wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rtęć a autyzm
Autor Wiadomość
Humbak 


Pomogła: 80 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3936
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-08, 23:55   Rtęć a autyzm

Coś takiego dziś było na facebooku:
hxxp://marucha.wordpress.com/2014/03/06/zwiazek-szczepien-z-autyzmem-udowodniony/

Związek szczepień z autyzmem udowodniony!

Posted by Marucha w dniu 2014-03-06 (czwartek)

Po wielu latach przepychanek, oszustw i kłamstw, przemysł szczepionkowy musiał przyznać, że związek pomiędzy szczepionkami a autyzmem istnieje.

Dane ujawnił PRWEB.com 19 lutego 2014 roku.

Na nic się zdały zaprzeczenia, szkalowanie lekarzy i naukowców. Ujawnione dokumenty udowadniają niezbicie, że już od 20 lat zainteresowani sprzedawcy wiedzieli o tym, że zawarty w szczepionkach preparat rtęciowy uszkadza mózg i jest jednoznaczną przyczyną zaburzeń, zwanych autyzmem.

Jak podała prasa medyczna, po prawie 10 latach niezwykle upartych starań dr Briana Hookera, profesora na Uniwersytecie Simson, przy pomocy senatorów Stanów Zjednoczonych, słynne CDC (Centers for Disease Control and Prevention) MUSIAŁO UJAWNIĆ DOKUMENTY DOTYCZĄCE BADAŃ NAD WPŁYWEM SZCZEPIONEK NA DZIECI.

Dopiero oparcie się na ustawie o wolności informacji, słynnym Freedom Act – FOIA, pozwoliło na ujawnienie, że środek zwany tiomersalem, nadal używany np. w szczepionkach grypowych, ba, podawany nawet kobietom w ciąży i małym dzieciom, może spowodować autyzm i inne zaburzenia rozwojowe układu nerwowego.

Dr Hooker, dzięki pomocy dwóch senatorów, otrzymał po 10 latach starań dane dotyczące 400 000 dzieci urodzonych pomiędzy 1991-1997 rokiem. Dane te były przeanalizowane przez epidemiologów z CDC, z dr Thomasem Verstraetenem na czele. Analiza tego materiału dowodzi jednoznacznie, że urzędnicy CDC wiedzieli o bardzo wysokim ryzyku zachorowań na autyzm, na zaburzenia snu, zaburzenia mowy i o innych poważnych uszkodzeniach Centralnego Układu Nerwowego, związanych z rtęcią, zawartą w preparacie zwanym tiomersal.

Wyniki analizy udowadniają niezbicie, że autyzm występował aż 7,6 razy częściej u dzieci narażonych na działanie tiomersalu w okresie niemowlęcym. Już w 1999 roku raport CDC uzasadniał twierdzenie, że istnieje związek pomiędzy zwiększonym ryzykiem rozwoju zaburzeń neurologicznych, a wysoką ekspozycją w pierwszym miesiącu życia na szczepionki zawierające tiomersal.

Dane te zostały utajnione przez najwyższych rangą urzędników CDC.

Rtęć stanowi wagowo 50% tiomersalu, wykorzystywanym w szczepionkach dziecięcych do 2000 roku i obecnie np. w grypowych. Ostatnio pediatrzy ponownie wyrazili zgodę na dopuszczenie dodawania rtęci do szczepionek. Oparli się przy tym na raporcie defraudanta z CDC, niejakiego Paula Torsena. W Polsce ten raport jest przedstawiany jako tzw. „Raport duński”. Torsen jest ścigany listem gończym za malwersacje ponad miliona dolarów, rzekomo wydanych na badanie związku pomiędzy rtęcią i autyzmem. I co ciekawe, wszelkiej maści reklamówki przemysłu farmakologicznego w Polsce wciąż powołują się na ten raport. A pediatrzy, naśladując konsultantów, bezmyślnie to powtarzają.

Karygodne i oburzające są wypowiedzi dyrektorów CDC, twierdzących jeszcze w 2005 roku, że rtęć nie ma znaczenia. Jak wiemy, w Polsce grupa związana z Towarzystwem Wakcynologicznym i niektórzy pediatrzy, szczególnie tzw. konsultanci, twierdzili tak jeszcze w 2013 roku. Mało tego, robili specjalne szkolenia, typowe pranie mózgu, dla pielęgniarek i samorządowców, w celu zwiększenia sprzedaży szczepionek. Twierdzenia te wypowiadali wbrew faktom naukowym, znanym CDC, a opartym na analizie bazy danych, posiadanych przez tę rządową instytucję. [Zakładali nawet załgane "niezależne" witryny internetowe, zwalczające "przesądy" odnośnie szczepionek - admin]

Przypomnę, że w Polsce od 1964 roku nie jest realizowana ustawa zobowiązująca PZH, obecnie przekształcony w Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, do ewidencjonowania wszelkich powikłań poszczepiennych.

Na stronach internetowych, tej jeszcze państwowej instytucji, nadal nie można znaleźć danych, dotyczących zachorowań w kontekście szczepień i powikłań. Wręcz oszukuje się społeczeństwo, podając jako jedną jednostkę statystyczną, np. grypę i zapalenia płuc. Jest to kompromitacja medyczna. Rozróżniania zapalenia płuc od grypy uczy się na 3 roku medycyny. Zupełnie inne leczenie jest w tych dwóch jednostkach chorobowych.

A PZH powołuje FluForum p. profesor magister Lidii Brydak [a swoją drogą, kto finansuje takie forum, przejazdy, konferencje, spotkania?] w skład którego wchodzi dwóch lekarzy, a resztę stanowią dziennikarze i przedstawiciele zawodów z pogranicza medycyny, którzy chcą występować w roli ekspertów medycznych, wymuszających strachem na społeczeństwie chęć szczepienia. Przykładem jest typowe żółte dziennikarstwo Gazety Wyborczej w tej dziedzinie.

Dlaczego CDC nie przyznawała się do związku pomiędzy rtęcią w szczepionkach, a uszkodzeniem mózgu, wyjaśnia przewodnicząca CDC, dr Marie McCormick: „Nigdy nie przyznamy, że istnieje związek pomiędzy rtęcią, a szczepieniami”. Obecnie jest ona prezesem działu firmy Merck, jednego z głównych producentów szczepionek, np. MMR wartości 4 000 000 000 [cztery miliardy dolarów wyciągane z worka zwanego ubezpieczeniami przymusowymi].

Trzeba przypomnieć, że znaczny wkład w ten zysk koncernu mają polscy urzędnicy, bezmyślnie wymuszając ustawowo szczepienie dzieci na nieistniejące choroby, już w pierwszej dobie życia. Oczywiście, urzędnicy, jak wszyscy mądrzy inaczej, zabezpieczają się, powołując się na ekspertów, których sami stworzyli. Od 1990 roku wszystkie towarzystwa, nie tylko medyczne, służą trzymaniu ludzi w szachu. Chodzi o kontrolowanie ich w taki sposób, aby nie powodowali zamieszania w wyciąganiu pieniędzy z tego worka, zwanego przymusowymi ubezpieczeniami, pod pretekstem czynienia dobra. Cała działalność tzw. zdrowia publicznego jest jednym wielkim hochsztaplerstwem. Nigdy nie można wszystkich ludzi zaszufladkować według jednego schematu, a do tego sprowadzają się wszelkiego rodzaju dyrektywy NFZ.

I jeszcze kolejne pytania. Kiedy ta informacja zostanie przekazana do PT Kolegów Pediatrów, że przez co najmniej 20 lat, zamiast leczyć, truli dzieci? Kiedy te reklamówki medyczne i Biuletyny Izb lekarskich zajmą się rzetelną informacją PT Lekarzy? Kiedy prokuratura zajmie się sprawą trucia polskich dzieci?

Od lat 1960. szczepionka przeciw polio, rozprowadzana „za darmo” w Polsce, była skażona rakotwórczym wirusem SV-40. Podawano ją dzieciom co najmniej do połowy lat 1980. Salk zeznając przed Komisją Kongresu USA w 1960 roku przewidywał, że w krajach Europy Środkowej wybuchnie prawdziwa epidemia nowotworów. A nasi wakcynolodzy zamiatają tą informację pod dywan. Liczy się biznes, Szanowni Czytelnicy, a „Wy jesteście tylko pionkami dla naszych zysków”.

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Dla „Wolnych Mediów”

BIBLIOGRAFIA I LEKTURA UZUPEŁNIAJĄCA

1. hxxp://www.prweb.com/releases/ASOT/Thimerosal/prweb11598819.htm
2. hxxp://healthimpactnews.com/2013/can-we-trust-the-cdc-claim-that-there-is-no-link-between-vaccines-and-autism/
3. hxxp://www.ageofautism.com/2012/12/brian-hookers-testimony-autism.html
4. hxxp://www.courthousenews.com/2012/08/24/49635.htm
5. hxxp://autyzmaszczepienia.wordpress.com/gdzie-ten-dowod/rtec-a-autyzm/6-hviiddania/
6. hxxp://www.jim.org/czytnik/nowyrok
7. hxxp://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf
8. hxxp://www.biomedical.pl/aktualnosci/grypa-podczas-ciazy-zwieksza-ryzyko-autyzmu-8677.html
9. hxxp://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dunscy-naukowcy-ustalili-ze-szczepionki-grype-nie-dzialaja-tak-sie-tego-oczekuje
10. hxxp://www.polskiportal.net/classifieds/2901/151/szczepionka-mmr-wywolala-autyzm
11. hxxp://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11972&Itemid=53
12. hxxp://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11797&Itemid=53
13. hxxp://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11461&Itemid=53
14. hxxp://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11547&Itemid=53
15. hxxp://www.polishclub.org/2013/10/08/dr-jerzy-jaskowski-dziwna-historia-szczepionki-przeciwko-odrze-mmr-dr-andrew-wakefield-ma-racje-autyzm-czesc-5/
16. hxxp://www.polishclub.org/2013/04/10/dr-jerzy-jaskowski-dofinansowywani-przez-koncerny-szczepionkarskie-czesc-2/
17. hxxp://kefir2010.wordpress.com/2014/02/02/dr-piotr-zwolinski-lekarz-ktory-przelamal-zmowe-milczenia/

hxxp://wolnemedia.net/

po prostu przekazuję
 
 
maryczary 
kocham życie


Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 2167
Wysłany: 2014-03-09, 01:17   

dzięki za ten artykuł.
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2014-03-16, 17:50   

Nie zgadzam się z wnioskami w powyższym artykule.

Oryginalny tekst mówi inaczej (chociaż to też nie jest dosłowne tłumaczenie):
Cytat:
Po koniec lutego 2014 r. biochemik z tytułem doktora - Brian Hooker - wywołał poruszenie, kiedy ogłosił, że uzyskał dostęp do poufnych dokumentów z CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) dzięki wnioskowi Freedom of Information Act (FOIA – odpowiednik naszej ustawy o dostępie do informacji publicznej). Według Hookera, dokumenty te mówią o związku środka konserwującego - tiomersal (zawierającego 50% rtęci wagowo) z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju układu nerwowego, udowadniając, że urzędnicy CDC od dawna o tym wiedzieli, ale nigdy nie ujawnili tego publicznie. 7,6-krotny wzrost autyzmu w okresie niemowlęctwa po ekspozycji!

Prawie dziesięć lat temu prof. Brian Hooker złożył wnioski o udostępnienie dokumentów, które są trzymane w ukryciu przez Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC). Pomogło to ujawnić dowody, że środek konserwujący szczepionki tiomersal, który jest nadal używany w szczepionce przeciw grypie (w Polsce w DTP Biomed podawanej czterokrotnie niemowlętom, przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi i kilku innych tego producenta), która jest podawana kobietom w ciąży i małym dzieciom, może spowodować autyzm i inne zaburzenia rozwoju układu nerwowego.

Według Hookera, dane dotyczące ponad 400 tysięcy dzieci urodzonych w latach 1991 i 1997, które zostały przeanalizowane przez epidemiologa CDC "dowodzą jednoznacznie, że w 2000 roku, urzędnicy CDC zostali poinformowani o bardzo wysokim ryzyku autyzmu, zaburzeń snu i mowy związanych z narażeniem na tiomersal. " Dr Verstraeten z CDC wiedział o bardzo wysokim 7,6-krotnym zwiększonym względnym ryzyku autyzmu z ekspozycją na tiomersal w okresie niemowlęctwa. Ale teraz, istnieją na to niezbite dowody. Uzyskany abstrakt badaniahttp://www.ashotoftruth.org/sites/default/files/exhibit_22_-_verstraeten_et_al_1999_abstract_risks_of_autism.pdf z 1999 zatytułowany "Zwiększone ryzyko rozwoju zaburzeń neurologicznych po wysokiej ekspozycji na szczepionki zawierające tiomersal w pierwszym miesiącu życia" wymagającego zgody najwyższych urzędników CDC na przedstawienie ich na konferencji Epidemic Intelligence Service (EIS). Tiomersal, który zawiera 50% rtęci, wykorzystywano w większości szczepionek dziecięcych oraz w szczepionce RhoGAM dla kobiet w ciąży przed rokiem 2000.

CDC twierdzi, "nie ma związku między szczepionkami zawierającymi tiomersal i wzrostem stopy autyzmu u dzieci", choć dane z bazy danych CDC Vaccine Safety Datalink (VSD), wykazują bardzo wysokie ryzyko. Istnieje szereg publicznych dowodów potwierdzających ten fakt, w tym zapis z posiedzenia Kongresu z 1 maja 2003 r.. hxxp://www.gpo.gov/fdsys/pkg/CREC-2003-05-21/pdf/CREC-2003-05-21-pt1-PgE1011-3.pdf

Odmowa uznania przez CDC ryzyka stosowania tiomersalu jest doskonale zilustrowana przez ujawnione oświadczenie dr Marie McCormick, przewodniczącej CDC / NIH, która powiedziała w 2001 roku: "... my nigdy nie przyznamy, że [autyzm] jest prawdziwym efektem ubocznym ...." Warto też wspomnieć, że była dyrektor CDC jest obecnie prezesem działu firmy Merck produkującego szczepionki o rocznym dochodzie 4 bilionów dolarów.

Działacze społeczności rodzin dzieci z autyzmem uważają, że odszkodowania za uszkodzenia poszczepienne są priorytetem. Dr Hooker twierdzi, że trzeba "chronić nasz najcenniejszy zasób - umysły dzieci," a "urzędnicy muszą być informowani o korupcji w rządzie, który utrzymuje lekarzy i pacjentów w niewiedzy o ryzyku szczepień."


Na podstawie: hxxp://www.prweb.com/releases/ASOT/Thimerosal/prweb11598819.htm

Autyzm a szczepienia
1. Odszkodowanie w USA hxxp://www.stopnop.pl/aktualnosci1/163-usa-odszkodowanie-autyzm
2. Odszkodowanie we Włoszech hxxp://stopnop.pl/aktualnosci1/131-wlochy-wygrane-odszkodowanie-za-autyzm-poszczepienny
3. Orzeczenie sądu z Włoch hxxp://childhealthsafety.wordpress.com/2012/05/23/mmr-causes-autism-italian-court-translation/
4. Autyzm a szczepienia hxxp://autyzmaszczepienia.wordpress.com/
5. Saga Wakefielda hxxp://autyzmaszczepienia.wordpress.com/saga-wakefielda/
 
 
FrankJScott
FrankJScott

Dołączył: 29 Sie 2022
Posty: 550
Skąd: boiler repair service
Wysłany: 2022-09-09, 07:54   New Heating Details

In reply to the lady talking about main heating, heating solutions, day and night heating, geothermal heat pump installation, local heating and cooling, oil furnace replacement, I highly suggest this hxxps://mylesfnuz35781.articlesblogger.com/35170613/highly-rated-heating-services-windsor-ca-info]top plumbing installation service forum or macs heating and cooling, cool care heating and air, complete comfort heating and cooling, southern comfort heating and cooling, heater repair, family hvac, alongside all this hxxps://deanlqrj39617.slypage.com/16857164/highly-rated-heating-services-novato-ca-advice]high rated boiler installation service link alongside all heat pump repairs, heating and cooling services, home heating and air conditioning, br plumbing and heating, gas heater repair, air care heating and air conditioning, as well as this hxxps://johnnymgts98776.blogdigy.com/highly-rated-heating-services-windsor-ca-tips-27223433]top rated heating repair service forum which is also great. Also have a look at this hxxps://jaidenossq62874.mybuzzblog.com/17449750/highly-rated-heating-services-im-rohnert-park-ca-advice]excellent AC cleaning service blog alongside all zoned heating system, action heating and cooling, high efficiency cooling & heating inc, emergency air conditioner repair, sagamore plumbing, macs heating and cooling, as well as this hxxps://manuelfdxp15294.mybloglicious.com/34441167/best-heating-services-healdsburg-ca-tips]recommended AC repair service info not to mention carrier heating, cjs heating and cooling, carolina heating and air, anytime heating and cooling, home air conditioner repair near me, home heating and air, and don't forget hxxps://jaredugns13468.arwebo.com/35089708/best-heating-services-windsor-ca-advice]great AC repair service forum which is also worth a look. I also recommend this hxxps://manuelgljd17395.review-blogger.com/34596629/top-heating-services-larkspur-ca-info]awesome heating installation service blog alongside all residential hvac repair, right way heating and cooling, masters heating and air, heating and ventilation, gas furnace repair, mini split maintenance, not to mention this hxxps://dantezrlu24680.idblogz.com/16443621/recommended-heating-services-healdsburg-ca-info]updated plumbing repair service info alongside all ductwork replacement, heater replacement, american standard heating and cooling, star heating and cooling, bay heating and cooling, home comfort heating, on top of hxxps://simonhrxc57802.ivasdesign.com/34768031/best-heating-services-larkspur-ca-info]high rated AC cleaning service link which is also great. Finally, have a look at this hxxps://franciscodlrv24680.idblogz.com/16443795/best-heating-services-larkspur-ca-advice]recommended plumbing cleaning service site for good measure. Check more hxxps://sydjor.com/viewtopic.php?p=26837#p26837]Top Heating Advice b200504
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13