wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat przyczepkowy, którego nie było;-)
Autor Wiadomość
mariaaleksandra

Pomógł: 17 razy
Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 1603
Wysłany: 2013-10-17, 15:24   

Hej
Mam pytanie do dziewczyn, które używały chariota/croozera dla dwojki. Mam chinooka 2 i cougara 1. Mam jedno dziecko. I chcialabym miec drugie ale w ciązy jeszcze nie jestem. I licze, ze nawet jezeli bym zaszla wkrotce to jakby bylo juz drugie to Jagna mialaby juz dwa lata.
Czy jest sens trzymac podwojny wozek do tego czasu? Czy dla dwulatka bede jeszcze potrzebowac wozka? Wiem, ze dzieci sa rozne, ale przeciez dwulatek ma jeszcze drzemke wiec na spacer by sie chyba przydal... No i jak bym chciala sama isc na rower to chyba tez. Ale jak pomyslec ze mam jezdzic przez cala ciaze z jednym dziecku w podwojnym wozku to bez sensu chyba?
Pomózcie bo musze sprzedac jeden albo drugi :(
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://straznik.dieta.pl/]
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-10-17, 16:58   

mariaaleksandra, ja bym zostawiała podwójny mimo wszystko. Mój dwuipółlat śpi z godzinę w dzień, ale dopieor jak ma total null sił i w każdym warunkach potrafi się zregenerować, w takie ześwirowane dni starczy mu 20 minut, czy to w nosidle, samochodzie i na ławce na przystanku :shock: ;) Z przyczepą łatwiej się poruszać z bobasami jednak w zimne dni- wrzucić je do środka i przykryć kocykami, nachuchają i od razu cieplej. Poza tym miejsce na wielkie zakupy, jakąś małą koleżankę/kolegę czy cokolwiek. Poza tym starsze może być zazdrosne o wożenie i też chcieć włazić, mój S. chce się w chuście nosić dużo bardziej od czasu jak jest G...
No generalnie- przestrzeni nigdy za dużo ;-)
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2013-11-18, 11:33   

Dziewczyny z podwójnymi (najlepiej croozerami, bo wiem, że większość chariotów jest lżejsza o kilka kg)- do jakiego wieku dzieci dajecie radę same ciągnąć przyczepe? Tak się zastanawiam, bo nie wiem czy to spadek formy czy co, ale młoda ma 8 kg, S. 14, przyczepa 20, bagaż ze 6-7 obstawiam i ostatnio myślałam, że wykorkuję.
Na początku miałam stary stalowy rower bez przerzutek i jakoś spoko śmigałam. Teraz bobasy przybrały , a ja płuca wypluwam. A roweru się aluminiowego z 7 biegami dorobiłam :roll: :roll:
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2014-05-10, 12:55   

Ludziska, macałam przyczepki firmy Burley i mogę polecić z czystym sumieniem. Są świetne + cenowo wypadają lepiej niż lansujący się ostatnio croozer
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12