem, że są stali klienci i wielu miłośników tego miejsca :-) mimo że jest "in de midel of nołłer" :-)
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
 
madziulina 

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 183
Skąd: z maleńkiego miasta :)
Wysłany: 2010-01-29, 11:13   

Polecam Bory Tucholskie, polecam! Mieszka dokładnie 20 km od Tucholi :mrgreen:
Okolica malownicza, zdrowe powietrze, a na dodatek i przede wszystkim - fajni ludzie w okolicy :mrgreen: Nie ma jak to lokalny patriotyzm :-P
_________________
Magdalena :)
 
 
loika 

Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 346
Wysłany: 2010-01-29, 22:04   

blamagda napisał/a:
Ag, ja mogę polecić po znajomości to miejsce - na Mazurach garbatych


Również polecam Mazury Garbate, byłam wielokrotnie. Będąc tam warto też wybrać się do Suwalskiego Parku Krajobrazowego , teren parku jest pięknie ukształtowany przez lodowiec, jest tam wszystko - spore górki, moreny, kemy, ozy, jeziorka wytopiskowe, głazowiska, itd.
_________________
hxxp://www.alterna-tickers.com]
 
 
al.esweg 

Dołączyła: 01 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-01, 20:17   

ja znalazłam ofertę wyjazdów wielkanocnych do młyna klekotki, na ich stronie wszystko wygląda fajnie, ale sama nie wiem... może ktoś z was tam był i może mi doradzić.
 
 
lola

Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-02, 13:41   

Fajny pomysł, zdjęcia tego hotelu rzeczywiście zachęcają. Ja też w tym roku myślę o wyjeździe. Ciekawe czy mają coś dla mam z dziećmi. Może ktoś wie coś na ten temat.
 
 
asnowa

Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2010-03-09, 14:07   

Witajcie mam super miejsce na Wielkanoc z dziećmi. Wakacje byłyby jeszcze lepsze ale wiadomo co fajne to juz wszystko pozajmowane na lato. Na wielaknoc jeszcze mają pokoje www.podbrzozami.com SUPER jedzenie, dzieciaki maja mega atrakcje żwierzęta, ognisko, dookoła las, plac zabaw. W tym roku nie załapałam sie na lato ale na wielkanoc tam jade,pozdrawiam piszcie co o tym myśłicie
 
 
kofi 

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 6415
Skąd: jestem ze wsi
Wysłany: 2010-03-09, 14:26   

Mnie zniechęciła kiełbasa jako atrakcja.
Skutecznie, dalej nie oglądam.
_________________
hxxp://jak-obloki.blogspot.com/
 
 
asnowa

Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2010-03-09, 17:15   

No to gratuluje. Jestem 100 procent pewna ze nie masz dzieci.
 
 
Anja 


Pomogła: 78 razy
Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 3747
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-09, 17:21   

asnowa napisał/a:
No to gratuluje. Jestem 100 procent pewna ze nie masz dzieci.


A niby skąd ta pewność?
:shock: :?:
 
 
asnowa

Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2010-03-09, 17:24   

Oj sorki kofi ,pośpieszyłam się, widze ze masz i super synka,pozdro

[ Dodano: 2010-03-09, 17:26 ]
Taka jakaś szybka głupia myśł. Bo wg mnie takie agro gdzie dzieciaki same wyprowadzają zwierzęta, jeżdżą nakucyku czy nawet te kiełbaske potrzymają nad ogniskiem to dla małych mieszczuchów lepsza atrakcja niż Egipt czy Tunezja. Przynajmniej moja 4 llatka była we Włoszech, Bułgarii, Egipcie itp ale co roku musimy odwiedzić Grochowy

[ Dodano: 2010-03-09, 17:28 ]
Ale z drugiej strony na pewno zwróce uwagę właścicielom jak tam będę,pozdrowionka
 
 
patasznikowa 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Lis 2009
Posty: 254
Skąd: Londyn, a kiedyś Gdańsk
Wysłany: 2010-03-09, 17:40   

troll?
 
 
blamagda 


Pomogła: 21 razy
Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 1034
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-09, 17:48   

tak mniemam...
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
 
biechna 


Pomogła: 65 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 4587
Wysłany: 2010-03-10, 21:05   

patasznikowa napisał/a:
troll?

Raczej zwykła reklama, dziewczyna się nie kapnęła, że jest na forum dla weg(etari)ańskich rodzin :mrgreen:
 
 
judyta55 

Dołączyła: 18 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-18, 10:10   

lola napisał/a:
Fajny pomysł, zdjęcia tego hotelu rzeczywiście zachęcają. Ja też w tym roku myślę o wyjeździe. Ciekawe czy mają coś dla mam z dziećmi. Może ktoś wie coś na ten temat.



Ja znalazłam stronę tego hotelu w necie. Tam jest cała oferta wielkanocna, m.in. malowanie pisanek pod opieką niani, przygotowanie kosza z pokarmami do święcenia, poszukiwanie Wielkanocnego Zająca itd. Wydaje mi się , że wyjazd na święta z dzieciakami tam to fajny pomysł. Na pewno nie będą się nudziły.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13