wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
notebook
Autor Wiadomość
śliwka 
Iw


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Sie 2010
Posty: 954
Wysłany: 2012-11-23, 23:25   

Mój mąż obok siedzący mówi: "gosia z badylem, odpuść sobie Vaio i inne Macbooki chyba że Ci zależy na lansie ;) kup sobie takie coś:

hxxp://www.x-kom.pl/p/118882-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-g580gh-i3-3110m-8gb-500-dvd-rw.html

albo takie:

hxxp://www.x-kom.pl/p/116885-notebook-laptop-15,6-acer-e1-571-i3-3110m-4gb-500-dvd-rw.html

(szczególnie ten nowy Acer E1 ma dobre opinie) i masz pełny wypas za 1600-1700 zł, zaoszczędzony 1000-2000 wydaj na podróże, w ostateczności jak nie będziesz wiedziała co z nim zrobić - przelej na moje konto :lol: Jeśli chodzi zaś o odbiór TV to dopytaj w Media Markt itp sprzedawcę żeby Ci polecił tuner odbierający cyfrową, a potem ten tuner znajdź w necie kto sprzedaje najtaniej i kup."

Dodam że mąż od parunastu lat "robi w IT", i teraz mi powiedział że jak by sobie do roboty kupował (a pewnie niedługo będzie kupował) to właśnie takiego E1, może tylko w wersji z 8GB RAMu (bo dla niego to ważne z racji tego jakie rzeczy uruchamia, ale dla normalnego użytkownika może nie aż tak bardzo).
 
 
 
arahja 


Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 1148
Skąd: brno
Wysłany: 2012-11-24, 12:50   

kupowałam jesienią acera, trochę mocniejszego z prockiem na gry, ale mimo początkowej nieufności do marki jestem zadowolona. na razie bez niespodzianek, chodzi jak marzenie.
_________________
hxxp://czeski-sen.blogspot.cz
 
 
agus 


Pomogła: 44 razy
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 1050
Skąd: Biała Podl./So'ton
Wysłany: 2012-11-24, 15:28   

Ja jeszcze dodam, że mój netbook acera nadal w naprawie, a miał być gotowy po dwóch tygodniach. Dziś znów poszłam do sklepu i dowiedziałam się, że producent sam decyduje, jak długo będzie naprawiał i sprzedawca nie ma na to wpływu (?). Świetnie. Dobrze wiedzieć, że obsługa klienta tak bardzo szwankuje.
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-15, 12:57   

Odswiezam temat,bo w koncu chyba bede musiala sie rozstac z moim prehistorycznym laptopem ze wzgledu na postęp technologiczny..
Wstepnie szukam jakiegos nieduzego netbooka,z Windowsem 8 raczej,tak zeby na dlugo starczyl ;-) ma byc z drugiej reki,im tanszy tym lepszy i ma szybko śmigac,ma sluzyc glownie do Fb i WD /no prawie/ ;-) ,w kazdym razie poza przegladarką czy podstawowym"biurem" niewiele ma znaczenie,nie gram,nie ogladam i nie sciagam filmow itd.
Kto sie zna i moze cos doradzic?Niekoniecznie konkretny model bo dostepnosc uzywek moze byc różna,bardziej na co zwrocic uwage,na jakie parametry,zeby nie przepłacić za badziew.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12