wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam książeczek dla dzieci w języku angielskim
Autor Wiadomość
AzjaB 

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 28 Cze 2013
Posty: 743
Wysłany: 2016-11-11, 21:02   Szukam książeczek dla dzieci w języku angielskim

Poszukuję książeczek w języku angielskim dla dzieci - bajek, pokazywanek, itp. dla dzieciaków do przedszkola.

W naszym przedszkolu jest 25 dzieci (mały, wiejski oddział przedszkola), z tego powodu nasze potrzeby, a w zasadzie naszych dzieci są na szarym końcu. Planując budżet na ten rok szkolny język angielski przewidziano jedynie dla starszaków, co stanowi niewielki procent naszej grupy. Bardzo szkoda, bo wiadomo że czym skorupka za młodu... Dlatego jedna z moich koleżanek postanowiła że raz w tygodniu, w czasie kiedy starszaki mają lekcje, ona poprowadzi angielski dla młodszych dzieci (2,5 - 4 lat). Oczywiście większość rodziców nie jest zbyt zamożna dlatego dziewczyna poprowadzi te zajęcia zupełnie za darmo. Chciałabym jej w tym pomóc i tak sobie pomyślałam że fajnie by było zgromadzić biblioteczkę w języku angielskim. Panie udostępniły nam półeczkę w sali, którą dzieciaki same ozdobią w anglojęzyczne plansze. Ja sama mam kilka pozycji, ale nie jest to dużo... Może ktoś z Was ma i już nie potrzebuje? Albo chciałby zrobić sobie miejsce na nowe pozycje?
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12