wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
krzesełko do karmienia
Autor Wiadomość
biechna 


Pomogła: 65 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 4587
Wysłany: 2010-01-25, 15:55   

Ja również polecam Ikeowskie, wg mnie jest bezpieczne, bardzo szybko i łatwo się czyści (to jest naprawdę bardzo ważny argument ZA krzesełkiem i radzę brać to pod uwagę przy zakupie). Jest proste, łatwo się składa, można dokupić miekką poduszeczkę na siedzisko albo samemu coś miękkiego podłożyć, jeśli ważne jest dla rodzica, by dziecko miało miękko, a wiem, że dla wielu jest. Mi na miękko nie zależy, bo sama lubię twardo 8-)
 
 
kociakocia 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 4300
Skąd: Wawa
Wysłany: 2010-01-25, 23:08   

to ceratowe nie czysci się najfajniej, pełno zaułków, więc gdybym mogła cofnąć czas wziełabym i ja ikeowe pod uwagę :)
_________________
MEI TAI, POUCH, CHUSTY KÓŁKOWE, NOSIDEŁKO ERGONOMICZNE wkrótce, zapraszam :)
hxxp://www.facebook.com/pages/Madame-Googoo-baby-carriers/145687608816099 MADAME GOOGOO baby carriers
hxxps://picasaweb.google.com/madamegoogoo
Doradca noszenia dzieci ClauWi®
 
 
agnierszka22m 


Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-02-25, 03:55   

a więc poszłam za waszymi radami i kupiłam krzesło drewniane :)
wczoraj przyszło i musze powiedzieć ze wyglada super i jest prawie na wysokości naszego stołu kuchennego wiec mała może z nami jeść . Zobacze jak sie zprawdzi i wtedy napisze wiecej :)
hxxp://www.allegro.pl/item922069440_drewniane_krzeselko_do_karmienia_stolik_stas.html
_________________
hxxp://suwaczki.slub-wesele.pl/200907114865.html
 
 
 
maga 
mama Zioma

Pomogła: 79 razy
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 4625
Skąd: sielsko izersko
Wysłany: 2010-09-28, 16:50   

Odświeżam temat.
Musimy zakupić nowe krzesełko, gdyż stare nadaje się już tylko na śmietnik. Szukam czegoś możliwie praktycznego i jak najtańszego. Bardzo podobają mi się te drewniane, rosnące z dzieckiem. Jakiś czas temu pisałyście, że posiadacie takowe, firmy Hauck. Jak się sprawdza?
Znalazłam coś podobnego, odrobinę tańszego: hxxp://allegro.pl/krzeselko-drewniane-do-karmienia-yasmin-reer-gmbh-i1243695154.html i to: hxxp://allegro.pl/krzeselko-rosnace-do-karmienia-thomas-reer-i1248865809.html
Co myślicie o takich modelach?
_________________
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2010-09-28, 21:00   

maga, a nie myślałaś o "doroślejszej" wersji czyli małe krzesełko ze stolikiem? Wtrącam się 8-) bo widzę, że Tymonowi bardzo przypadł do gustu taki zestaw i lubi w nim zasiadać do posiłków (sam sobie odsuwa stolik i zasiada w krzesełku). Poza tym przydaje się on do rysowania, układania itp. U nas wysokie krzeselko już od dawno poszło w odstawkę.
 
 
maga 
mama Zioma

Pomogła: 79 razy
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 4625
Skąd: sielsko izersko
Wysłany: 2010-09-28, 21:06   

dżo, taki zestaw też chcemy zakupić, ale do pokoju Ziomka. Zależy mi na takim krzesełku, na którym będzie mógł z nami zasiąść do stołu :-)
_________________
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2010-09-28, 21:11   

maga, rozumiem :-) . Ja Tymona przy naszym dużym stole sadzam na normalnym dorosłym krzesle :-) .
 
 
maga 
mama Zioma

Pomogła: 79 razy
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 4625
Skąd: sielsko izersko
Wysłany: 2010-09-28, 21:19   

W naszym mieszkaniu, do którego niedługo sie przeprowadzamy, będziemy spożywać posiłki raczej w kuchni, która jest mała. Jest tam drewniany, prosty stół i stołki. Raczej odpada, żeby Ziom jadł z nami siedząc na takim stołku :->
_________________
 
 
gemi 
Matka Polka ;)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 2460
Wysłany: 2010-09-30, 06:45   

maga, te podlinkowane przez Ciebie krzeesełka są w sumie bardzo podobne do Haucka. Mają też lakier, który zdaniem sprzedawcy nadaje się dla dzieci. Dopytałabym jednak o atest i o wysokość, na jakiej zamontowana jest barierka / pałąk. Może się okazać, że będzie wystawała Ziomowi ponad Wasz stół, co znacznie uprzykrzy mu jedzenie. Oczywiście można ją zdjąć, lecz u nas szybko wróciła na swoje miejsce, gdyż Pawełek poczuł więcej swobody i zaczął nam wstawać na tym krześle, tańczyć i notorycznie włazić na stół.

A taki zestaw, o którym napisała dżo, też zamierzamy wstawić do Pawła pokoiku :-)
_________________
"Nowego kłamstwa słucha się chętniej aniżeli starej prawdy" (A.Czechow)
 
 
maga 
mama Zioma

Pomogła: 79 razy
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 4625
Skąd: sielsko izersko
Wysłany: 2010-09-30, 17:13   

gemi, dziękuję za rady. Nie pomyślałabym o tym :roll:
_________________
 
 
mamaipapa.pl 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 26
Skąd: Namysłów
Wysłany: 2012-11-15, 13:06   

Ja sama unikam plastikowych produktów, a co dopiero dla dziecka. Wiadomo z czego plastik np PET (tradycyjne butelki na wodę, napoje) jest robiony. Warto przyglądnąć się kwestii plastiku w naszym życiu. Takie krzesełka, nie są trwałe, a tym bardziej nie widzi mi się plastik przy jedzeniu. A co dopiero plastikowe sztućce! Ostatnie co oglądałam na ten temat hxxp://www.alterkino.org/ekologia/biznes-w-butelce/ warto obejrzeć i zastanowić się czy wszechobecny plastik jest konieczny w niektórych wypadkach w naszym domu? Może to pomóc przy wyborze, ja już jak nie wiem co wybrać, to sprawdzam materiał ;) A takowe krzesełka do karmienia posiadamy w sklepie internetowym, w którym pracuję, drewniane. Lecz każdy wybiera co mu pasuje, mnie się osobiście podoba to krzesełko podane na początku tematu, bo się składa i nie zabiera miejsca kiedy nie jest potrzebne, ale ta cena! Stanowczo za duża...
_________________
Magdalena

hxxp://www.mamaipapa.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12