wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszam na stronkę dla ekorodziców!
Autor Wiadomość
rathri 


Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 78
  Wysłany: 2010-04-14, 14:12   Zapraszam na stronkę dla ekorodziców!

Zapraszam na stronkę dla ekorodziców na której jestem moderatorką:}

Znajdziecie tam wiele ciekawych rzeczy. Od krótkich porad – jak pozbyć się uciążliwego zapachu przypalonego mleka, przez dłuższe teksty o gospodarowaniu z głową i dbaniu o prządek za pomocą naturalnych środków czystości do domowego Spa, czyli różnorodnych maseczek, np. z białka i mąki kukurydzianej. Oprócz spraw typowo „porządkowych” na portalu znaleźć można teksty poświęcone ciąży, naturalnemu wychowaniu oraz problemom związkowym. Artykuły często są wzbogacone o opinię ekspercką, dzięki której można poznać specjalistyczny punkt widzenia na dany temat. Część tekstów została stworzona przez fachowców z różnych dziedzin, min. logopedii, pedagogiki, psychologii w tym doradcę żywieniowego pania MENDECKĄ z mamowania!

Co najważniejsze, nie zapomniano też o najmłodszych. To dla nich został stworzony dział z Ekozabawami, gdzie mogą bawić się w szkołę z Ekojeżem, rozwiązywać ciekawe zadania oraz tworzyć dzieła sztuki z plasteliny, papieru oraz z plastikowych butelek. Gdy maluchy będą szkolić swoje zdolności manualne, mamy w tym samym czasie mogą buszować po dziale Handmade w poszukiwaniu inspiracji na stworzenie ręcznie robionej torebki, kartki imieninowej czy koszulki. Natomiast wszystkie szydełkujące panie znajdą wiele ciekawych projektów na wykonanie maskotek, pacynek, a nawet wielkanocnego kurczaka.

Zresztą najlepiej sami oceńcie;D Mi się spodobała więc polecam, linka mam w stopce jak kogoś zainteresowałam pozdrawiam wiosennie rathri!

ps. Osobiście się cieszę ,że takich stronek powstaje coraz więcej, to znak, że coś się zmienia!
 
 
k.leee 


Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2701
Wysłany: 2010-04-15, 03:09   

Fajna! :-D
_________________
hxxp://alterkino.org/]www.alterkino.org
 
 
beata2802


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 42
Wysłany: 2010-04-19, 09:31   

Podoba mi się!
Zostałam fanką na Fb i dała link na facebookowej stronie Tuliluli.
Powodzenia!
_________________
hxxp://www.alterna-tickers.com]

hxxp://www.hxxp://domek-na-krzyzowkach.blogspot.com/]Domek na Krzyżówkach
hxxp://www.konserwator-dziel-sztuki.pl/]W jakim stanie jest ten stary obraz na Twojej ścianie?
hxxp://www.metodadwupunktowa.pl/]Dwupunkt
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2010-04-19, 09:47   

Mi też się podoba, będę zaglądać. :-)
 
 
rathri 


Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 78
Wysłany: 2010-05-11, 13:29   

Dzięki za wsparcie! A propo linku k.lee N aalterkino do ściągnięci ajest fajny film food polecam;]
 
 
śnieżynka

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-06-08, 13:29   

a ja właśnie dodałam w dziale wydarzenia o zakręconych eko-warsztatach, na które chce wysłać moje dziecko. Na stronkę trafiłam całkiem przypadkiem, gdy szukałam info o pękających słoikach:D
 
 
wegusroman 
ekowegetata


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-04-17, 15:49   

Dowiedziałem się o stronce przez artykuł w dzienniku łódzkim i od tygodnia intensywnie zaglądam. Nie jest sticte wege ale jeśli chodzi o wychowanie i dział zrób to sam jestem pod wrażeniem. Z poród z forum też często korzystam zwłaszcza tych domowych w stylu wybawianie plam, cuchnące odpływy... A o co chodzi z tymi eko warsztatami czy w okolicach łodzi też się odbywają? W jakim wieku dzieci można posłać?
_________________
Jesteś tym co jesz!
 
 
andip 

Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-05-10, 19:17   

a jak się nazywa ta stronka dla eko-rodziców ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12