wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stomatolog dziecięcy Warszawa
Autor Wiadomość
Zosia90 

Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-16, 09:21   

Apolonia, tak czytam Twojego posta i jestem naprawdę przerażona. Powinniście gdzieś to zgłosić. Ta kobieta to rzeźnik, nie stomatolog. Nie powinni jej dopuszczać ani do dzieci, ani do dorosłych. Z dzieckiem trzeba ostrożnie, najpierw pokazać gabinet, nawiązać jakąś relację, poznać się, pokazać narzędzia. Nie wyobrażam sobie, jak musieliście to wszyscy przeżyć. Mam nadzieję, że od tego czasu już znaleźliście lepszego dentystę :/ Ja z Matyldą najpierw poszłyśmy na taką wizytę zaznajamiającą. Gabinet znaleźliśmy przez znajomych. Klinika nazywa się Impladent. Naprawdę polecam. I przy okazji cieszę się, że miałyśmy szczęście trafić do kogoś normalnego.
_________________
Ale to, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą. - Terry Pratchett
 
 
Miła77 
you're what you eat

Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-14, 07:45   

O proszę, widzę, że sporo miejsc w stolicy jest specjalnie przystosowanych pod dzieci:) Ja od dłuższego czasu chodziłam do Bonelli Dental na Idzikowskiego, już tak się przyzwyczaiłam, jak pierwszy syn podrósł, to też go tam zaprowadziłam. I tak już zostało na stałe :)
 
 
Wretka 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 354
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-04, 10:28   

Dziewczyny, a co myślicie o podaniu dziecku przed zabiegiem dormicum - syropu oszałamiającego albo podtlenku azotu?
_________________
Pięćdziesiąt procent naszej zdolności uczenia się rozwija się w ciągu pierwszych czterech lat życia. W związku z tym rodzice są najważniejszymi nauczycielami dziecka. Mimo to żaden rząd nie wydaje nawet jednego procenta budżetu szkolnictwa na ich szkolenie. Gordon Dryen, Jeanette Vos "Rewolucja w uczeniu"
 
 
devil_doll 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Gru 2013
Posty: 140
Skąd: Canada`s armpit :P
Wysłany: 2017-03-06, 15:31   

Ja podawalam i bylam b.zadowolona. Wspolpraca i zero stresu ,dziecko wspolpracowalo aha mowie o podtlenku azotu.
_________________
A 30.11.2007 & N 17.06.2013
 
 
Wretka 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 354
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-07, 21:59   

dzięki,devil_doll.
_________________
Pięćdziesiąt procent naszej zdolności uczenia się rozwija się w ciągu pierwszych czterech lat życia. W związku z tym rodzice są najważniejszymi nauczycielami dziecka. Mimo to żaden rząd nie wydaje nawet jednego procenta budżetu szkolnictwa na ich szkolenie. Gordon Dryen, Jeanette Vos "Rewolucja w uczeniu"
 
 
martenka909

Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-05-15, 19:35   

A czy ktoś z Was był z dziećmi w Dentalux? Bo kilka moich znajomych było z dziećmi i odradzają mi. Podobno nie mają tam podejścia do maluchów, a tylko ładnie piszą o tym na stronie...
 
 
LisekUla

Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-16, 10:08   

Ja nie korzystam z takich rzeczy dla swojego malucha, bo on uwielbia swoją dentystkę i nie mają problemów ze współpracą :D Dr. Agnieszka Miszkurka jeśli ktoś zainteresowany.
 
 
irka33

Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-12-10, 13:14   

Ja też jestem z Poznania. Od lat chodzę do Allecoudent do Pani Moniki Murawskiej - wspaniała stomatolog.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12