wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto kręci hula hop?
Autor Wiadomość
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-06-25, 21:37   

Mikarin, ale wcześniej kręciłaś tylko w talii? Pewnie siniaki zejdą i nie będą wychodzić jak nowe części ciała się przyzwyczają. A na cycki to wiesz, uwaga.

Ja nie mam pomysłu jak się przenosi to hula hop wyżej i niżej ;) trzeba szybciej kręcić? W jaki sposób ono podjeżdża do góry lub zjeżdża na dół? :mrgreen:

hxxp://youtu.be/OQiDEaXeuc0

Tu jakby ktoś myślał, że tylkochude jest sexi ;) zajebista ta babka jest.
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2014-06-25, 21:40   

Kurde, Wy długo z tymi siniakami się męczycie? Bo ja zawsze tak przez pierwsze 2-3 tygodnie kręcenia? Po dłuuuższej przerwie. A potem total nic
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
lilias 

Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 1013
Wysłany: 2014-06-25, 21:51   

kasienka, ona taka "przylepna" klepsydra jest :) chyba by mnie pokarało gdybym nazwała ja grubą, czy "przy kości" :)

go., wracają, ale coraz mniej. czasem musze tylko odstawić na bok ( PMS ]:-> ) bo bym już całkiem $#@%$#^%$ dostała
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-06-25, 21:55   

Nie mówię, że laska jest gruba! Ale chudzinką na pewno nie jest :)

Ja nie mam siniaków, ale moje hh nie ma żadnych wypustek i chyba nie jest zbyt ciężkie.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2014-06-25, 22:01   

Przy takich gabarytach takie wcięcie to jest rzadkość, a i pewnie efekt tego tańca brzucha po części. Ale geny robią swoje ;)
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
lilias 

Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 1013
Wysłany: 2014-06-25, 22:19   

kasienka, no przeciez rozumiem, że się zachwycamy :) "gruszeczki" wymiatają :D ja z "jabłek" to może dlatego podoba mi się bardziej co innego ;p
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-06-26, 00:31   

No, mi się też zawsze babki z biodrami podobały, sama nie bardzo je mam ;)
 
 
Mikarin 
szczylowa mama


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2500
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2014-07-01, 16:32   

Ja tez klasyczne jabłko, eh. Ja sobie potrafię hula podnieść od bioder do cycek bez rąk, ale na ramionach ci nei zakręcę. teraz coś próbuję, ale jeszcze nei wychodzi.
A siniaki mi wyszły, bo pierwszy dzień okresu i na brzuchu mam strasznie rozciągnięta skórę po ciąży, i jest bardzo wrażliwa na uderzenia. Miałam kilka dni przerwy od hula i wróciło, tym bardziej, ze często kręcę na gołe ciało, poza tym hula z wypustkami, kilowe, jakby sobie człowiek w cyck kilogramem przywalił to by wyszło, a ja sobie waliłam tak tym hula z pół godziny ;) to jak miało nie wyjść? Dalej się goi, ale bez koplikcji. W tym czasie opanowałam dwie inne sztuczki nie wymagajace kręcenia na ciele, ale trzeba się obracać, więc spocenie jak szczur murowane, i kombinuję z tymi ramionami....
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://lilypie.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://www.kornela-m.blogspot.com/]blog? zapraszam!
SELER RULEZ! :D | Nie łączę wegetarianizmu z filozofią, więc jak czasem coś palnę - proszę o wyrozumiałość! Dziękuję :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=651569#651569]Zbieram na rower - zapraszam!
 
 
CrystalMaiden 

Dołączyła: 21 Cze 2014
Posty: 25
Wysłany: 2014-07-05, 02:08   

Mikarin napisał/a:
Ja tez klasyczne jabłko, eh. Ja sobie potrafię hula podnieść od bioder do cycek bez rąk, ale na ramionach ci nei zakręcę. teraz coś próbuję, ale jeszcze nei wychodzi.
A siniaki mi wyszły, bo pierwszy dzień okresu i na brzuchu mam strasznie rozciągnięta skórę po ciąży, i jest bardzo wrażliwa na uderzenia. Miałam kilka dni przerwy od hula i wróciło, tym bardziej, ze często kręcę na gołe ciało, poza tym hula z wypustkami, kilowe, jakby sobie człowiek w cyck kilogramem przywalił to by wyszło, a ja sobie waliłam tak tym hula z pół godziny ;) to jak miało nie wyjść? Dalej się goi, ale bez koplikcji. W tym czasie opanowałam dwie inne sztuczki nie wymagajace kręcenia na ciele, ale trzeba się obracać, więc spocenie jak szczur murowane, i kombinuję z tymi ramionami....


Ja też takie kupiłam, kilowe z wypustkami :) Fajnie poczytać, będę już wiedzieć co mnie czeka.
 
 
Mikarin 
szczylowa mama


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2500
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2014-07-05, 13:17   

CrystalMaiden, się nauczyłam kręcić hula na ramionach, podniesionych i opuszczonych, teraz uczę się poruszać rękami podczas kręcenia kołem.
zo o
I tak - jak już się kręci dla schudnięcia, to te wypustki sa jeszcze OK - biodra sobie obijesz i szybko schodzi, faktycznie boczki schodzą i modeluje ci brzuch, ale do ramion już nie bardzo. Chodzi o to, ze na początku hula strasznie ucieka na szyję i twarz, a uderzenie się w szczękę takim kilowym rozpędzonym hula jest bardzo bardzo bolesne..... więc - nie polecam. Ale na biodra w sam raz :)
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://lilypie.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://www.kornela-m.blogspot.com/]blog? zapraszam!
SELER RULEZ! :D | Nie łączę wegetarianizmu z filozofią, więc jak czasem coś palnę - proszę o wyrozumiałość! Dziękuję :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=651569#651569]Zbieram na rower - zapraszam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12