wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojemnik na śniadanie do szkoły
Autor Wiadomość
emaliia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 156
Wysłany: 2011-09-20, 19:16   Pojemnik na śniadanie do szkoły

Chciałam Wam, rodzicom szkolnych wegedzieciaków pokazać hxxp://www.goodbyn.co.uk/home.html]LUNCH BOXY które mnie przekonały do siebie mimo ceny. Jak młody sie rozkręci z jedzeniem w szkole to zainwestuje w takie sprytne pudełko. Chyba po częsci mają producenci racje z tym oszczędzaniem bo ostatnio włożyłam mu jogurt do szkoły, otworzył, pogrzebał, zjadł ponoć łyżeczke a resztę "Pani" wyrzuciła by nie narobić mi oczywiście bałaganu w pojemniku, zauważyłam, że tez muszą wyrzucać soki w kartoniku bo oczywiste że nie włożą spowrotem a wiem że misiek nie wypija całego nigdy. Zaczne mu sok dawać w butelce. Na chwilę obecną jestem zaopatrzona w kilka małych plastikowych, różnej wielkosci pojemników ale nie wiem jak długo do domu bedzie przynosił spowrotem pokrywki i pojemniki.
_________________
Dlaczego ja, matka która rodzi, pielęgnuje i kocha swoje dziecko mam zjadać dziecko innej matce która tak samo jak ja wyczekiwała go przez okres całej ciąży i pięlegnowała piersią po porodzie? Dla czego ja mam temu dziecku zjadać jego matke, którą kocha do łez.....Nie pytajcie mnie dlaczego jestem vege-zrozumiecie kiedy zostaniecie rodzicami.
 
 
rosa 
born to be wild


Pomogła: 174 razy
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 7459
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2011-09-20, 19:31   

ale fajne! bardzo pomysłowe :-)
_________________
hxxp://rosa-robi-to.blogspot.com/
And what would life be like without a few mistakes
 
 
 
Berserk fan


Pomogła: 90 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6991
Wysłany: 2011-09-20, 19:53   

całkiem spoko :)
my narazie dajemy radę ze zwykłym, choć przydał by się 2-komorowy
_________________
Jag 2004; Lefo 2008; Dobr 2012
 
 
olgasza 
królowa życia


Pomogła: 124 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3140
Wysłany: 2011-09-20, 20:19   

fajny, ale ogromny :-)
_________________
hxxp://ekostyl.blogspot.com/
 
 
martka 


Pomogła: 88 razy
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 3822
Skąd: UK
Wysłany: 2011-09-20, 20:28   

wyglada swietnie, ale poczytalam opinie i ma kiepskie raczej...
 
 
 
emaliia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 156
Wysłany: 2011-09-20, 20:31   

linkuj martek te opinie, chętnie rzucę okiem
_________________
Dlaczego ja, matka która rodzi, pielęgnuje i kocha swoje dziecko mam zjadać dziecko innej matce która tak samo jak ja wyczekiwała go przez okres całej ciąży i pięlegnowała piersią po porodzie? Dla czego ja mam temu dziecku zjadać jego matke, którą kocha do łez.....Nie pytajcie mnie dlaczego jestem vege-zrozumiecie kiedy zostaniecie rodzicami.
 
 
martka 


Pomogła: 88 razy
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 3822
Skąd: UK
Wysłany: 2011-09-20, 20:35   

hxxp://astore.amazon.com/ue02e-20/detail/B002N2YUCW]prosze bardzo :-)
 
 
 
emaliia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 156
Wysłany: 2011-09-20, 20:44   

no rzeczywiście, jeśli na początku jest problem z otwieraniem i zamykaniem to nie chcę narażać nas na dodatkowy nerw. Cóż więc, szukam dalej. napewno potrzebuję czegoś podobnego, w jednym kawałku.
_________________
Dlaczego ja, matka która rodzi, pielęgnuje i kocha swoje dziecko mam zjadać dziecko innej matce która tak samo jak ja wyczekiwała go przez okres całej ciąży i pięlegnowała piersią po porodzie? Dla czego ja mam temu dziecku zjadać jego matke, którą kocha do łez.....Nie pytajcie mnie dlaczego jestem vege-zrozumiecie kiedy zostaniecie rodzicami.
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2011-09-20, 20:49   

Ciekawe pojemniki. Maksymalnie ograniczam zawarośc plecaka córki (jest mała a ilośc rzeczy szkolnych i tak nadmierna do jej gabarytów). Posiłki pakuję zazwyczaj w jeden pojemnik (kanapki + owoce miękkie), twarde może wrzucic w kieszeń, jak dłużej zostaje ma jeszcze pojemnik z bakaliami lub domowymi słodyczami. Na razie wraca najpóźniej 15.30 więc w domu czeka naszykowany parowar (radzi sobie) lub zupa w termosie. Jak będzie zimniej picie do szkoły zapewne w termosie czyli dodatkowe obciążenie.
 
 
emaliia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 156
Wysłany: 2011-09-20, 21:07   

hxxp://www.planetbox.com/]TE wyglądaja również ciekawie. Lub hxxp://gogreenlunchbox.com/products/products.html]TE Jedno wiem, że nie potrzebuję niczego szczelnego bo płynne potrawy do szkoły raczej u nas odpadają. Minusem jest fakt, że nie są dostępne u nas.
_________________
Dlaczego ja, matka która rodzi, pielęgnuje i kocha swoje dziecko mam zjadać dziecko innej matce która tak samo jak ja wyczekiwała go przez okres całej ciąży i pięlegnowała piersią po porodzie? Dla czego ja mam temu dziecku zjadać jego matke, którą kocha do łez.....Nie pytajcie mnie dlaczego jestem vege-zrozumiecie kiedy zostaniecie rodzicami.
 
 
renka 
mama sama

Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 3354
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-21, 17:54   

Ciekawe, ale faktycznie ogromne.
Ronja dostaje sniadanie do szkoly w zwyklej sniadaniowce i to jest nadto pojemnosc dla niej, bo dostaje np. 2 kanapki, z czego w ciagu dnia zjada az jedna cala :-> Albo do tych dwoch kanapek dostaje banana i marchewke i zjada owego banana i marchewke, ale kanapki wracaja do domu :-?
Tak wiec jak ktos ma dziecko smakosza to rzeczywiscie moze to fajna sprawa.
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]

hxxp://alterna-tickers.com]

Ostatnio czytane:
1) HAWKINS P., Dziewczyna z pociągu
hxxp://bonito.pl/k-1098909-dziewczyna-z-pociagu
2) KRAJEWSKI M., Władca liczb
hxxp://bonito.pl/k-1318363-wladca-liczb
3) KRAJEWSKI M., Arena szczurów
hxxp://bonito.pl/k-1301314-arena-szczurow

 
 
devil_doll
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-22, 06:26   

wyzej wspomniany goodbyn nie sprawdzil sie u nas (slabo trzyma otwiera sie) za to skip hop bento box ciezko sie otwiera .
aha pojemnik na plyn w goodbyn przeciekal a mialam 2 (albo trafilam na pechowe egzemplarze).
 
 
Marchefka 


Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 52
Wysłany: 2011-11-08, 10:51   

My stosujemy z powodzeniem taki zwyczajny pojemnik na śniadanie, z Kubusiem Puchatkiem zresztą jeden a drugi z kotkami ( mi dwa się przydają, jak się jeden wybrudzi to go wrzucam do zlewu i wyciągam czysty - nie zawsze rano mam czas zmywać;), jak się ładnie w nim wszystko poukłada , to się zmieści i kanapka i kilka orzechów i mały jogurt plus łyżeczka, kawałek marchewki i kilka winogron - np. oczywiście, dziś taki młoda zabrała. I jest lekki, a to ważne bo jej plecak i tak już waży chyba dwa razy ponad normę.
 
 
olgasza 
królowa życia


Pomogła: 124 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3140
Wysłany: 2012-07-22, 23:34   

taki sklep z lunchboxami przyuważyłam: hxxp://twojlunchbox.pl/
Są te Godbyny i wiele innych wygląda ciekawie. W sumie nie jest to rzecz pierwszej potrzeby, ale za rok-dwa pewnie rozważę :-)
_________________
hxxp://ekostyl.blogspot.com/
 
 
eMka 

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 1408
Wysłany: 2012-07-26, 19:58   

olgasza dzięki za tego linka. W końcu chyba znalazłam naprawdę funkcjonalne rozwiązania na obiady do przedszkola.
 
 
dort 


Pomogła: 56 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2569
Skąd: okolice
Wysłany: 2012-07-26, 21:30   

fajne te pojemniki, nam termosy Aladdin średnio się sprawdzają tzn. nie trzymają zbyt długo ciepła


teraz chciał kopić pojemnik z przegródkami co sądzicie np. o tych Goodbyn lub Lunch Box Smash

a taki silikonowy rozkładany widziałam w Duce za jakieś 50-60zł i nawet takiego samego koloru ;-)
_________________
syn 02.09.2005r. i syn 09.06.2013r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13