wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wege wieczorek 9.10.07 r.
Autor Wiadomość
alfa 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 83
Skąd: Gdańsk przedmieścia
Wysłany: 2007-09-19, 09:03   Wege wieczorek 9.10.07 r.

z przyjemnością informuję, że 9 października, we wtorek od godziny 18-stej do 21-szej, po raz czwarty "moje" stowarzyszenie "Nasz Przyjaciel Pies" orgaznizuje w Pruszczu Gdańskim na dużej sali MDK-u , koło jedynego wiaduktu w mieście, na przeciw zabytkowej cukrowni, wraz z Empatią i Vivą wieczorek wegetariański. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału, a osoby mające więcej czasu również do drobnej pomocy przy stoiskach. Miło mi poinformować, że na imprezie będzie Pani Kasia pediatra mojej córci, która przeszła na wege :-D i pragnie się angażować w sprawy promocji wege i pomocy rodzinom wegetariańskim...
W programie:
1. konkurs na wege potrawę, nagroda główna to karykatura, inne to bon na klasyczny masaż relaksujący , o reszcie zagadam jeszcze z dyrekcją.
2. degustacja wegańskiej żywności ekologicznej, jak zwykle kanapeczki już przy wejściu :-D oraz na ciepło ryż z warzywami.
3 wykład o tematyce wege
4 film
5 kącik dla dzieci z kolorowankami i jakimiś zajęciami
6 pokaz gotowania
7.stoisko z ulotkami, sprzedaż żywności wege na wynos, być może sprzedaż książek, koszulek,
Na imprezę wstęp wolny.
Impreza będzie prawdopodobnie filmowana przez admina naszego lokalnego forum, a filmek będzie na stronce. Najprawdopodobniej będa też robione chętnym dzieciom profesjonalne zdjęcia, przez artystę fotografika, z których będzie można stworzyć wegedzieciaczkową galerię.
Zapraszam Kazamuko z Klaudią i wege dziadkami ;-) . 3 pokolenia wege w jednej rodzinie...
_________________
hxxp://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-19, 12:59   

i po raz czwarty....
 
 
alfa 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 83
Skąd: Gdańsk przedmieścia
Wysłany: 2007-09-19, 17:33   

:-> informacji nigdy dość... ja często żałuję jak coś mnie ominie bo nie wiedziałam, tylko po fakcie do mnie info dotarło.
_________________
hxxp://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13