wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Niełatwo popełnić sieciowe samobójstwo"
Autor Wiadomość
orenda 
double mama

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1601
Skąd: Toruń/Płock
Wysłany: 2010-01-25, 16:09   "Niełatwo popełnić sieciowe samobójstwo"

hxxp://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/392216,nielatwo_popelnic_sieciowe_samobojstwo.html
Co myślicie?
_________________
hxxp://lilypie.com]
hxxp://lilypie.com]
 
 
 
Amanii 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 1485
Wysłany: 2010-01-25, 18:46   

Usunięcie konta to pestka, albo można po prostu na nie nie wchodzić (jak ja na n-k). Gorzej, jeśli chce się usunąć ślady swojej obecności w sieci, a dotychczas wiodło się bogate e-życie.

Usunięcie moich postów z 2 for, na których się udzielam, komentarzy pod artykułami, kont w różnych serwisach, sklepach internetowych itp... - nie wiem czy to w ogóle możliwe :) Tak sobie kiedyś już myślałam, co by było, gdybym chciała się przed kimś ukryć. Jak się dobrze pogrzebie i zna parę szczegółów z mojego życia prywatnego, to można nawet odkryć i przeczytać moje dawno już skasowane blogi z czasów liceum. Skasowanie to chwila, ale ślad zostaje...

Oczywiście nie trzeba od razu popełniać "sieciowego samobójstwa", żeby odzyskać życie. Wystarczy odzyskać życie - czas spędzany w sieci skurczy się do minimum :) Wiem coś o tym, pamiętam jak zdziwieni byli niektórzy moi znajomi moją znacznie zmniejszoną aktywnością na facebooku, albo tym, że nie odpisywałam na gg przez 2 dni. Też się doszukiwali w tym buntu antyinternetowego i "samobójstwa". A ja po prostu poznałam mojego chłopaka :D

A co do serwisów typu sepukoo - internetowe nagrobki, strony z komentarzami, punkty za namówienie innych... - SERIO ludzie to łykają? Przecież to nic innego jak kolejny portal społecznościowy :roll:
_________________
"Czy to ja nic nie rozumiem, czy oni zwariowali? Czy ja jestem dziecko, a oni tak dojrzali?
Oni mają paragrafy, a my mamy granaty w gębie, które mogą nam wypalić..."

 
 
rathri 


Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 78
Wysłany: 2010-05-11, 13:41   

Doskonale Cię rozumiem Amanii Niedawno również nie było mnie długo przed kompem i wszyscy wydzwaniają czy wszystko ok Oczywiście wszystko jest dla ludzi, popieram mądre strony i miejsca, które kontakt ułatwiają, ale najważniejsze nie dać się zwariować!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12