wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lucy, młoda suczka szuka domu od zaraz!
Autor Wiadomość
katarzyna_ana 

Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-06-22, 16:48   Lucy, młoda suczka szuka domu od zaraz!

Witajcie,

będę szczera. Jestem wege, ale nie rodzicem. Nie mam jeszcze dzieci. Mimo to często zaglądam na to forum w celu zaczerpnięcia dobrej energii, informacji i inspiracji. Dlatego postanowiłam się do Was zwrócić z pewną bolesną i cholernie ważną dla mnie sprawą. Ta sprawa to Lucy...

Przebywam aktualnie zagranicą. Kilka dni temu dowiedziałam się, że ze względu na stan zdrowia mój ojciec był zmuszony oddać do schroniska w Krakowie naszego psa, którym nie jest już w stanie się zajmować. Nie mam możliwości wrócić do Polski i zająć się tą sprawą osobiście, ze względu na moją sytuację finansową. Szukam dla Lucy nowego domu, kilka lat temu moja rodzina zabrała ją ze schroniska i serce pęka mi na myśl, że życie zmusiło nas do dodania jej tam z powrotem. Wyczerpuję powoli wszystkie swoje kontakty i możliwości manewru. Lucy potrzebuje spokojnego, stabilnego domu wśród dojrzałych domowników.

Byłabym niezwykle zobowiązana za każdą pomoc w tej sprawie. Jeśli możesz rozesłać wiadomość z załącznika do swoich znajomych, popytać... Każda inicjatywa, informacja czy pomysł działania jest dla mnie na wagę złota.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie, którą założyłam dla Lucy na Facebooku
​hxxps://www.facebook.com/lucylovehome]strona Lucy na FB
Sama również chętnie odpowiem na wszelkie pytania w razie konieczności.
Obiecuję świadcząc słowem honoru, każdy ciepły gest w tej sprawie, podać w życiu dalej zwielokrotniony po stokroć.​

​Pozdrawiam ciepło,
Ka​tarzyna

Lucy Love.jpg
Krótkie CV Lucy
Plik ściągnięto 250 raz(y) 251,86 KB

 
 
malva 
vegan warrior


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 1445
Wysłany: 2014-08-10, 22:13   

witaj:)
z opóznieniem ale odpowiem
lepiej zamiast nie do końca przejrzystej strony założyc na fb wydarzenie i ogłaszać psa przez olx ,a najlepiej po prostu wykupić mu miejsce w dobrym hotelu psim ,skoro to jest twój pies..i stamtąd szukac domu..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14