wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ignorowane tematy
Autor Wiadomość
Malinetshka 
Paulina


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5765
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-27, 13:33   ignorowane tematy

Jak cofnąć ignorowanie tematu? Nie potrafię znaleźć listy ignorowanych tematów, w FAQ też nic na ten temat nie widzę..
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2011-03-27, 19:09   

Malinetshka, poszukaj swoich postów lub postów osoby, o której wiesz, że pisała w danym temacie i wejdź do tego tematu przez ten post. Albo zignoruj inny temat i tam Ci pokaże, że możesz przejść do listy ignorowanych. Innej metody nie znam, nie wiem, czy jest to wada tego typu forów, czy nie umiem znaleźć.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
lilias
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-27, 19:17   

Spróbuj może wejść np. w któryś dział, wyświetlą sie wszystkie tematy z tego działu. bez zaznaczania nowego kliknij na ignoruj zaznaczone tematy. powinny się wyświetlić. odznaczysz i po sprawie :)
 
 
Malinetshka 
Paulina


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5765
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-27, 23:31   

Podziałał sposób euri, super, dzięki :) Ja próbowałam grzebać w swoim profilu wchodząc w jego edycję (klikając z menu forum). ;)
Lily napisał/a:
poszukaj swoich postów lub postów osoby, o której wiesz, że pisała w danym temacie i wejdź do tego tematu przez ten post.

Do tego ignorowanego umiałam wejść, ale nijak nie umiałam go usunąć z ignorowanych będąc w nim :> Tam nie ma takiej opcji..
lilias napisał/a:
Spróbuj może wejść np. w któryś dział, wyświetlą sie wszystkie tematy z tego działu. bez zaznaczania nowego kliknij na ignoruj zaznaczone tematy. powinny się wyświetlić. odznaczysz i po sprawie :)

Nie bardzo rozumiem, moja droga :> Tzn. jak wchodziłam w dział, w którym wiedziałam, że jest ten ignorowany temat i klikałam "pokaż ignorowane tematy" to owszem, pokazywał się i mogłam w niego wejść, ale wychodząc z tego działu i wchodząc do niego ponownie, już temat był dla mnie niewidoczny.

Dziękuję Wam w każdym razie :D
_________________
hxxp://www.myticker.eu/ticker/]
 
 
lilias
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-28, 00:17   

Mali, miałam na myśli, że jak wyświetlą się tematy ignorowane to po lewej stronie, przy każdym, który mnie interesuje zaznaczam kwadracik, a potem klikam w "usuń zaznaczone" i znika z listy ignorowanych. :-)

dobrze, że po problemie
 
 
Malinetshka 
Paulina


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5765
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-28, 10:38   

Ahaa... teraz rozumiem. :)
_________________
hxxp://www.myticker.eu/ticker/]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12