wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak wrócić do starego konta?
Autor Wiadomość
Wiola hajda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 68
Wysłany: 2011-06-29, 20:59   jak wrócić do starego konta?

Witam.
Zrezygnowałam z adresu mailowego, który podałam rejestrując się na tym forum w 2007r, podobnie jak i ze strony www. którą wówczas prowadziłam. W tej chwili nie mogę zarejestrować się na swoim starym koncie na WD ani też zmienić danych, ponieważ zablokowano mi to forum. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to zmienić?
Dziękuję i pozdrawiam.
Wiola
 
 
lilias
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-29, 23:17   

proponuję napisać do admina :-) mi bardzo pomógł w odzyskaniu konta, no i troszeczkę wrodzony ośli upór ;-)no i odzyskiwanie konta też czasem pomaga

hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=10221
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2011-06-29, 23:56   Re: jak wrócić do starego konta?

Wiola hajda napisał/a:
Witam.
Zrezygnowałam z adresu mailowego, który podałam rejestrując się na tym forum w 2007r, podobnie jak i ze strony www. którą wówczas prowadziłam. W tej chwili nie mogę zarejestrować się na swoim starym koncie na WD ani też zmienić danych, ponieważ zablokowano mi to forum. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to zmienić?
Dziękuję i pozdrawiam.
Wiola
Witaj,
zastanawia mnie jak to możliwe, że ktoś zablokował Twoje konto, i kto?? Jest to dla mnie dziwne
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2011-06-30, 00:07   

Wiola hajda napisał/a:
W tej chwili nie mogę zarejestrować się na swoim starym koncie na WD ani też zmienić danych, ponieważ zablokowano mi to forum.
Rozumiem, że to był Twój wątek? hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=3363&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nie wydaje mi się, żeby Twoje konto było zablokowane czy skasowane, bo wtedy nick wyświetlałby się na czarno.
Wiola hajda napisał/a:
W tej chwili nie mogę zarejestrować się na swoim starym koncie na WD
Chyba zalogować? Bo jeśli już raz jesteś zarejestrowana pod takim nickiem, to oczywiście drugi raz tego samego użyć nie możesz. Rozumiem, że nie pamiętasz po prostu hasła i nie możesz się przez to zalogować, a odzyskanie jest niemożliwe ze względu na brak tamtego konta pocztowego. Na to już chyba tylko Admin może pomóc, no chyba że sobie to hasło przypomnisz ;) Prywatną wiadomość do użytkownika "wiola" można wysłać normalnie, sprawdziłam.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2011-06-30, 00:24   

A może chodzi o to, że nawet nie próbowałaś się zalogować, przekonana, że się nie da?

W przypadku zapomnianego hasła i niedziałającego maila to nie wiem czy admin może coś zrobić.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2011-06-30, 00:28   

an napisał/a:
W przypadku zapomnianego hasła i niedziałającego maila to nie wiem czy admin może coś zrobić.
Nie wiem, jak tu, ale zazwyczaj może wygenerować nowe hasło.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2011-06-30, 00:37   

Lily napisał/a:
an napisał/a:
W przypadku zapomnianego hasła i niedziałającego maila to nie wiem czy admin może coś zrobić.
Nie wiem, jak tu, ale zazwyczaj może wygenerować nowe hasło.

Mi się kojarzy, że to robi się automatycznie (bez wiedzy admina o brzmieniu nowego hasła) i że do tego konieczne jest wysłanie nowego hasła na maila, dlatego obawiam się, że jeśli mail nie działa, to nie będzie to możliwe, ale to takie moje dywagacje nie poparte wiedzą :-P Być może admin może wszystko :)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2011-06-30, 00:40   

an napisał/a:
Mi się kojarzy, że to robi się automatycznie (bez wiedzy admina o brzmieniu nowego hasła) i że do tego konieczne jest wysłanie nowego hasła na maila, dlatego obawiam się, że jeśli mail nie działa, to nie będzie to możliwe, ale to takie moje dywagacje nie poparte wiedzą :-P Być może admin może wszystko :)
No więc właśnie nie wiem, jak jest tu, u mnie w pracy można hasła generować "ręcznie" - jak mi komputer padł i wszystko pogubiłam, to dostałam wszystko nowe ;) Ale być może nasz Admin nie ma takich funkcji.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Wiola hajda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 68
Wysłany: 2011-06-30, 07:29   

Dziękuję kochani za błyskawiczne informacje, wychodzi na to, że trzeba do admina, żeby nie robić sztucznego tłoku na WD.
Zamknęłam firmę dlatego zrezygnowałam z utrzymywania strony, a z nią i adresu mailowego, który podawałam przy rejestracji, no i tak jak piszecie teraz nie mogę nic zrobić tamtą drogą.

Lili "bystre oko " :) oczywiście, że miałam na myśli logowanie, a nie rejestrację i zgadza się też wątek, który mi przypisałaś. Hasła raczej nie zapomniałam, ale pojawił się wspomniany przez Was problem zablokowania z powodu wielkokrotnych prób nieudanego logowania. Usiłuję to zrobić od ........hmm wielu miesięcy, z tym, że dotąd sobie odpuszczałam w natłoku zajęć, a teraz powiedziałam basta!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13