wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Roczna kotka szuka pilnie domu tymczasowego!
Autor Wiadomość
katrinko 
zła matka


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 130
Wysłany: 2010-10-27, 10:35   Roczna kotka szuka pilnie domu tymczasowego!

Przyszła z tym do mnie koeżanka z pracy: jej brat zabiera swoją teściową (80 lat) do siebie. Teściowa mieszka w małej wsi Piasek na kielecczyźnie gdzieś. Domu nie sprzedają, bo to taka letnia rezydencja, teściową co roku zabierają do siebie na zimę. Teraz teściowa zostanie już pewnie u nich na stałe, z racji wieku...
W domu zostanie kotka. Nie wezmą jej, bo dziecko podobno alergię ma. W zeszłym roku karmiła ją przez zimę jakaś krewna, w tym roku nie będzie (może już tam nie mieszka, nie wiem). Jeśli dom się nie znajdzie, po prostu ją tam zostawią :shock:
Kotka jest podobno młoda, rok-póltora, grzeczna i wychowana, wychodząca. Niesterylizowana, chyba niedawno miała kociaki :( To wszystko co o niej wiem, nie wiem nawet jak wygląda). Oczywiście, szukamy dalej na miejscu, ale na razie bez powodzenia :(
Starsza pani "zjeżdża" do córki już na wszystkich świętych...
 
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2010-10-27, 10:40   

katrinko, na forum miau napisz. Swoją drogą pomysł zostawienia jest co najmniej okrutny. Za porzucenie zwierzęcia ponosi się odpowiedzialność wobec prawa.
Tak szybko będzie ciężko znaleźć dom tymczasowy...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
katrinko 
zła matka


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 130
Wysłany: 2010-10-27, 19:07   

Wiem, że ciężko... Dałam na miau.
dopiero się o niej dowiedziałam, wcześniej zresztą był jakiś chętny, ale zmienił zdanie, bo wolał małego kotka.
 
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2010-10-27, 19:12   

Mały kotek szybko robi się duży ]:-> A tych większych niż 3 miesiące to potem nikt nie chce :/
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12