wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sportowe mamy :)
Autor Wiadomość
jagoda88 

Dołączyła: 23 Sie 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-08-31, 22:35   sportowe mamy :)

tak sobie mysle- jak spedzacie aktywnie czas z dzieckiem jesienią? ja to latem staram sie jak najwiecej rowerem jeździć czy spedzac czas w parku, ale boje sie co bedzie kiedy przyjdzie jesien. temperatury sa juz nizsze wtedy i nie wiem czy nie bede narażac dziecka na przeziebienie? nie za pozno na rower? nie chce tez go opatulać warstwami ubran, bo mi sie przegrzeje. pomozecie mi ?
 
 
helena.kosinska 

Dołączyła: 04 Wrz 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-09-10, 20:19   

Hm, najczesciej uprawiam jogging z wozkiem, bo lubie miec dobra kondycje. A jesli przy okazji mogę spedzic czas z maluchem- to czemu nie? :) rower- tez dobra opcja, chociaz to akurat moj mąż lubi dwukołowce ;)
 
 
jenny72 

Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-09-14, 21:29   

Uwazam, ze dopoki stan chodnikow/ sciezek rowerowych bedzie na to pozwalal ( czyt. nie bedzie sniegu :D ) - mozesz spokojnie jezdzic z maluchem :) Ja to co prawda glownie biegam z wozkiem, ale i w przypadku takiej aktywnosci wskazany jest odpowiedni stroj dla malca. U mnie sprawdza sie Coverover- zakladam go malcowi jako kocyk ( ma porzdne zapiecia, wiec nie spada pod koła wozka). A i tobie na rower sie przyda- bo moze tez byc okryciem podczas przejazdzki :)
 
 
helena.kosinska 

Dołączyła: 04 Wrz 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-09-16, 18:25   

jenny72 napisał/a:
Uwazam, ze dopoki stan chodnikow/ sciezek rowerowych bedzie na to pozwalal ( czyt. nie bedzie sniegu :D ) - mozesz spokojnie jezdzic z maluchem :) Ja to co prawda glownie biegam z wozkiem, ale i w przypadku takiej aktywnosci wskazany jest odpowiedni stroj dla malca. U mnie sprawdza sie Coverover- zakladam go malcowi jako kocyk ( ma porzdne zapiecia, wiec nie spada pod koła wozka). A i tobie na rower sie przyda- bo moze tez byc okryciem podczas przejazdzki :)



Obiło mi sie o uszy na temat tego kocyka. Podobno robi furorę wsrod rodzicow, bo jest funkcjonalny. Chociaz mnie zastanawia z jakiego materialu jest wykonany? ;-)
 
 
jagoda88 

Dołączyła: 23 Sie 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-09-18, 19:49   

ajć, widzę, ze dyskusja sie rozkręcila, a ja zdazylam juz kupic coverover, a nawet kilka razy przetestowac! sprawuje sie bardzo dobrze- idealny dla naszej rodzinki- nie potrafimy usiedziec w miejscu :mryellow: a material- delikatny w dotyku, ale porządny. bardzo dobrze chroni przed wiatrem, ale tez oddycha. w sam raz ;-)
 
 
devil_doll 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Gru 2013
Posty: 140
Skąd: Canada`s armpit :P
Wysłany: 2016-09-19, 19:15   

Ale masz wene zeby spamowac...
_________________
A 30.11.2007 & N 17.06.2013
 
 
Elaa33 

Dołączyła: 07 Kwi 2021
Posty: 35
Wysłany: 2021-04-07, 16:39   Piłka do siatkówki

Witam, zapisałam syna na zajęcia siatkówki i chcę mu kupić piłkę, żeby mógł sam ćwiczyć. Niestety nie znam się na takim sprzęcie, a bardzo zależy mi, żeby dobrej jakości. Znalazłam fajną piłkę w sklepie internetowym magero:

hxxps://www.magero.pl/pilka-siatkowa-molten-beach-1500-v5b1500-wn-plazowa-id-20200.html

Jest wykonana ze skóry PU i myślę, że warto ją kupić. Jakie jest Wasze zdanie?
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12