wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Alterra w Rossmanie ;)
Autor Wiadomość
MayoNika 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 140
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-07, 14:25   

deo kulki Alterry są dobre, kiedy mamy w planach spokojny dzień ; ) jako antyperspirantu używam kulki Balea, na opakowaniu nie ma oznaczeń, ale na stronie piszą, że ist vegan. Działa mocno. hxxp://www.dm.de/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_produkte_deodorant/balea_produkte_deodorant_deo_roll_on/ DM to chyba ten sam producent, co Alverde?
 
 
MayoNika 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 140
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-20, 18:13   

(wroclaw) w ross na świdnickiej jest promocja na kulkę damską 6 zł i deo sprej za 9,50.
 
 
Kawonka 

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 284
Wysłany: 2013-03-20, 19:14   

W Warszawie obok metra Stokłosy również.
 
 
Martuś 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 3101
Skąd: Langfuhr
Wysłany: 2013-03-21, 15:42   

Nie Alterra, ale nie chcę tworzyć nowego tematu (BTW możnaby temu zmienic tytuł na 'kosmetyczne prom/ok/now'?) - w Rossmanie pojawił się taki dezodorant mineralny hxxp://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43458 zupełnie natualny skład, piszą, że nietestowany, made in USA/distributed in UK, cena za ten w kulce ok 10 zł. W ogóle zauwazyłam, że pojawiło sie trochę kosmetyków różnych pro-naturalnych brytyjskich, rzucił mi się w oczy jeszcze taki peeling: hxxp://www.dourody.pl/scruby_do_stop_La_fresh_beutisa.html (nie do końca naturalny, bo z konserwantami,ale ma mnóstwo naturalnych ekstraktów, kupiłam na szorstką skórę dłoni po pracy na mrozie dla męża). Oprócz tego jeszcze mój ulubiony krem babydreama wind&wettercreme w promocji za niecałe 4 zł.
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
Junka 


Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 29
Skąd: UK
Wysłany: 2013-06-17, 09:50   

Moja próba z Alterrą była nieudana (mimo rewelacyjnego zapachu, jaki posiada). Próbowałam dalej i znalazłam ałun - naturalny minerał. Ja mam "Salt of the Earth", ale można znaleźć taniej. 100% naturalny, bezzapachowy, pomaga mi regenerować skórę po depilacji, wydajny - używam 2 m-ce, a nic nie ubyło. Użytkownicy chwalą jego wydajność - 90g na ponad rok :-D
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-17, 09:54   

Wydajnosc owszem,skutecznosc dla wielu zbyt slaba...
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
protuberancja 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 33
Skąd: kraina oz.
Wysłany: 2013-06-30, 10:40   

używałam kremu do twarzy alterry nawilżającego - i przez dwa opakowania było w porządku, każdemu mogłam polecić. a teraz klops :roll: - policzki mam znowu suche, jakbym papierem ściernym się smarowała. chyba skóra za bardzo się przyzwyczaiła. może to przez pogodę? nie wiem, ale lato nie jest zbytnio odpowiednią porą na wklepywanie teraz czegoś bardziej tłustego...

ten krem do twarzy matujący (z brzoskwinią, tak?) to chyba wycofują, bo już gdzieś w trzech rossmannach widziałam przy nich "cenę na pożegnanie" (czy jak to tam).

a dezodorant odpadł w przedbiegach - mimo tego, że nie pocę się jakoś wybitnie, zwykłej, miejskiej jazdy na rowerze nie podołał. owszem, pięknie pachnie i dobrze się nakłada, ale to tylko kwestia chwili, żeby zapach wywietrzał, a na pasze pojawiła się charakterystyczna woń potu. jak dla mnie szkoda, bo trafił mi się w superpromocji za chyba 3 złote.
 
 
Junka 


Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 29
Skąd: UK
Wysłany: 2013-06-30, 11:24   

Nie używam żadnych kremów i na dobre mi to wychodzi. W większości przypadków nasza skóra sama potrafi się zregenerować nocą ;)

Jeśli chodzi o przesuszenie skóry - spróbuj może poczytać o metodzie OCM - zmywanie makijażu/ wieczorna toaleta z użyciem oleju. Ja właśnie testuję :)
 
 
frotka 

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Lis 2012
Posty: 187
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-30, 12:50   

OCM rzeczywiście sprawdza się, o ile oczywiście olej jest dobrze dobrany i ktoś lubi bawić w mieszanie olejków i prac codziennie ścierki :-) Ja do nawilżania skóry używam tylko krem/maskę z orientany aloesową. Kosmetyk ma formę żelu, więc nie ma mowy o zapychaniu. Może być stosowany bez ograniczeń. Pudło jest duże i starcza na bardzo długo. Polecam osobom ze skłonnością do zapychania
 
 
Junka 


Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 29
Skąd: UK
Wysłany: 2013-06-30, 13:04   

frotka skład ma obiecujący. Chyba spróbuję i pożegnam się na wakacje z moimi muślinami ]:->
 
 
frotka 

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Lis 2012
Posty: 187
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-30, 18:56   

Junka, koniecznie spróbuj. Widziałaś mnie na żywo - moja cera nie zwala z nóg :-P , ale ja i tak jestem z niej zadowolona. Mam za sobą długoletnią batalię o jako taki wygląd (choć jak widzę innych trądzikowców, to i tak jestem wdzięczna, bo ze mną nie było jeszcze najgorzej). Przez bardzo długi czas, po walce z gulkami miałam strasznie odwodnioną skórę, choć tłustą. Ta maska pomogła mi bardzo. Na noc nie nakładam zazwyczaj nic (podobnie jak Ty robię OCM, a potem już nic). Orientaną smaruję się tylko raz na kilka dni po pellingu, ale za to grubszą warstwą. Rano odrobinkę - maska jest mega wydajna. Skóra nie jest napięta, ale też nie jest tłusta (tłuszcz wychodzi dopiero po kilku godzinach). Jeśli jesteś zainteresowana tą maską, w Szczecinie możesz ją dostać w sklepie zielarskim. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12