wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rewelacyjna książka o wege dla nastolatek! szok :)
Autor Wiadomość
kajtusiowa 

Dołączyła: 27 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-04-27, 14:13   rewelacyjna książka o wege dla nastolatek! szok :)

moje drogie , zalogowałam się na forum specjalnie, żeby się z Wami podzielić najnowszym odkryciem:) ostatnio przypadkiem miałam w ręku książkę dla nastolatek, w typowo nastolatkowej okładce , kolorowe, wesoło, wiadomo. ale rzuciło mi się w oczy, że napisała ją Robin Brande, weganka, instruktorka jogi, ogólnie bardzo pozytywna kobitka, która porzuciła karierę prawniczki dla pisania. i stwierdziłam, ze przekartkuję to dziełko. i o dziwo przeczytałam od deski do deski z przyjemnością. książka jest o nastolatce i jej problemach, chłopaki, nadwaga, wiadomo. pewnego dnia dziewczynka zaczyna eksperymentowac z odżywianiem i koniec końców dochodzi do weganizmu:) ale to wszystko jest tak lekko i fajnie podane, zero przynudzania czy moralizowania. lekko się czyta, wszystko dobrze się kończy, dziewczynka odzyskuje wiarę w siebie i odkrywa, że ważne jest wnętrze. może warto by naszym nastoletnim siostrom, kuzynkom, córkom taką książeczke podsunąć? Nazwya się "Szkola, miłość i inne diety", tytuł oryginału "Fat Cat"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13