wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pola namiotowe przyjanze dzieciom
Autor Wiadomość
Wicia 

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 448
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-15, 10:22   pola namiotowe przyjanze dzieciom

Czy możecie polecić jakieś sensowne pola namiotowe ? Nie takie klepiska parkingowe, tylko zadbane sanitariaty, może plac zabaw, nieduże i niedrogie ;) Najlepiej między Szczecinem, a Olsztynem + ew. wybrzeże całe.
_________________
www.kartonzabawek.pl
 
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-06-18, 10:50   

ja mogę polecić Filarówkę w Łebie. Mają wypożyczalnię rowerów (opcja z fotelikiem dziecięcym również), od tyłu jest jezioro z wypożyczalnią łódek/kajaków. Akceptują też psy. Do morza ze 3 minuty przez las. Kawałek od samego centrum, więc nie dyskoteki nie przeszkadzają w śnie. W hotelu naprzeciwko ulicy korty jak ktoś się lubi tak odprężyć:)

W Sopocie świetny był Kamienny Potok, ale kiedyś dzwoniłam do dziadka-właściciela i mówił, że już nie prowadzą campingu :( ale nie wiedział czy znów tak camping nie będzie. A były i boja do kosza, siatki, kometki... ;-)
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
Wicia 

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 448
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-22, 09:44   

Dzięki Gosia, zapisałam :)
_________________
www.kartonzabawek.pl
 
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-06-24, 15:36   

Wicia, :-) polecam łebę jeszcze ze względu na to, ze jest co robic- nie jak w części mikro-miasteczek nadmorskich gdzie jest jedna ulica naktórej można kupic obważanki, popcorn i ręczniki w gołe baby, i na tym atrakcje sie koncza. Można dojechać z samej łeby letnim transportem do parku słowińskiego, przegonić dziecko po ruchomych wydmach i jest spokój na cały wieczór :mryellow: Jest z jednej strony wydm otwarta latarnia morska, można wejść :) Generalnie uwielbiam ten park narodowy:)
[+na teren park części płatnej (w tym wydm) można wejść z psem, tylko z wyjątkiem plaży]

I dla wegusów ważną info jest- mają sieć sklepów nazywających się chyba Groszek z tego co pamiętam. Można w nich dostać mleko sojowe, ryżowe, ciecierzycę pół- i produkty itp :)
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
Wicia 

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 448
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-24, 18:37   

Bosko, dzięki :mrgreen:
_________________
www.kartonzabawek.pl
 
 
 
dźwiedź


Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 77
Skąd: Jasna Gawra
Wysłany: 2013-07-20, 20:28   

gosia z badylem napisał/a:
... przegonić dziecko po ruchomych wydmach i jest spokój na cały wieczór ... Generalnie uwielbiam ten park narodowy:)
[+na teren park części płatnej (w tym wydm) można wejść ...

Takie będą Młodzieży jakie ich wychowywanie. Ciekawe jak to będzie gdy na stare lata gosię jej dorosłe Dzieci pogonią po wydmach aby mieć od niej spokój na cały wieczór.
Nienawidzę płatnych parków pseudonarodowych. To prywata kosztem obdzierania Społeczeństwa z podatków i innych bzdurnych opłat.

Pod namiot z Dzieckiem (z Dziećmi) ze zwielokrotnioną uwagą i ostrożnością np. z powodu wałęsających się dzikich i niebezpiecznych psów.
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-07-20, 22:47   

dźwiedź napisał/a:
gosia z badylem napisał/a:
... przegonić dziecko po ruchomych wydmach i jest spokój na cały wieczór ... Generalnie uwielbiam ten park narodowy:)
[+na teren park części płatnej (w tym wydm) można wejść ...

Takie będą Młodzieży jakie ich wychowywanie. Ciekawe jak to będzie gdy na stare lata gosię jej dorosłe Dzieci pogonią po wydmach aby mieć od niej spokój na cały wieczór.
Nienawidzę płatnych parków pseudonarodowych. To prywata kosztem obdzierania Społeczeństwa z podatków i innych bzdurnych opłat.

Pod namiot z Dzieckiem (z Dziećmi) ze zwielokrotnioną uwagą i ostrożnością np. z powodu wałęsających się dzikich i niebezpiecznych psów.

przeganiać mam nadzieję, że będą się ze mną chciały, nie tylko po wydmach. Czynne spędzanie czasu wspólnie jest dla mnie bardzo cenne. Nieważne gdzie, czy na rowerze, rolkach czy wymęczyć się na wydmach właśnie. Pot leci, wszyscy padają, a jaka satysfakcja + endorfiny :> Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja rodzinna, ale babą nie jesteś i pewnie jest jesteś urobiony 20h/dobę przy srakach, rzygach, garach,pralkach, taki prosty wniosek z twego posta szałowego
Podatki/opłaty u nas są wszędzie. Czy po parku czy do zamku w malborsku. Nie chcesz, nie płacisz, nie wchodzisz, proste. Oczywiście można i pozrzędzić jak jest okropnie. A jak zupełnie nie możesz odnaleźć się w realiach to w Meksyku jeszcze dużo miejsca dla przyjezdnych :mryellow:
Dzikie psy? To to akurat chyba w Australii ]:->

hh.jpg
Plik ściągnięto 120 raz(y) 70,07 KB

_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2013-07-21, 09:12   

gosia z badylem, troll
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-07-21, 09:57   

bronka, dzienx, wzięłam na poważnie, o ja naiwna :lol: więc już mnie zdążył podkurwić. A tak to lajtuje :mryellow:
takim to sie dopiero nudzic musi :mrgreen:
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
jaskrawa 

Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 2217
Skąd: Międzyborów
Wysłany: 2013-07-22, 21:05   

sama miałam coś napisać temu trollowi, ale po latach doświadczeń w internecie (i wielu próbach kłócenia się z nimi w czasach, gdy jeszcze nie wiedziałam, o co chodzi), przychodzi mi do głowy już tylko jedno "weź człowieku wypierdalaj" :D

excuse me :D
_________________
hxxp://dzieciory.pl]dzieciory.pl - trochę niecenzuralny blog o dzieciorach
--
hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-07-23, 06:02   

jaskrawa, ależ nie ma za co ]:->
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
Wicia 

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 448
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-07-24, 19:15   

No ładnie się wątek "rozkręcił" ;)
A ja właśnie zaliczyłam kilka pól namiotowych i najbardziej podobało mi się w miejscowości Krutyń. Jest uroczy plac zabaw zaraz przy knajpce nad rzeczką. Rodzice do knajpki , a dzieci pod okiem, toalety czyste, ciepła woda, trochę teren tylko nierówny, ale jeśli nie ma tłoku to można coś wybrać, polecam :mryellow:
_________________
www.kartonzabawek.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14