wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki na biust
Autor Wiadomość
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2013-09-03, 14:30   Kosmetyki na biust

Czy może ktoś polecić coś ujędrniającego na biust?
Najlepiej bez parabenów, petrochemii i innych świństw.
A przynajmniej nietestowane na zwierzach?
Najlepiej wypróbowane ofc ;-)
Ot- taki uboczny skutek diety mam co by za słodko nie było ;-)
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2013-09-03, 16:43   

bronka: nie mam doświadczeń w tym temacie ale moje znajome (nie mają wymagań jeśli chodzi o wege/wegan skład) zadowolone z kosmetyków firmy m.in Thalgo czy K. Rusin ( hxxp://www.patandrub.pl/sklep/p-63-balsam-ujedrniajacy-biust/ ) . Niestety tanie one nie są ale zobacz skład np. P&R pewnie można zrobić coś samodzielnie.
 
 
alken87 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 725
Skąd: Wałbrzych/Wrocław
Wysłany: 2013-09-08, 19:59   

może rebuild z ziaji? naturalne to to nie jest ale przynajmniej nie ma parabenów. co do efektów się nie wypowiem bo cycków nie smarowałam ale specyfik do brzucha ud i posladków sobie chwaliłam. no i bardzo lubię zapach - anyżowy.
z drugiej strony nie wierzę specjalnie w cudowne własciwości ujedrniające wszelkich kremów i myslę że regularne masowanie jakimkolwiek olejkiem by dało tyle samo.
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-08, 20:03   

hxxp://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14406

Ja miałam to i było super (muszę poszukać resztki, która mi została i zacząć stosować...)

Kiedyś kupiłam jakiejś francuskiej firmy w aptece mega drogie serum i w porównaniu do tego było denne ;)
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2013-09-09, 10:20   

Dzięki dziewczyny!
Z linka kasieńki i Agnieszki oba mają Kigelia Africana Extract - chyba pójde tym tropem. Wmasowywanie parabenów w piersi może przynieść więcej szkody niż pożytku. Pat&Rub troszkę dla mnie drogi. Będę szukała kosmetyku w tym ekstraktem. Dzięki raz jeszcze.
alken87 napisał/a:
z drugiej strony nie wierzę specjalnie w cudowne własciwości ujedrniające wszelkich kremów i myslę że regularne masowanie jakimkolwiek olejkiem by dało tyle samo.

Nigdy nie miałam takich kłopotów :-/ Zaczęłam masować masłem karite, bo mam w domu. Cudów się nie spodziewam, ale trochę by mgły wrócić do formy :-P
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2013-09-10, 20:57   

bronka: a mnie jeszcze się przypomniało: zimny prysznic na biust, ćwiczenia, dobrze dobrany stanik all równolegle do stosowanych specyfików kosmetycznych.
 
 
kakaka

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-29, 10:40   

miałam parę razy różne kremy/emulsje ujędrniające i nic nie pomogło, a takie specyfiki to fortunę kosztują, teraz ćwiczę z hantlami i efekt jest :) poza tym czytałam gdzieś, że dobrze na biust wpływa mycie naczyń :D
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2014-01-29, 14:26   

kakaka napisał/a:
dobrze na biust wpływa mycie naczyń :D

:lol:
Od dziś zmywam codziennie :mrgreen:
 
 
michu89 

Dołączyła: 21 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-06-21, 09:38   

Mycie naczyń i podłóg na kolanach :D ale która z nas zrezygnuje ze zmywarki i mopa...?:P
Ja stosuję na lekko wilgotną skórę naturalny olej z masła shea (za niecałe 15 zł kupuję reklama) i wydaje mi się, że po 3 miesiącach stosowania na biust skóra się ujędrniła i taka jest fajna, aksamitna. W ogóle polecam oleje kosmetyczne na skórę twarzy, na włosy, dają lepsze efekty niż kremy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12