wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
w jakim wieku najlepiej do przedszkola?
Autor Wiadomość
Tosiaczek 
zakochana w zyciu

Dzieci: w planach
Wysłany: 2016-12-05, 14:27   

[spam] bardzo fajne przedszkole w [spam]
fajne miejsce bo dzieci przynoszą swoje jedzonko, sa bardzo male kameralne grupy max 7 osob. Samo centrum rynku, wiec dzieci chodza na planty i blonia.
Warto sobie tam podjesc w wolnej chwili i zobaczyc :)

pati.wu

Wysłany: 2017-05-17, 15:46   Re: w jakim wieku najlepiej do przedszkola?

ań napisał/a:
z ciekawości pytam, kiedy Wasze dzieci poszły do przedszkola. Domyślam sie, że wielu z Was sytuacja zmusiła by posłać tam dziecko wcześniej niż planowaliście, ale mimo wszystko chciałam pogadać o tym w jakim wieku i skąd mieć pewność, że dziecko jest w miarę gotowe na to itd.

Ja Jagodę chcę dać dop za rok jak dobrze pójdzie. Wcześniej nie chcę bo uważam, że jak pójdzie jako 4-ro latek to będzie w sam raz. teraz Jagoda jeszcze za mało mówi po polsku by mi opowiedzieć dokładnie co się działo w przedszkolu i ktoś z zewnątrz raczej słabo Ją rozumie. To dla mnie podstawowy "problem". Poza tym wydaje mi się, że dla 3 latka to jeszcze za wcześnie. Ok, takie chodzenie do godz 12-żeby sie po prostu pobawić to spoko, ale na cały dzień to już nie. Póki mogę się Nią zajmować to chcę to wykorzystać :)

Jestem matka ale i nauczycielka w pzedszkolu dlatego z dwojakieo doswiadczenia uwazam ze dziecko w weku 3 lat powinno uczeszczac do przedszkola. taki 3 latek lepiej i szybciej sie rozwija wtedy

Odpowiedz do tematu