wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wotum nieufności do obsługi forum
Autor Wiadomość
Vegano

Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 119
Wysłany: 2011-10-24, 17:42   

Mirka,
jesteś wege ... weganką ?
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2011-10-24, 18:54   

Vegano napisał/a:
jesteś wege ... weganką ?

Weganką nie jestem. Miałam takie ambicje, ale poddałam się.
Ledwo udaje mi się nakarmić rodzinę i nie mieć nieustannych wyrzutów sumienia, że może jakieś niedobory im wyskoczą, bo coć przeoczyłam, albo dostatecznej ilości Omega-3 nie zjedli.
Wymyślanie, co wsadzić do garnka coraz bardziej mnie męczy, a przy weganiźmie ilość problemów wzrasta niebotycznie.
Jak doba będzie miała co najmniej 48 godz. to wrócę do tego tematu.
 
 
Vegano

Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 119
Wysłany: 2011-10-24, 21:26   

Im mniej nabiału i jajek tym mniej problemów i więcej czasu dla Rodziny (dla LUDZKIEJ RODZINY).
Hodowla zwierząt i pozyskiwanie ich mleka, odbieranie jajek ograniczają ludzi. Jaśniej myśli się i tworzy na ekowegańskiej diecie.
 
 
bojster 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2847
Skąd: Neverwhere
Wysłany: 2011-10-25, 01:09   

Mirka napisał/a:
Vegano napisał/a:
jesteś wege ... weganką ?

Weganką nie jestem. Miałam takie ambicje, ale poddałam się.
Ledwo udaje mi się nakarmić rodzinę i nie mieć nieustannych wyrzutów sumienia, że może jakieś niedobory im wyskoczą, bo coć przeoczyłam, albo dostatecznej ilości Omega-3 nie zjedli.
Wymyślanie, co wsadzić do garnka coraz bardziej mnie męczy, a przy weganiźmie ilość problemów wzrasta niebotycznie.
Jak doba będzie miała co najmniej 48 godz. to wrócę do tego tematu.


Na Wenus doba ma 2802h, polecam. :P
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2011-10-25, 07:39   

bojster napisał/a:
Na Wenus doba ma 2802h, polecam.

A wiesz, że też na to wpadłam i w związku z tym przez ładnych parę lat pracowałam w Centrum Badań Kosmicznych. Póki co przymierzaliśmy się do Marsa.
Vegano napisał/a:
Jaśniej myśli się i tworzy na ekowegańskiej diecie.

No tak, tylko, że z tą ekodietą, to jeszcze trudniej niż z wegańską.
 
 
bojster 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2847
Skąd: Neverwhere
Wysłany: 2011-10-25, 08:36   

Mirka napisał/a:
bojster napisał/a:
Na Wenus doba ma 2802h, polecam.

A wiesz, że też na to wpadłam i w związku z tym przez ładnych parę lat pracowałam w Centrum Badań Kosmicznych. Póki co przymierzaliśmy się do Marsa.


Dla dodatkowej półgodziny dziennie to nie wiem czy gra warta świeczki. Aczkolwiek woda jest, węgiel jest, można by jakąś ekowioskę zbudować. ;-)
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2011-10-25, 11:39   

bojster napisał/a:
można by jakąś ekowioskę zbudować.

Podejmuję się wegeinteresy na Marsie zabezpieczyć. No i w podrózy odpocząć wreszcie można.
 
 
Vegano

Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 119
Wysłany: 2011-10-25, 18:45   

Póki co zabezpieczmy wegan interesy w polskiej krainie.
Od 2016 urzędasy mają wyprzedawać nieruchomości rolne Skarbu Państwa (czyli społeczeństwa polskiego)zagraniczniakom (w tym zwierzo-, trupożercom).
Już teraz tak zwani inwestorzy robią syf w Polsce. Zagraniczno-polskie spółki często z przewagą zagranicznych udziałów zatruwają życie w okolicach w których się znajdują. Ot na przykład taka śmierdząca firma jak 'poldanor' z Nacławia (pomiędzy Koszalinem a Polanowem). Jak wyleją świńskie gówna na pola to smród w promieniu minimum 5 km taki, że swobodnie oddychać nie można na zewnątrz domu (przeciwsmrodliwą maskę trzeba zakładać). Zerknijcie na 'google earth' jeżeli nie wierzycie (z opcją pokazywania skażeń/zanieczyszczeń).
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2011-10-25, 20:51   

Vegano napisał/a:
Od 2016 urzędasy mają wyprzedawać nieruchomości rolne Skarbu Państwa

Temat jest polityczny, a tu o polityce rozmawiać nie można, zresztą denerwować mi się nie chce o tej porze.
Widzę to jednak następująco:
- rząd przywali przymusowy ZUS rolnikom (bo mamy kryzys) i własciciele ziemi ornej zaczną ją wyprzedawać,
- ziemia potanieje i ogromne jej oszary trafią do rąk mafii i spekulantów,
-dziwnym trafem wystąpi to w okresie, kiedy przepisy umożliwią zakup ziemi ornej przez obcokrajowców,
- banki niemiecki zaczną udzielać korzystnych kredytów na zakup ziemi ornej za granicą.
Zakładasz się, ze taki będzie scenariusz?
To, że politycy kręcą swoje lody, to jeszcze mogę zrozumieć, ale to, że znaczna część Polaków wykazuje całkowitą niezdolność do tworzenia ciągów przyczynowo-skutkowych i do uświadomienia sobie, kto ponosi ostateczną odpowiedzialność za
to, co się wyrabia i czym w przyszłości to grozi- to przestało mi się mieścić w glowie.
Zasłużyli sobie na to, co się z Polską dzieje.
Zostaniemy zresztą nie tylko bez ziemi.
hxxp://gospodarka.dziennik.pl/emerytury-i-ofe/artykuly/363499,akcja-rzadu-tuska-z-ofe-nic-nie-dala-zus-tonie.html
 
 
Vegano

Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 119
Wysłany: 2011-10-26, 22:41   

Mirka napisał/a:
... To, że politycy kręcą swoje lody, to jeszcze mogę zrozumieć, ale to, że znaczna część Polaków wykazuje całkowitą niezdolność do tworzenia ciągów przyczynowo-skutkowych i do uświadomienia sobie, kto ponosi ostateczną odpowiedzialność za
to, co się wyrabia i czym w przyszłości to grozi- to przestało mi się mieścić w glowie.
Zasłużyli sobie na to, co się z Polską dzieje.
...


Kto zasłużył?
Jak się nie mięści w głowie to widocznie tak ma być.

A co z odpowiedzialnością karną za sprzeniewierzenie majątku narodowego?
Trybunał to ta sama klika sprzedawczyków?
 
 
wegedyniak


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 160
Wysłany: 2011-10-26, 23:38   

Mikarin napisał/a:
Mirka, Koran? Mówisz - masz! A bo to ja Koranu nie czytałam :P
"O żony Proroka! Wy nie jesteście takie jak inne kobiety. Jeśli jesteście bogobojne, nie bądźcie pokorne w słowach, aby nie pożądał was ten, w którego sercu mieszka choroba; mówcie słowa odpowiednie!". (Koran 33:32)


Mahomet miał kilka żon?

A tak przy okazji to zapraszam do czynnej obrony Kobiety skazanej na śmirć za rzekomą obrazę Mahometa. Czynną obronę na razie najlepiej wyrażać głośno pod ambasadami Pakistanu oraz pod meczetami i w ich okolicach.
Więcej info o obronie Kobiety skazanej na śmierć przez fanatyków religijnych:
hxxp://www.traditia.fora.pl/bracia-w-wierze-swiat-postepu,19/pakistan-sprawa-asii-bibi-ofiary-ustawy-o-bluznierstwie,5331-15.html#29666]hxxp:// ochroń Kobietę
_________________
hxxp://cia.media.pl/wybory_w_tym_roku_beda_az_dwukrotnie_drozsze]hxxp://wiadomosci.VEGAN...
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2011-10-27, 07:42   

Vegano napisał/a:
Kto zasłużył?

Ci wszyscy, którzy utrzymują przy władzy rząd Czerwonego Kapturka ( i jego koalicjanta), który bieży sobie beztrosko przez ciemny las i ci, którzy parasolem ochronnym zapewniaja jemu i jego funkcjonariuszom bezkarność.
I ci, którzy dopuścili do tego, że koterie powiązane z WSI, mogły przez parę lat "dopracować" zamach stanu i usadowić gajowego na fotelu pod żyrandolem.
Vegano napisał/a:
Trybunał to ta sama klika sprzedawczyków?

Jak masz na myśli Trybunał Stanu, to skład wybiera sejm, więc dalej sam sobie odpowiedz.
Aha, zapomniałam jeszcze o "ałtorytetach".
Tu możesz poczytać o jednym z nich

hxxp://www.wykop.pl/ramka/923753/czerwone-dynastie-magdalena-sroda/.

hxxp://kontrowersje.net/tresc/medialne_gwiazdy_dzieci_peerelowskich_funkcjonariuszy_miedzynarodowego_pochodzenia
 
 
wegedyniak


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 160
Wysłany: 2011-11-12, 19:51   

Uprzejmie informuję, iż moderator(ka) lub admin skasował(a) temat o tytule:
"Sąd nad politykami i urzędnikami"
za sprzeniewierzenie majątku publicznego

o treści:
" Co myślicie o osądzeniu publicznym byłych i obecnych polityków i urzędników za sprzeniewierzenie majątku narodowego?
Czy jest to możliwe?
Jeżeli tak to jak to zrobić?
Czy sąd ze Strasburga może tego dokonać?

Pod pojęciem 'sprzeniewierzenie majątku narodowego' rozumiem między innymi nieodpłatne przekazanie gruntów kościołowi rzymskokatolickiemu (przy tym uniemożliwianie nieodpłatnego przekazywania gruntów polskim rodzinom, które nie mają oficjalnego wykształcenia rolniczego, które dzięki tym gruntom miały by gdzie uprawiać zdrową żywność głównie na własny użytek) "

ciąg dalszy tematu między innymi tu: hxxp://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=4035&sid=1499cf2f239170a2f992f3de5afa10ea]hxxp:// sprzeniewierzenie majątku publicznego

Powodu usunięcia powyższego tematu i treści nie napisano. O czym to świadczy?
Cenzura przez moderatorów lub admina?
_________________
hxxp://cia.media.pl/wybory_w_tym_roku_beda_az_dwukrotnie_drozsze]hxxp://wiadomosci.VEGAN...
 
 
agus 


Pomogła: 44 razy
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 1050
Skąd: Biała Podl./So'ton
Wysłany: 2011-11-12, 21:00   

Temat jest w dziale Polityka.
 
 
wegedyniak


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 160
Wysłany: 2011-11-13, 11:08   

Dział "polityka" jest cenzurowany na tym forum. Dla przeciętnego użytkownika nie jest widoczny.
Pomimo prośby nie udostępniono mi tego działu.
_________________
hxxp://cia.media.pl/wybory_w_tym_roku_beda_az_dwukrotnie_drozsze]hxxp://wiadomosci.VEGAN...
 
 
 
Berserk fan


Pomogła: 90 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6991
Wysłany: 2011-11-13, 11:16   

wegedyniak napisał/a:
Dla przeciętnego użytkownika nie jest widoczny.
??
na górze strony masz opcje FAQ, Szukaj, itp. wśród nich jest opcja "Grupy" kliknij na nią i tam masz opcję dołączenia do grupy "politykierzy"
_________________
Jag 2004; Lefo 2008; Dobr 2012
 
 
wegedyniak


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 160
Wysłany: 2011-11-13, 15:07   

Moderator grupy "Politykierzy": Franek,
data urodzenia: 2010

:lol:
_________________
hxxp://cia.media.pl/wybory_w_tym_roku_beda_az_dwukrotnie_drozsze]hxxp://wiadomosci.VEGAN...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 12