wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zbilansować dietę roślinną? Książka to wyjaśniająca
Autor Wiadomość
Mateusz 

Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-10-04, 14:52   Jak zbilansować dietę roślinną? Książka to wyjaśniająca

Dzień dobry!

Chciałem się z Wami podzielić efektem prawie 3 lat pracy na temat badania składu odżywczego produktów, którego wynikiem jest ponad 300 stronicowa książka.

Książka dokładne opowiada o tym, jak zbilansować dietę roślinną.

Zbadałem 460 produktów pod kątem 40 kluczowych składników odżywczych, co dało 18 tys. danych. Wszystko połączyłem w całość i zestawiłem z wytycznymi najważniejszych instytucji zdrowotnych. Wyszedł z tego bardzo prosty program dokładnie wyjaśniający, jak świetnie zbilansować dietę :) Przydatny przede wszystkim dla wegan i wegetarian.

Nigdy nie widziałem kompleksowego podejścia do tego tematu, postanowiłem więc zrobić to samemu. Robiąc analizę byłem bardzo zaskoczony jak wiele mitów jest na temat żywienia. Książka swoją drogą doskonale pokazuje, że dieta roślinna może być najzdrowszą dietą zapewniającą wszystko, czego potrzebujemy.

Mam nadzieję, że nie potraktujecie tego jako spam – książka pomaga rozwiązać wiele problemów osób na diecie roślinnej i jest dużą pomocą w promocji weganizmu i wegetarianizmu. Jesteście społecznością, dla której została ta książka w szczególności napisana :) Sam zresztą jestem weganinem od wielu lat. Jest to rzetelne zestawienie, bazujące na wytycznych najważniejszych instytucji.

tutaj możecie przeczytać fragment książki:
hxxps://cdn.shoplo.com/3964/files/dieta-odzywcza-wybrane-strony.pdf?

To jest natomiast strona książki: hxxp://dietaodzywcza.pl/
Więcej informacji o książce przeczytanie również na blogu: hxxp://salaterka.pl/ruszyla-przedsprzedaz-ksiazki-dieta-odzywcza/

Jeśli macie jakieś pytania – bardzo chętnie odpowiem :)

Pozdrawiam!
Mateusz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14