wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak znaleźć zgubione klucze
Autor Wiadomość
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2007-11-19, 10:43   

Uwielbiam ten film!
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
mossi 


Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2010
Skąd: Sari/Wro
Wysłany: 2007-11-19, 11:10   

dzisiaj rano tragedia bo gdzieś zapodziałam klucze... A kończymy wszyscy o innych porach więc bym cudnie pod drzwiami siedziałam. Ostatni raz je miałąm w ręcę po imprezie więc pomyślałam ,że w drzwiach zostawiłam :/ ale jak juz wychodziłam kolezanka mi mówi że leża zawiniwte w jakas szmate :mrgreen: Przyszłam po wykladzie współlokatorka szuka komorki :-) ale bateria sie jej rozładowala :-| potem znalazła ja w ciuchach :mryellow: Najczęściej w torbie nic znaleść nie moge :-? Tam to totalny bajzel mam...
Jeszcze w piątek szukałam piórnika i teczki i dopiero wieczorem mi się przypomniało, że u kolegi zostawiłam żeby na impreze w torbie nie nosić :mryellow: z zagubionymi rzeczami ostatnio mam dużo problemów :-P
_________________
Ja chcę dobrze ale nie udaje mi się to jak Kaliszowi dieta
 
 
YolaW 


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5462
Skąd: Południe :)
Wysłany: 2007-11-20, 16:25   

mossi to objaw zakochania :) i zakręcenia :)
_________________
hxxp://www.slub-wesele.pl]
hxxp://slub-wesele.pl/]
hxxps://achtedzieciaki.pl/artykul/17]
 
 
majaja 
wybuchowa wredota


Pomogła: 52 razy
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 3450
Skąd: warszawskie Bielany
Wysłany: 2007-11-21, 13:56   

mossi napisał/a:
dzisiaj rano tragedia bo gdzieś zapodziałam klucze...

Mnie i tak nikt nie pobije, zostawiłam kiedyś na budce: karty płatnicze, dowód osobisty, jakieś karty rabatowe i oczywiście klucze. Zorientowałam się po ponad godzinie jak chciałam pobrać pieniądze z bankomatu. Co najśmieszniejsze wszystko odzyskałam, bo ktoś zaniósł to wszystko do pobliskiej spółdzielni i tamtejsze Panie włożyły masę wysiłku i w końcu dodzwoniły się do mojego rodzinnego domu, a siostra do mnie :P . Zresztą klucze to pikus ja ostanio mam fazę i notorycznie gubię telefony, jeden gdy go odzsykałam, to i tak ponownie, i skutecznie zgubiłam znowu po niespełna dwóch miesiącach. O tym, że w tym roku zgubiłam klucze to mój mąż dotąd nie wie, trzy razy zgubiłam telefon, a właściwie cztery tyle że za czwartym razem przeleżął burze w trawie i się po burzy znalazł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12