wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
spodnie_nie rurki i z wysokim stanem
Autor Wiadomość
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2014-03-23, 16:36   spodnie_nie rurki i z wysokim stanem

Zeszłam pół galerii w celu zakupów spodni - jeansów, które mają prostą, ale nie RURKOWATĄ nogawkę i wysoki stan (nie biodrówki) - nie znalazłam praktycznie nic - albo są biodrówki z szerszą nogawką, albo są z wysokim stanem, ale rurki - dziewczyny, pomocy! Gdzie kupić NORMALNE spodnie na normalną kobietę ;-)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2014-03-23, 16:46   

Pipii napisał/a:
Gdzie kupić NORMALNE spodnie na normalną kobietę ;-)
W Lidlu, serio. Ja też nie noszę biodrówek i rurek, muszą być proste i wysokie, jedne mam z Allegro, drugie od teściowej, a trzecie z Lidla. Zazwyczaj przeżywam horror zakupowy jak już nie mam w czym chodzić ;)
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2014-03-23, 17:51   

:-)
Dziękuję Lily - ale chyba musi być specjalna oferta na te Lidlowe spodnie, czy są cały czas w ofercie?
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-03-23, 18:10   

Lily napisał/a:
Zazwyczaj przeżywam horror zakupowy jak już nie mam w czym chodzić

U mnie to samo. A jak się dołoży do tego moją bryczesowatą firgurę, to... :roll: Ostatnio kupiłam sobie w miarę fajne spodnie w H&M- z wysokim stanem, proste, czarne i w dodatku mega wygodne.
 
 
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2014-03-23, 18:12   

o, a ile płaciłaś za te spodnie w H&M ?
 
 
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2014-03-23, 18:25   

Lily całkowicie Cię rozumiem, dla mnie zakup spodni obecnie również jest totalnym horrorem - wszędzie rurki i biodrówki, a ja w nich wyglądam.. ohydnie ;-) nie mam figury do takich spodni, poza tym - źle się w nich czuję..
już dzisiaj rozmawiałam ze sprzedawczynią w jednym sklepie, że dyskryminują większość kobiet.. uśmiechnęła się, ona nic nie może, jest szczęśliwa, że ma prace - oczywiście na dolnej partii ciała miała wąskie biodrówki.. markowe..
 
 
Mimmi90 

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 25 Cze 2011
Posty: 123
Skąd: Poznań/ wieś
Wysłany: 2014-03-23, 18:27   

w C&A jest duży wybór dżinsów, mnóstwo krojów, ceny od 70 do 140-150 zł
_________________
Can you show me the WAY?!
hxxp://nieprobujcie.blogspot.com/
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2014-03-23, 20:05   

Pipii napisał/a:
:-)
Dziękuję Lily - ale chyba musi być specjalna oferta na te Lidlowe spodnie, czy są cały czas w ofercie?

No właśnie w tym tygodniu widziałam całkiem fajne, chyba często są.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2014-03-23, 20:53   

Lili: może jakiej pozostałości bo i u mnie były ale nie moja rozmiarówka więc nie zwracam uwagi. Jakoś mają być ale rurki.
Pipii: w Lidl nie przymierzysz ale możesz kupić i masz czas 7 dni na zwrot. Też mam problem ze spodniami bo fason, o którym wspominasz lubię. W sumie to cieszę się ze wszystkiego co objętością i długością nogawki oki a nie jest rurkami. Zerknij do firmowych sklepów tylko tam niestety ceny (może jakiś outlet masz niedaleko wyjdzie taniej).
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2014-03-23, 20:56   

Agnieszka napisał/a:
Lili: może jakiej pozostałości bo i u mnie były ale nie moja rozmiarówka więc nie zwracam uwagi
U mnie akurat były różne rozmiary, no ale ja nie zwracam uwagi na takie, jakie pasują Tobie pewnie ;) No i u mnie Lidl mało oblegany, więc zazwyczaj rzeczy długo leżą.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-03-23, 21:18   

Pipii napisał/a:
o, a ile płaciłaś za te spodnie w H&M ?

ok. 80zł, nie pamiętam dokładnie. Jeśli chcesz/przeznaczyć trochę więcej pieniędzy na spodnie, to pewnie w sklepach typu Levi's, Wrangler itp. mają większy wybór i kroje dostosowane do różnych typów figury.
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2014-03-23, 21:23   

Lily: jakiś czas temu były 3 czy 4 warianty fasonowe, w tym takie których zapewne Pipii szuka. Wg mnie rozmiarówka Lidla jest duża ale też wszystko zależy od budowy. Moje sąsiadki kupowały i zadowolone a dla mnie nie bo numeracja zaczyna się od 36 a ja mam mniejszy rozmiar.
 
 
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2014-03-24, 12:52   

Maple Leaf napisał/a:
Jeśli chcesz/przeznaczyć trochę więcej pieniędzy na spodnie, to pewnie w sklepach typu Levi's, Wrangler itp. mają większy wybór i kroje dostosowane do różnych typów figury.

no właśnie tam nie mają ;-) tylko rurki i biodrówki. Jeżeli są jakieś z podwyższonym stanem i nie - rurki to jedna na cały sklep, zazwyczaj fason dla pań po 50 ;-)
 
 
Tusia 


Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 557
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: 2014-03-24, 15:17   

Ja dosyć wysokie, na pewno nie biodrówki i na pewno z prostą nogawką kupuję w Reserved i w Orsay'u.
_________________
hxxp://www.forumveg.webd.pl]
 
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-03-24, 16:32   

Pipii, serio? Teraz już nie kupuję tam ciuchów, bo mi szkoda na to kasy, ale jeszcze kilka lat temu był ogromny wybór. Rozczarowałam się :->

Tusia napisał/a:
Ja dosyć wysokie, na pewno nie biodrówki i na pewno z prostą nogawką kupuję w Reserved i w Orsay'u.

O, właśnie! W Reserved też kiedyś kupowałam, zupełnie zapomniałam o tym :-)
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2014-03-24, 16:42   

Ja ostatnio byłam w Lee i wymiękłam z wyboru. Mają chyba każdą figurę.
A że były przecenki to wcale nie wydałam kupy kasy.
Wrangler mocno mnie zawiódł za to
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2014-03-25, 08:17   

O dobry temat, bo ja mam dokładnie jedne niepodarte dziny od koko, które nota bene dostałam zupełnie przypadkiem :mryellow:
I jeszcze do listy wymogów dorzucam- nie przecierane na hama, nie wystilozwane jakimiś przedarciami itp.
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2014-03-25, 08:46   

go. napisał/a:
I jeszcze do listy wymogów dorzucam- nie przecierane na hama, nie wystilozwane jakimiś przedarciami itp.

o tak, oczywiście to też ;-)
 
 
ina 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 2936
Skąd: południe
Wysłany: 2014-03-25, 09:36   

Pipii, w tanim ciuszku pod dostatkiem takich spodni, gdyż wszyscy teraz chodzą w rurkach ;)
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.mineralcosmetics.pl]KOSMETYKI MINERALNE
 
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-03-26, 10:03   

Byłam wczoraj na zakupach i uprzejmie donoszę, że:

w Orasayu widziałam i przymierzałam fajne ciemne, coś jakby szara czerń (nie wiem, czy jest taki kolor :-P ) jeansy, z prostą nogawką, do tego paseczek. Z tym, że nie były z bardzo wysokim stanem, ale też nie biodrówki. Bardzo wygodne i pleców gołych nie ma. Mi akurat nie podpasowały, ale ogólnie były niezłe ;-) 129 zł.

w Reserved mają na dziale z jeansami taki fajny podział na 4 typy spodni, a wśród nich właśnie z prostymi nogawkami i wysokim stanem. Cena też chyba ok. 130 zł.

w Promodzie też idzie coś wybrać, ja na przykład dorwałam na przecenie spodnie (ale nie jeansy) za 62zł :-)
 
 
mariaaleksandra

Pomógł: 17 razy
Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 1603
Wysłany: 2014-03-27, 12:35   

Tommy hilfiger ma sporo takich modeli, a outletowy ceny calkiem przyzwoite, nieraz <100zl. gap tez ma niezly wybor. znajoma z kolei zachwalala kappahl, ale nie patrzylam tam
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://straznik.dieta.pl/]
 
 
Elanna 

Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-08-01, 15:45   

Levis ma w regularnej ofercie wysoki stan (znaczy - do naturalnego pasa), normalną nogawkę (a nawet bootcut jak ktoś lubi) i trzy rodzaje relacji pas-biodra. Ma spodnie bez przecierek, w moich chodzę do pracy w piątek i jest ok.

Ceny ma jakie ma ;-) ale są outlety i trafiają się akcje typu 3 za 2 (można się skrzyknąć wtedy).
 
 
-kreska- 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 320
Skąd: toruń
Wysłany: 2014-08-05, 18:22   

W bonprixie sa z wysokim stanem, rowniez prosto ciete z cienkiego jeansu z elastanem. Ja jestem z nich w miare zadowolona, chociaz wolalabym jednak o troche wiekszej gramaturze
_________________
Przepraszam za notoryczny brak polskich znakow. Cora mi "alt" wydlubala.

hxxp://www.suwaczki.com/]hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12