wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
THERMOMIX
Autor Wiadomość
lemonka

Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 49
Wysłany: 2013-12-08, 18:03   

Gosia, dziękuję bardzo! :-D W takim razie spróbuję zrobić jak napisałaś. A teraz jestem na etapie szukania blendera z żyrafką i z tarkami bo dziś (!) spalił mi się mój Braun :-( W sumie już miał pęknięty duży pojemnik i trochę stępione noże. Chciałabym już jutro kupić bo był uzywany codziennie niemal i jak tu żyć bez niego ;-) . Teraz siedzę i szukam opinii w sieci :shock:

A czy mogę tutaj pytać o Blendteca? Chyba nikt się nie obrazi :-)
Gosiu, a czy ten mniejszy pojemnik można dokupić gdzieś w Polsce? Na stronie dystrybutora nie mogę znaleźć. Ja mam bardzo duży ten kielich i mniejszych ilości w nim robić nie potrafię. A jak Ty robiłaś masła w dużym to ile mniej-więcej orzechów sypałaś? Dodawałaś oleju czy z samych orzechów robiłaś?
_________________
hxxp://www.szipszop.pl]
 
 
lamialuna 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 1396
Skąd: Eire
Wysłany: 2014-05-19, 18:19   

ok to ja podbijam temat bo wlasnie mi padla sokowirowka... widze, ze malo tu uzywaczy - drogi to sprzet ale mam znajomych ktorzy maja to juz 10lat i dalej smiga jak ta lala no i czestowali nas cudami z tego i czad. Nie lubie elektrycznych urzadzen ale tu w Eire piecyki i tak elektryczne...
zastanawiam sie np czy ten sprzet potrafi marchewke swieza na pure ogarnac, taki niepasteryzowany twor a;la kubus...
_________________
hxxp://alterna-tickers.com] hxxp://pierwszezabki.pl]
Zapraszam na profile Facebook'owe
FreeThePuppets & Vegeluna & SlingShoe
 
 
 
koralina1987 

Dołączyła: 28 Wrz 2013
Posty: 937
Wysłany: 2014-05-20, 16:19   

oczywiście, że potrafi ;) każdemu zawsze i wszędzie polecam Thermomix, choć wiadomo tani nie jest ale to wydatek raz na 20 lat.
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]

hxxp://www.suwaczek.pl/]

Zapraszam - hxxp://quchniawege.blogspot.com/
 
 
bojster 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2847
Skąd: Neverwhere
Wysłany: 2014-05-20, 19:28   

Mamy Thermomix. Nie powiem, żeby był jakoś intensywnie wykorzystywany, ale namiętnie robię w nim hummus czy soki przecierowe i daje radę. Ciasto na pizzę czy naleśniki, jakieś zupki, sałatkę, ratatouille i takie tam różne - też mi się zdarzało robić i wychodziły. Ja nie jestem specjalnie biegły kuchennie, więc dla mnie to jest najlepszy sposób żeby coś trudniejszego upichcić, a wyobrażam sobie, że jak ktoś ume gotować, to w Thermomiksie będzie potrafił zrobić wszystko. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13