wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WOLONTARIAT PRZY OPIECE NAD ZWIERZETAMI
Autor Wiadomość
j_olka 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Gru 2012
Posty: 14
Wysłany: 2013-05-25, 14:22   WOLONTARIAT PRZY OPIECE NAD ZWIERZETAMI

Helo :)
Przyjaciolka ma corke zdajaca wlasnie do klasy maturalnej (18lat). I ta corka chce zostac weterynarzem i chcialaby na wakacje wyjechac jako wolontariusz, aby opiekowac sie zwierzetami - zeby poznac specyfike zawodu itd (np. w zoo czy farmie czy klinice). Macie jakies pomysly jak to zorganizowac? I gdzie? Myslalysmy, zeby ja wyslac za granice np. do UK... Co o tym myslicie? Moja kumpela moze pokryc koszty zycia, byleby dziecko zobaczylo jak to jest i upewnilo sie w wyborze i mialo motywacje do nauki po wakacjach (albo zmienilo zamiar). I gdyby to moznaby polaczyc z gadaniem po angielsku to by bylo idealnie.
Jakbyscie mieli pomysly czy rady, dajcie znac. Dzieki z gory :)
_________________
Your world - Your way
 
 
mada 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 501
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-25, 16:20   

Hej, w UK nie pomoge, ale w polszy to pracowalam bez wynagrodzenia w Parku Dzikich Zwierzat w Kadzidlowie hxxp://www.kadzidlowo.pl/about.html
_________________

hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
 
protuberancja 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 33
Skąd: kraina oz.
Wysłany: 2013-05-27, 18:51   

co prawda nie opiekowałam się w ten sposób zwierzętami, oprócz wolontariatu w lokalnym schronisku dla zwierząt, ale z doświadczenia wiem, iż, stety niestety, najlepiej jest samemu wyszukać dane instytucje w internecie i po prostu pisać do nich emaile z prośbą o przyjęcie na wolontariat. niektórzy odpiszą, niektórzy nie, ale myślę, że z pewnością uda się załatwić jakieś dobre miejsce, w końcu zwierzęta to towarzyskie istoty i potrzebują nowych ludzkich znajomości ;-)

jest taka strona jak helpx.net, ale tam raczej można znaleźć prośby pomoc na różnego rodzaju ekofarmach czy w lokalnych pracowniach artystyczno-ekologicznych (chyba to tak najładniej można określić) - czyli nie do końca to, o co pytasz, aczkolwiek przejrzeć można, a nóż widelec ktoś coś będzie wiedział.
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-31, 00:14   

też polecam:) albo Przystan Ocalenie czy Tarę. A zagranicą to chyba najlepiej szukac miejsc ktore najbardziej się podobają i pytac.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13