wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wege przedszkole w Trójmieście?
Autor Wiadomość
ewcia87

Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-12, 19:41   Wege przedszkole w Trójmieście?

Nie wygląda ten dział akurat jakby tętnił życiem, ale mam trochę nadziei na odpowiedź.
Moja córka ma półtora roku, a mnie już przeraża widmo chleba z margaryną i parówką za kolejne półtora. Może macie orientację czy gdzieś w Trójmieście lub okolicy są wege przedszkola z sensownym żywieniem (nie ziemniaki z surówką albo naleśniki z serem non stop)?
Z góry dziękuję za wszelkie opcje, również wskazówki jak szukać.
Pozdrawiam :)
 
 
k.leee 


Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2701
Wysłany: 2016-02-14, 02:09   

Myślałem, że lalala (gdynia-orłowo)i kot edward (gdańsk-wrzeszcz) dbają o zdrowe jedzenie ale w ich menu jest m.in. "kurczaczek". Skoro jednak mają wegańskie potrawy w menu to może uda się z nimi dogadać. wegemaluch.pl podaje jeszcze kubusiowachatka.pl jako wege-friendly. Kilka lat temu w innych przedszkolach była opcja przynoszenia w termosach jedzenia dla dziecka ale nie wiem czy chce Ci się w to bawić. morskieprzedszkole.pl na jednym z for deklaruje, że ma wege-dzieci na pokładzie.
_________________
hxxp://alterkino.org/]www.alterkino.org
 
 
ewcia87

Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 2
  Wysłany: 2016-02-14, 13:43   

Dzięki za odpowiedź :) Rozpoznam te tropy.

Chcieć to by mi się chciało, ale fizycznie nie wyrobię. Chyba, że się mocno córa zmieni. Teraz jest tak, że wracam z roboty i ona się do mnie przykleja, w nocy też niezawsze mnie puszcza. No i generalnie czasu razem po pracy mamy tak mało, że wolę spędzić go z nią, niż panicznie obmyślać jadłospis. Wolałabym, żeby miała na miejscu gotowane. Wystarczy, że ciepłą kolację przygotuję.

Hmmmm kurczaczek...? nawet moje koty są uczulone na ten fermowy koszmar :shock:

Echhh... nieciekawie to wygląda. Menu mają wybitnie mięsne. Chyba przygoda z wege im przeszła. Pewnie klienci wymagali czego innego :/ No i nie mogę też kombinować z Chylonią - dojazdy nas zabiją :-? Chyba pozostaje mi tylko wybadać okoliczne placówki (przy domu i firmie), może gdzieś będą mieli sensowne propozycje. Kiepskie to... chciałabym, żeby córa chodziła do przedszkola, z drugiej strony pamiętam jakim koszmarem dla mnie było przedszkolne jedzenie. A może przesadzam i to mój problem, nie jej... :roll:

W każdym razie jeśli coś znajdę, to tu wrzucę info. Może komuś się przyda.
Pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13