wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z kręgosłupem - rwa kulszowa i inne
Autor Wiadomość
pomarańczka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 23:39   

Na rwę kulszową sprawdza się nagrzewanie lędźwiowej części kręgosłupa poduszką elektryczną ,ale można też przykładać termofor - super pomaga :-) Życzę Ci zdrowia !
koko napisał/a:
Chyba nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia, że podkradłaś matę Zuzce, w końcu bez maty ona cierpi tylko psychicznie, a ty i psychicznie i fizycznie ;-) Trzymaj się dzielnie, życzę ci zdrowia!

też tak myślę ;-)
kasienko jak chcesz to mogę Ci pożyczyć na jakiś czas wałek , a tak w ogóle to mogę Ci porobić masaże ,pomyśl , jakby co to wiesz jak mnie szukać ;-)
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-02-14, 22:17   

pomarańczka, dziękuję Ci bardzo za propozycję :) Na razie niestety nie mam kasy a głupio chyba byłoby mi Cię naciągać na darmowe masaże :oops:

Czym taki wałek się wypełnia? Bo właśnie myślałam, żeby sobie uszyć :->

koko, pamiętasz co brałaś na te chrząstki i mazie?
 
 
koko 


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 6187
Wysłany: 2011-02-15, 08:33   

kasienka, na chrząstki najpierw był lek, którego nazwy nie pamiętam, a potem Arthrostop.
Przed chwilą też znalazłam taki lek homeo na rwę kulszową (nie znam go i nie próbowałam), może chcesz poczytać:
hxxp://www.i-apteka.pl/product-pol-2610-HEEL-Colocynthis-Homaccord-injekcje-x-5-amp-.html
i jeszcze taki na odbudowę chrząstek:
hxxp://www.i-apteka.pl/product-pol-27918-HEEL-Zeel-T-x-50-tabl-.html
Nie wiem, jak sprawdza się ten pierwszy lek w przypadku nerwu kulszowego, natomiast bardzo skutecznie i szybko wyleczyłam zapalenie nerwów międzyżebrowych właśnie homeopatią (Berberysem).
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
 
pomarańczka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-15, 09:03   

kasienka napisał/a:
pomarańczka, dziękuję Ci bardzo za propozycję :) Na razie niestety nie mam kasy a głupio chyba byłoby mi Cię naciągać na darmowe masaże :oops:

kasa nie jest najważniejsza ;-) czy ja narzekam na jej brak ?( ona przychodzi i odchodzi ...)
kasienka napisał/a:

Czym taki wałek się wypełnia? Bo właśnie myślałam, żeby sobie uszyć :->

kasienko łuską gryczaną , gorczycą ,ziołami - różne są sposoby ,ale najczęściej łuską z gryki :-)
 
 
Maliboo7 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 193
Wysłany: 2011-03-15, 20:14   

Właśnie wróciłam do świetnej fizjoterapeutki w Gdańsku, bo mi coś strzeliło w plecach jakiś czas temu i nawet kilka dni na zwolnieniu byłam, bo tak mnie bolało... W każdym razie bardzo polecam tę panią i chętnie dam namiary :-)
_________________
Life is green again!
hxxp://www.wyleczonazazs.pun.pl
 
 
Hopeksa 

Dołączyła: 19 Lip 2022
Posty: 23
Wysłany: 2022-08-09, 14:50   

Skonsultuj się z Pomorskim Rehabilitantem Marcinem Rosadzińskim. Ja przejechałam do niego pół Polski i uważam, że warto. Jego sposób leczenia jest zupełnie inny niż pozostałych lekarzy. Mnie bardzo pomógł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12