wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poświęcić 1 minutę i zapewnić 12 posiłków psom i kotom? Jak?
Autor Wiadomość
wiosna 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 68
Skąd: okolice Kluczborka
  Wysłany: 2011-09-26, 06:11   Poświęcić 1 minutę i zapewnić 12 posiłków psom i kotom? Jak?

Sklep Zoologiczny Krakvet co miesiąc przeznacza karmę dla schronisk i organizacji - karmę o wartości około 10 000zł. Prowadzona przeze mnie Fundacja w tym miesiącu walczy o tę karmę dla swoich podopiecznych, a sytuacja u nas jest naprawdę ciężka - brakuje na jedzenie, weterynarza, na koniec sierpnia mieliśmy dług ponad 1800zł. Na Wegedzieciaku nie odzywałam się od bardzo już dawna, dlatego jest mi głupio prosić Was o pomoc, ale nie proszę o pieniądze, a jedynie o chwilkę czasu, i do tego nie proszę dla siebie, tylko w bardzo ważnej sprawie zwierząt.

Karmę dostaje ta organizacja, która uzyska na forum najwięcej głosów. Błagam Was, pomocy! Głosowanie trwa do końca miesiąca (temat jest zamknięty i nie można pisać postów, można tylko głosować).
hxxp://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172

Jeśli wygramy, to każdy jeden głos to około 12 posiłków dla psów lub kotów. To bardzo dużo! Bardzo Was proszę, zaproście do pomagania swoich znajomych, rodzinę. Zapraszam Was na fundacyjną stronę, gdzie można poznać nasze działania i nasze zwierząta - www. greyanimals.org. Na stronie są też dokładne, comiesięczne rozliczenia.

Jesteśmy w finansowej czarnej dziurze, zwierząt jest ogrom, stado psów, stado koni i kilka stad wolnożyjących (dokarmianych i sterylizowanych) kotów. Mamy wielkie długi i wieczne braki, wygląda to wszystko tragicznie, a ja nie mam już tak naprawdę sił.
Zarejestrowanie się na forum i oddanie głosu zajmie Wam dosłownie jedną - no, może maksymalnie trzy minuty, a znaczy naprawdę wiele. Zapas karmy, jaki można wygrać wystatczyłby nam na długi czas i pozwolił wyjść z długów i stanąć na nogi.

Proszę, poświęć tę jedną minutę naszym podopiecznym i zagłosuj na Fundację Grey Animals na stronie: hxxp://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172

Proszę też, namówcie do głosowania znajomych. Proszę tylko o uczciwe głosowanie - regulamin skcji zabrania oddawania wielu głosów (tworzenia wielu kont) z jednego komputera.

Użytkowników Facebooka zapraszam na wydarzenie: hxxps://www.facebook.com/event.php?eid=125764434191541&view=wall

INSTRUKCJA :)
Żeby zagłosować na nasze psiaki trzeba:
- wejść na tą stronę: hxxp://www.krakvet.pl/forum
- kliknąć w "zarejestruj się"
- zaakceptować regulamin
- wpisać nazwę użytkownika, hasło, adres mailowy i wybrać to, o co proszą w okienku (potwierdzić, że nie jest się maszyną), po czym klinkąć "WYŚLIJ"
- sprawdzić pocztę i kliknąć w link aktywacyjny
- zalogować się na forum, wejść na temat pomocy dla schronisk we wrześniu (link hxxp://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172)
- zaznaczyć kółeczko obok nazwy "Fundacja Grey Animals" i pod spodem kliknąć w "Wyślij"
I GOTOWE!

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY GŁOS!!!!
_________________
Wspaniałe zwierzęta do adopcji - www.greyanimals.org
nieskórzany sprzęt dla psów: www.3rd-pole.com, zapraszam
 
 
 
bric

Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-09-27, 14:50   

Bardzo proszę o głos na przytulisko Znajdki koło Radzymina... To Znajdki, a nie wyżej reklamowana fundacja są kandydatem dwóch największych for poświęconych pomaganiu zwierzętom: dogomania oraz miau... A wierzcie, że są to dwa fora, gdzie ludzie siedzą w temacie i umieją rzetelnie ocenić, która z kandydatur aktualnie wymaga wsparcia...

Tu możecie poczytać o przytulisku: hxxp://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK!!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC!!

Strona Znajdek: www.znajdki.pl

A to p.Jola, która całe życie poświęciła pomocy bezdomnym zwierzętom:


Dlatego prosimy o głos na Znajdki....
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-27, 16:49   

Moze niech kazdy glosuje jak uwaza.. :roll:
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
biechna 


Pomogła: 65 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 4587
Wysłany: 2011-09-27, 20:35   

bric napisał/a:
To Znajdki, a nie wyżej reklamowana fundacja są kandydatem dwóch największych for poświęconych pomaganiu zwierzętom

Nie głupio tak pisać? :roll:
 
 
bric

Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-09-27, 22:01   

george napisał/a:
bric napisał/a:
To Znajdki, a nie wyżej reklamowana fundacja są kandydatem dwóch największych for poświęconych pomaganiu zwierzętom

Nie głupio tak pisać? :roll:

A czemu głupio? To prawda. Zerknij na to co napisałam dalej, czego już nie zacytowałaś/łeś. Rozumiem, że nie wszyscy muszą być zorientowani w tematyce pomagania bezdomnym zwierzętom. To jasne. I mogą wówczas sami wybierać po omacku, albo ufać tym, którzy mają lepszą wiedzę. Nie nalegam, bo widzę, że tu nawet można dwa razy ten sam temat założyć zduplikowany, a modzi przymykają oko...
Ja tu na wege dzieciaku byłam do tej pory jedynie czytającą wege. Ale jak zobaczyłam 2 wątki, sugerujące od razu wybór, to pomyślałam, że nie będzie niczym niesłusznym jeśli napiszę, że Znajdki też liczą na głos, bo nawet na najtańsza karmę nam nie starcza...
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2011-09-27, 22:10   

Przypuszczam, że nie ma mniej lub bardziej potrzebujących w tych ankietach, to tylko kwestia umowy pomiędzy miau i dogo, na którą fundację (schronisko itp.) się głosuje. Więc niech każdy głosuje wg własnych preferencji po prostu...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
bric

Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-09-27, 22:18   

I z tym się zgadzam całkowicie! Ale dlaczego jak wiosna założyła dwa dublujące wątki prosząc o głos, to nikt nie protestował, modzi nie usunęli dubla? A jak ja nie zakładając nowego wątku, zwróciłam jedynie uwagę postem w już założonym wątku, że tam są tez inne potrzebujące jednostki, to pojawiły się dopiero posty o głosowaniu jak kto uważa... Ech... :( Przepraszam za kłopot...
 
 
biechna 


Pomogła: 65 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 4587
Wysłany: 2011-09-28, 07:59   

bric napisał/a:
Zerknij na to co napisałam dalej, czego już nie zacytowałaś/łeś.

Jasne, że przeczytałam, uważam, że takie pisanie jest nieco bezczelne, przekrzykiwanie się, że to nam jest trudniej, gorzej, a nie tym z posta wyżej itp. Mnie to akurat zniechęciło.
Dubel posta wiosny pewnie będzie usunięty, może nikt nie zauważył, nie zgłosił, nie wiem.
bric napisał/a:
A jak ja nie zakładając nowego wątku, zwróciłam jedynie uwagę postem w już założonym wątku, że tam są tez inne potrzebujące jednostki, to pojawiły się dopiero posty o głosowaniu jak kto uważa... Ech...

Bo zrobiłaś to w dość niefajny sposób. I tyle.
 
 
kofi 

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 6415
Skąd: jestem ze wsi
Wysłany: 2011-09-28, 10:52   

Ja się ne mogę tam zalogować. Jestem zarejestrowana w sklepie Krakvet, ale mój login i hasło nie działają na stronie podanej do głosowania. :-/
_________________
hxxp://jak-obloki.blogspot.com/
 
 
oszum 


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 253
Wysłany: 2011-09-28, 19:24   

kofi napisał/a:
Ja się ne mogę tam zalogować. Jestem zarejestrowana w sklepie Krakvet, ale mój login i hasło nie działają na stronie podanej do głosowania. :-/

Z tego co pamiętam to na forum Krakvetu trzeba założyć nowe, osobne konto.
 
 
bric

Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-09-28, 23:06   

george napisał/a:
uważam, że takie pisanie jest nieco bezczelne, przekrzykiwanie się, że to nam jest trudniej, gorzej, a nie tym z posta wyżej itp. Mnie to akurat zniechęciło.

Rozumiem, masz prawo do swojej oceny. Jednak uważam, że to nie jest przekrzykiwanie. Jedynie dodałam do istniejącego już wątku fakty, że są jednostki, którym jest ciężej. Komuś, kto nie zajmuje się na co dzień sprawą bezdomności zwierząt, być może trudniej jest ocenić fakty i wówczas łatwiej się kierować subiektywną oceną i odbywa się to drogą kto ma więcej postów na forum... Ja uzasadniłam dlaczego napisałam, że właśnie Znajdki zostały wybrane przez tych, którym temat jest znany. Nie uważam tego za bezczelne. Dla kogoś kto tylko czyta, może się wydawać, ze to tylko słowna konkurencja "nam jest trudniej, gorzej,", dla tych zwierząt i ludzi, którzy na co dzień przy nich są, to jest jednak coś więcej.
 
 
wiosna 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 68
Skąd: okolice Kluczborka
Wysłany: 2011-10-06, 21:04   

Dopiero teraz do Was zajrzałam. Dziękuję wszystkim tym, którzy nas wsparli głosem, jestem Wam bardzo wdzięczna.

Zakładając ten temat nie chciałam z nikim licytować się kto ma gorzej, bardzo tego nie lubię, nie chcę też moich problemów wyciągać na żadne fora, staram się jakoś sobie z tym wszystkim radzić.
Temat w zasadzie już zamknięty, bo i konkurs zamknięty, ale chciałabym kilka słów jeszcze napisać. Mi także nie spodobało się to, w jaki sposób Bric napisała to, co napisała - o wskazaniu najbardziej potrzebującego schroniska przez tych, którzy mają lepszą wiedzę, o tych, którzy mają cięższą sytuację. Ale jak można porównać dwa miejsca, jeśli zna się tylko jedno z nich?

No nic, temat zamknięty, i dobrze, bo za dużo w tym walki i sporów, to nie dla mnie takie rzeczy. Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie i niezmiennie zapraszam do nas, gdyby ktoś bywał czasem w naszym regionie i miał ochotę na dzień wśród zwierząt. ;)
_________________
Wspaniałe zwierzęta do adopcji - www.greyanimals.org
nieskórzany sprzęt dla psów: www.3rd-pole.com, zapraszam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12