wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Indie
Autor Wiadomość
szo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 2532
Skąd: PL
Wysłany: 2012-01-19, 14:57   

Trixi napisał/a:
tym razem rozważam wariant zorganizowany.
dlaczego to rozważasz
 
 
Trixi 

Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-01-19, 22:29   

szo napisał/a:
Trixi napisał/a:
tym razem rozważam wariant zorganizowany.
dlaczego to rozważasz


W ciąży zdecydowałam się na taki rodzaj wycieczki, ale na Wyspy Kanaryjskie i byłam zadowolona.
Z kolei teraz z dzieckiem malutkim, jedzącym papki to może również być ułatwienie.
Temat wege w Indiach akurat jest super, więc tu nie muszę się martwić. Jednak pozostają inne kwestie...
_________________
Mama i Mia, czyli MammaMia! :)
 
 
szo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 2532
Skąd: PL
Wysłany: 2012-01-20, 09:37   

mój ostatni pobyt, również zaliczałam w ciąży.

co do kwestii, której piszesz czyli papki, to widzę większy senns podróży indywidualnej, ponieważ zawsze możesz skorzystać z nocowania/pobytu w mniejszym pensjonacie albo prywatnej kwaterze z dostępem do kuchni i sama przygotować jedzenie dziecku.

i oczywiście przed wyjazdem zaszczepiłabym małą, tym bardziej, że wnioskuję, że nie ma roczku a w tym wieku rączki często lądują w buzi :-)
 
 
Trixi 

Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-01-21, 23:55   

szo napisał/a:
mój ostatni pobyt, również zaliczałam w ciąży.

co do kwestii, której piszesz czyli papki, to widzę większy senns podróży indywidualnej, ponieważ zawsze możesz skorzystać z nocowania/pobytu w mniejszym pensjonacie albo prywatnej kwaterze z dostępem do kuchni i sama przygotować jedzenie dziecku.

i oczywiście przed wyjazdem zaszczepiłabym małą, tym bardziej, że wnioskuję, że nie ma roczku a w tym wieku rączki często lądują w buzi :-)


Dzięki Szo! :)
_________________
Mama i Mia, czyli MammaMia! :)
 
 
Klementynka

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-30, 10:57   

Podziwiam te z Was, które zdecydowały się na samodzielne podróżowanie po Indiach. Ja byłam w tym hotelu hxxp://www.fostertravel.pl/wczasy/indie/goa/calangute/ronil-beach-resort/ftr-3203-24/?t=FnyIWdFmRhiAx9HFeEfqHu5UXH4jC6faUmd9UIa8TpJLJDIyjnEjQj8vXXYqgtpJuQCpm9KNiE4gAzRauDUkC&dorosli=2&uid=o0t7fimEI8mS#zdjecia-hotelu z opcją "śniadanie", ale było w formie szwedzkiego stołu, więc mogliśmy sobie wybierać NASZE potrawki. Dostęp do kuchni też był, więc z pozostałymi posiłkami nie było najmniejszego problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12