wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z klawiaturą
Autor Wiadomość
katrinko 
zła matka

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2010-04-14, 09:41   Problem z klawiaturą

Od kilku dni moja klawiatura robi dziwne rzeczy: razem z literą "a" wyskakuje mi € lub, jeśli wpisuję coś w okienku z rozwijanym menu, ono się rozwija właśnie, natomiast przyciśnięcie "z" kasuje najczęściej ostatnią literę, słowo, fragment wersu. Inne klawisze też nie zawsze działają poprawnie, coś jest np z "1". Nie dzieje się tak stale, czasami da się coś napisać normalnie. Czy to "fizycznie zepsuta klawiatura, czy coś w ustawieniach i da się naprawić bez kupowania nowej? To bardzo męczące :-|

szo 

Pomogła: 38 razy
Wysłany: 2010-04-14, 10:13   

hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=1936
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=7224

katrinko 
zła matka

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2010-04-14, 10:52   

Niestety, to coś innego :(

an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2010-12-30, 14:13   

Ustawialam wczoraj sama nowego kompa i mam teray same problemz )sorrz ya popryestawiane literki ale to wlasnie problem ... :-(
W keyboard layout wybralam polish 214 (byl jeszcze polish programmers ale mzslalam ye tamto ustawienie bedzie nietypowe ...), a jako region location wzbralam united kingdom, i teray nie da sie tego ymienic, wchodze w te ustawienia klikam na pl i nie ma opcji zmiany na inne :-( chyba sie zalamie
Licze ye Boyster na cos jednak wpadnie i mi pomoze bo aha nawet malpz nie mam i nie moge maila zalogowac :-( :-(

edit

okazuje sie, ze zmienia sie jednak po kliknieciu na to united kingdom tak, ze mam malpe i mi ulzylo :) i moge pisac w miare normalnie (tylko ze teraz nie mam polskiej czcionki, a tak bardzo ja chcialam zainstalowac :roll: )

Nie wiem tylko czy nie bedzie trzeba za kazdym razem tego ustawiac.

Czy moge cos zrobic zeby miec normalna polska czcionke z niepoprzestawianymi znakami na klawiaturze? I czy juz sie nie da w ustawieniach kompa zmienic tego polish 214 na polish programmers i sprawdzic, czy tam sá te znaki na swoim miejscu razem z malpá?

edit2 - udalo mi sie dodac do dotychczasowych opcji polish programmers wiec sprawdze jak to tam wyglada.
Ale jak ktos ma jakies pomysly, sugestie i rady, to bardzo o nie prosze

an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2010-12-30, 17:12   

No więc żeby juz nie mieszać -
każdorazowo kiedy otwieram nowa stronę, nowe okienko i chce pisac, ustawione jest "polish 214" i musze zmieniac na @polish programmers@ (no a tam tylko znak cudzyslowia z małpą przestawione), nie wiem jak to zmienic na stale :-( bo takie ciagłe przestawianie jest koszmarem :-(

w sensie - nie wiem jak ustawic polish programmers na stale, bo kazdorazowo jak zaczynam wpisywac cos w nowym okienku i zapomne, to wychodzi mi np: wegedyieciak.pl :-(

edit :)
Udało mi się samodzielnie rozwiązać ten problem (ogromny jak na moje pojęcie w sprawach komputerowych :) Mam nadzieję, że nie zrobiłam innych @wiekszych@ wpadek przy uruchamianiu kompa i nie pominełam jakichs waznych instalacji :roll:

Dodam jeszcz tylko to (jakby mialo miec znaczenie), ze musialam dodac wersję programmers do poprzednich w panelu strowania, a tamtej wersji nie dalo mi sie usunac. Ale zatwierdzilam, ze ta programmers jest wazniejsza :)

FrankJScott
FrankJScott

Wysłany: 2022-09-09, 06:00   Cool Heating Details

In reply to the man asking about best heating and cooling systems, heating engineer near me, solutions heating and air, valley heating, new furnace installation, hutzel plumbing, I highly recommend this hxxps://sergioabcx28506.post-blogs.com/34670276/best-heating-services-healdsburg-ca-advice]updated heating repair service site or heat pump not heating, heating and air service near me, heating and air near me, furnace humidifier installation, perry hall heating and air, heat pump repairs, and don't forget this hxxps://trentonbrqf57913.imblogs.net/62547603/best-heating-services-san-rafael-ca-advice]best plumbing repair service site not to mention emergency hvac, perry hall heating and air, furnace inspection, home depot furnace installation, blue best heating and air, boiler repair, alongside all this hxxps://ericknens32086.bloggin-ads.com/35286259/best-heating-services-im-rohnert-park-ca-advice]high rated AC cleaning service blog which is also great. Also have a look at this hxxps://titusazov13578.blogpostie.com/35066160/recommended-heating-services-im-rohnert-park-ca-tips]new AC repair service site alongside all home heating and air conditioning, new heating and cooling system, heating and air service near me, home comfort heating and cooling, boiler technician near me, ac tune up near me, as well as this hxxps://josuecqxd57902.uzblog.net/top-heating-services-healdsburg-ca-info-27656474]excellent boiler cleaning service advice as well as blessing heating and cooling, furnace repair company, heating and air service near me, cooling and heating, heating near me, american standard heating and air conditioning, on top of hxxps://trentonqxej79125.blogprodesign.com/34841808/recommended-heating-services-san-anselmo-ca-tips]useful boiler repair service forum which is also worth a look. I also suggest this hxxps://remingtonfkga05162.dgbloggers.com/16567302/great-heating-services-larkspur-ca-tips]best plumbing repair service details and don't forget heating and air service near me, commercial hvac system, j and j heating and air, heater tune up, heating and cooling solutions, mini split contractors near me, on top of this hxxps://charliebdkg30744.blog5star.com/16766745/best-heating-services-larkspur-ca-tips]top rated heating repair service tips as well as wagner heating and cooling, 24 hour hvac near me, oil boiler servicing near me, hvac guy, new heating and cooling system, air in heating system, as well as hxxps://chanceudyz05162.blogthisbiz.com/17553253/great-heating-services-healdsburg-ca-tips]great heating cleaning service forum which is also great. Finally, have a look at this hxxps://gregorykvei79124.thenerdsblog.com/17363031/highly-rated-heating-services-windsor-ca-info]excellent plumbing cleaning service details for good measure. Check more hxxps://www.kctj.vip/forum.php?mod=viewthread&tid=38062&extra=]High Rated Heating Details 2844_cc

Odpowiedz do tematu