wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedszkolak a komputer
Autor Wiadomość
2 

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-03-14, 12:06   

Ja dla swojego daje limit 1 godzina dziennie na komputerze. Komputer niszczy sylwetkę naszych dzieci, my kiedyś nie mieliśmy komputerów także wolne chwile spędzaliśmy biegając na podwórku.
_________________
hxxp://www.kallos.com.pl/]projektowanie wnętrz toruń
hxxp://www.sodo.pl/84-ceramika-paris-maison-florena-i-amela]porcelana stołowa
 
 
marianka

Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-02-26, 18:34   

A to nie jest tak, że dziecko po pewnym czasie i tak nudzi się komputerem i wybiera bardziej tradycyjne zabawy? Mój siostrzeniec miał kiedyś etap komputera i komórki, a teraz jest już tym znudzony i woli bawić się figurkami lub grami planszowymi;)
 
 
kokosikanka

Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 42
Wysłany: 2015-05-18, 07:25   

ja się nie spotkałam z dziećmi, które się "nudzą" komputerem... ;)
 
 
torgal 

Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 8
Wysłany: 2015-06-19, 19:55   

chyba, że mają konsolę ;-)
_________________
hxxps://exel.gda.pl/poznaj-wojewodztwo-pomorskie-i-wszystkie-jego-najwieksze-atrakcje]Atrakcje województwa Pomorskiego
 
 
AnnaMaria 

Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 13
Wysłany: 2017-05-22, 08:53   

Ja swoim młodym (chodzą już do szkoły/przedszkola, więc wiadomo, jak wszyscy chcą siedzieć na komputerze) narzuciłam konkretną ilość czasu, jaką mogą dziennie spędzić przed komputerem. Ale też nie traktuję komputera jak ostatniego zła. Znaleźliśmy z mężem sposób - po prostu siada do gier razem z nimi i się z nimi bawi. Chciałam, żeby tak robili, żeby dzieci się nie uczyły tak bardzo odcinać od świata. Zwłaszcza w weekendy udaje nam się dzieciaków po wyłączeniu gry nie zostawiać samymi sobie i chociaż chwilę coś z nimi robimy, jakieś lepienie ludzików z plasteliny albo jak pogoda dopisuje to spacer albo wycieczka. Czasami nas też znajomi odwiedzają, to zapraszamy ich z dzieckiem, żeby się szkraby same sobą zajęły, chociaż czasami coś takiego wymyślą, że zamiast spokoju mamy jeszcze większy charmider :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Kredka

Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-09-17, 16:05   

Myślę, że nie trzeba zachęcać dziecka do zainteresowania się komputerem, ale robienie z niego zakazanego owocu będzie jeszcze złym pomysłem. Myślę jednak, że 3 latki grające w gry to lekka przesada. ;)
 
 
wegetragedia

Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-12-06, 13:59   

W młodym wieku dziecko powinno bawić się z rodzicem a nie komputerem.. trzeba mu poświęcić troche czasu, bo pozniej sie uzależni i tak to będzie...
_________________
hxxps://mselektronik.pl/zrodla-zasilania/akumulatory-i-baterie/akumulatory-ni-mh]1.2 v nimh
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12