wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
turnusy rehabilitacyjne i sanatoria z dietą wege
Autor Wiadomość
Marzenusia 
Marzenusia


Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-31, 20:09   turnusy rehabilitacyjne i sanatoria z dietą wege

Poszukuję bazy turnusów rehabilitacyjnych z hipoterapią oraz dietą wege.
:-P
_________________
Kulturę narodu poznaje się po sposobie odżywiania.
 
 
Marzenusia 
Marzenusia


Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-07, 19:40   

neoaferatu napisał/a:
Marzenusia hipoterapia jest w Róży Wiatrów w Darłówku Zachodnim i w Panoramie w Jarosławcu. Co do diety to w Jarosławcu deklarują że za dopłatą w sezonie 200 zł dadzą każdą wymaganą dietę, natomiast nie wiem jak w Darłówku, bo ja wtedy jeszcze wege nie byłam. Od razu jednak mówię, że z dietami jest zawsze największy problem, bo je olewają i dają byle co albo sie mylą. A ta hipoterapia to pod jakim kątem?

[ Dodano: 2007-09-01, 07:48 ]
A te turnusy to w jakim rejonie Polski i na jakie schorzenie, bo od innych znam jeszcze kilka podobno niezłych miejsc. Piszę oczywiście tylko o takich sprawdzonych osobiście.


Poszukuję wszelkich turnusów rehabilitacyjnych gdzie są i konie i jedzenie wegetariańskie.
Obie z małą mamy II grupę inwalidzką (wada genetyczna), lecz turnusy wege i na dodatek z końmi to jak igła w stogu siana...
Konie traktowane są w Polsce jak egzotyka, lecz mają zbawienny wpływ na wszelkie schorzenia i zaburzenia. A dieta, wiadomo, nie powinna być źrodłem stresu dla nas, bo to wegetarianie prawidłowo odzywiaja sie a nie miesozercy!
Nie chce przechodzic tego co było teraz w Osrodku Floryn w Uniescie, choć nie powiem byłoby wszystko ok gdyby nie jedzenie, gdzie w kazdym posilku bylo kupa mięsa lub ryby.
Prosze o jak najwieksza bazę takich wege turnusów oraz sanatoriów.

hipoterapia1.jpg
Plik ściągnięto 5116 raz(y) 14,22 KB

_________________
Kulturę narodu poznaje się po sposobie odżywiania.
 
 
Kashmiri 


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 872
Skąd: Kingston
Wysłany: 2014-07-03, 14:20   

Wiosną 2014 byłam z Lią w ośrodku hipoterapi Zabajka 2, w Złotowie, niedaleko Piły. Rewelacyjni fizjoterapeuci i cała załoga. Mam nadzieję, że uda nam się znowu pojechać, bo nigdzie jeszcze Lia nie miała tak sensownej i kompleksowej rehabilitacji.
Wyżywienie było ogólnie bez szleństw, dość jednostajne i proste, dla wszystkich, nie tylko wege (obiady zamawiane w firmie cateringowej). Ale panie w kuchni wiedziały, co to znaczy wegetariański, organizowały dla nas zawsze coś do zjedzenia i nawet gotowały dla nas oddzielnie weg zupę :!: Bez żadnej dopłaty.
Bardzo dużo dzieci na turnusach ma różnego rodzaju specjalną dietę, a panie są życzliwe, i robią wszystko, żeby nikt głodny nie chodził. Zabajkę polecamy :-)hxxp://zabajka.home.pl
_________________

Zapraszam na mój blog - hxxp://www.lianka.pl/]www.lianka.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15