wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z klawiaturą
Autor Wiadomość
katrinko 
zła matka


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 130
Wysłany: 2010-04-14, 09:41   Problem z klawiaturą

Od kilku dni moja klawiatura robi dziwne rzeczy: razem z literą "a" wyskakuje mi € lub, jeśli wpisuję coś w okienku z rozwijanym menu, ono się rozwija właśnie, natomiast przyciśnięcie "z" kasuje najczęściej ostatnią literę, słowo, fragment wersu. Inne klawisze też nie zawsze działają poprawnie, coś jest np z "1". Nie dzieje się tak stale, czasami da się coś napisać normalnie. Czy to "fizycznie zepsuta klawiatura, czy coś w ustawieniach i da się naprawić bez kupowania nowej? To bardzo męczące :-|
 
 
 
szo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 2532
Skąd: PL
Wysłany: 2010-04-14, 10:13   

hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=1936
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=7224
 
 
katrinko 
zła matka


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 130
Wysłany: 2010-04-14, 10:52   

Niestety, to coś innego :(
 
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2010-12-30, 14:13   

Ustawialam wczoraj sama nowego kompa i mam teray same problemz )sorrz ya popryestawiane literki ale to wlasnie problem ... :-(
W keyboard layout wybralam polish 214 (byl jeszcze polish programmers ale mzslalam ye tamto ustawienie bedzie nietypowe ...), a jako region location wzbralam united kingdom, i teray nie da sie tego ymienic, wchodze w te ustawienia klikam na pl i nie ma opcji zmiany na inne :-( chyba sie zalamie
Licze ye Boyster na cos jednak wpadnie i mi pomoze bo aha nawet malpz nie mam i nie moge maila zalogowac :-( :-(

edit

okazuje sie, ze zmienia sie jednak po kliknieciu na to united kingdom tak, ze mam malpe i mi ulzylo :) i moge pisac w miare normalnie (tylko ze teraz nie mam polskiej czcionki, a tak bardzo ja chcialam zainstalowac :roll: )

Nie wiem tylko czy nie bedzie trzeba za kazdym razem tego ustawiac.

Czy moge cos zrobic zeby miec normalna polska czcionke z niepoprzestawianymi znakami na klawiaturze? I czy juz sie nie da w ustawieniach kompa zmienic tego polish 214 na polish programmers i sprawdzic, czy tam sá te znaki na swoim miejscu razem z malpá?

edit2 - udalo mi sie dodac do dotychczasowych opcji polish programmers wiec sprawdze jak to tam wyglada.
Ale jak ktos ma jakies pomysly, sugestie i rady, to bardzo o nie prosze
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2010-12-30, 17:12   

No więc żeby juz nie mieszać -
każdorazowo kiedy otwieram nowa stronę, nowe okienko i chce pisac, ustawione jest "polish 214" i musze zmieniac na @polish programmers@ (no a tam tylko znak cudzyslowia z małpą przestawione), nie wiem jak to zmienic na stale :-( bo takie ciagłe przestawianie jest koszmarem :-(

w sensie - nie wiem jak ustawic polish programmers na stale, bo kazdorazowo jak zaczynam wpisywac cos w nowym okienku i zapomne, to wychodzi mi np: wegedyieciak.pl :-(

edit :)
Udało mi się samodzielnie rozwiązać ten problem (ogromny jak na moje pojęcie w sprawach komputerowych :) Mam nadzieję, że nie zrobiłam innych @wiekszych@ wpadek przy uruchamianiu kompa i nie pominełam jakichs waznych instalacji :roll:

Dodam jeszcz tylko to (jakby mialo miec znaczenie), ze musialam dodac wersję programmers do poprzednich w panelu strowania, a tamtej wersji nie dalo mi sie usunac. Ale zatwierdzilam, ze ta programmers jest wazniejsza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12