wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję przedszkola w Wawie dla nieszczepionego
Autor Wiadomość
Agunia888 
Agunia888

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: 2013-03-13, 16:25   Poszukuję przedszkola w Wawie dla nieszczepionego

Kochani! Pilnie poszukuję przyjaznego dla odszczepieńca przedszkola w Warszawie najlepiej na Mokotowie lub Pragdze Południu.
Na zaprzyjaźnionym nieszczepiacym forum opisałam historię poszczepienna mojego synka. (Jeśli ktoś chciałby wiarygodności mojej to pod tym samym nikiem jest moja istoria). Obecnie poszuję przedszkola w którym znajda się "podobniaki" do mojego synka, który ma spore luki w szczepieniu. Na tą chwilę mamy jeszcze zakaz szczepienia, nie wiadomo czy juz można, bo ciągle jeszcze wywala mu "atrakcje". Boję się go posyłać do normalnego przedszkola, bo nie jestem pewna na 100% jak to jest z tą szczepionką doustną OPV. Niby już mnie jedna Pani doktor uspokoiła, a tu niedawno dowiedziałam się od znajomej, że u niej w rodzinie nieszczepione zaraziło się od szczepionego polio i było przykro. Podobno to było już jakiś czas temu, ale brrrrrrrrr... Strach pomyśleć. Błagam, błagam, błagam o namiary na jakieś sensowne przedszkola. Najlepiej na priva. Z góry serdecznie dziękuję.
_________________
Poszukuję Ludzi, a nie Taboretów.
 
 
Wretka 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 354
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-13, 21:24   

Szukasz takiego,w którym są same nieszczepione dzieci?
W naszym na Mokotowie hxxp://www.przedszkolezagadka.pl/ jest mój nieszczepiony syn i jeszcze jeden nieszczepiony chłopiec. O reszcie dzieci nic nie wiem w tym temacie. Samo przedszkole w porządku. Miłe, łagodne panie.
_________________
Pięćdziesiąt procent naszej zdolności uczenia się rozwija się w ciągu pierwszych czterech lat życia. W związku z tym rodzice są najważniejszymi nauczycielami dziecka. Mimo to żaden rząd nie wydaje nawet jednego procenta budżetu szkolnictwa na ich szkolenie. Gordon Dryen, Jeanette Vos "Rewolucja w uczeniu"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14