wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyczyną nadwagi jest niedożywienie
Autor Wiadomość
bodi 
lucky lucky me :)


Pomogła: 91 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 4234
Skąd: UK
Wysłany: 2011-04-08, 12:42   

Mirko, to będzie mój ostatni post w tym wątku. Piszę go tylko z uwagi na osoby które mogą tu trafić po krótszym pobycie na forum i nie znając Cię z innych wątków uwierzą w Twoje zarzuty posądzające mnie o kłamstwo.

Wytłumaczę zatem bardzo jasno i wyraźnie. Pierwszy post w tym wątku edytowałaś 5 razy, w pierwszej wersji nie było żadnej informacji o źródle, co nie tylko ja zapamiętałam. Potem ją dodałaś, i te własnie wersję zacytowała kofi. Potem usunęłaś cały tekst, zastępując go cytatem z kofi.

To że w cytowanej przez Ciebie wersji 2 (lub 3, lub 4) posta coś było, nie znaczy że było w wersji 1, o której ja pisałam. To tyle z mojej strony.
_________________

 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2011-04-08, 13:12   

AZ napisał/a:
a co to ma wspólnego z nadwagą?

Gdzie jest napisane, że ma? To był przykład ostatnich przysyłanych mi z Vimedu mailem opracowań. Przeczytaj kontekst.
bodi napisał/a:
uwierzą w Twoje zarzuty posądzające mnie o kłamstwo.

Widzę, że powiększyła się liczba osób poświadczających nieprawdę. Wstyd mi za was!.
bodi napisał/a:
w pierwszej wersji nie było żadnej informacji o źródle, co nie tylko ja zapamiętałam.

Absolutnie niczego nie dodawałam. Żródło informacji było pod artykułem od początku.
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2011-04-09, 00:02   

Mirka napisał/a:
kofi napisał/a:
że bardzo niegrzecznie było wykasować wypowiedź

Zupełnie mnie obala to, co ty wypisujesz. Ledwo powstrzymuję się żeby tego dosadnie nie ocenić. Jak można być tak bezrefleksyjnym i iść w zaparte.
Cała dyskusja nie dotyczyła meritum, bo gdyby tak było nigdy bym tematu nie wykasowała.
Dotyczyła natomiast napaści i ośmieszania mojej osoby.
Spójrz zatem raz jeszcze na pierwsze odpowiedzi - (posty Adriane) - zachowałaś się w porządku usuwając post tytułowy Mirko?
A co do napaści na twą osobę - chyba rzeczywiście Kofi trochę poniosło w tym temacie, niemniej ty oskarżasz i tym samym obrażasz wszystkich -wypowiadając się o wszystkich odpowiadających ogólnie i niepochlebnie... nie pierwszy raz ... i chciałabym żebyś w końcu odpowiedziała w tamtym temacie zwłaszcza, że mi coś insynuowałaś (też nie pierwszy, nie jedyny raz) hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=412364#412364
chodzi dokładnie o to "nawoływania innej forumowiczki, aby Artykuły o Zdrowiu też zmoderować"
 
 
bojster 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2847
Skąd: Neverwhere
Wysłany: 2011-06-12, 22:33   

jeśli kogoś zainteresował temat, podaję link do artykułu:
hxxp://vimed.pl/odchudzanie/przyczyna-nadwagi-jest-niedozywienie-3/

A żeby rozstrzygnąć kłótnię o to czy pierwsza wersja postu miała podane źródło czy nie... w google cache jest wersja z podanym źródłem i bez informacji o edycji, a więc miała:
hxxp://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ycsO5kNO-VEJ:wegedzieciak.pl/viewtopic.php%3Fp%3D413618%26sid%3D4f9192da284b1c543349d6428806bcdf+oty%C5%82o%C5%9B%C4%87+niedo%C5%BCywienie+na+poziomie+kom%C3%B3rkowym&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&source=www.google.pl
"( na pdstawie materiałów Centrum Medycznego Vimed)"
co prawda nie jest to "na podstawie" tylko "kopiuj/wklej", ale jak by nie patrzeć, źródło jest podane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12