wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
27 Warszawski Festiwal Filmowy
Autor Wiadomość
neon.ka 


Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 947
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-02, 00:15   27 Warszawski Festiwal Filmowy

Nie wiem, czy mieszkanki i mieszkańcy Warszawy i okolic [a może zresztą i nie tylko okolic, bo kto komu zabroni przyjechać specjalnie do stolicy nawet z drugiego końca Polski czy świata :-) ] znają ten festiwal, ale ja od chyba 10 lat bywam na nim - z każdym rokiem coraz bardziej intensywnie i czekam na niego zawsze z niecierpliwością. Polecam wszystkim stronę www.wff.pl, na którym można doczytać wszystkie szczegóły, których komuś będzie brakowało po tym, co napiszę.

Polecam bardzo przyjrzenie się opisom filmów, można znaleźć dla siebie coś ciekawego [filmy z całego świata i z bardzo różnorodnych gatunków], a warto spróbować się wyrwać na chwilkę odpoczynku.
Projekcje odbywają się codziennie od 9:30 do 21:30 w Kinotece i w Multikinie w Złotych Tarasach. [trzeba tylko uważać, bo ci, dla których czytanie w języku angielskim nie jest proste, powinni unikać filmów granych w sali 3 Multikina i 2 Kinoteki - tam napisy są tylko po angielsku].

Ze swej strony chciałam na pewno polecić dwa filmy, związane w jakiś sposób z tematyką tego forum:

1. Film dokumentalny hxxp://www.wff.pl/filmy/eko-pirat-historia-paula-watsona/]'Eko-pirat: Historia Paula Watsona' - pierwsze zdanie z opisu na stronie: 'Kronika niezwykłego życia jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci ruchu obrony środowiska naturalnego - Paula Watsona.'

2. Dokumentalna komedia ekologiczna hxxp://www.wff.pl/filmy/jak-ugotowac-zab/]'Jak ugotować żabę'. Opis w linku. :-)

Ja korzystając z tego, że nie mam jeszcze dzieci, idę na co najmniej jeden film każdego dnia festiwalowego. ;-) Mam lekkiego fioła na tym punkcie.
Jakby ktoś się na coś wybierał [bilety warto zarezerwować w EMPIKU na Marszałkowskiej, bo na niektóre filmy potem nie można się już dostać], to można się tu wpisać, może udałoby się jakąś troszeczkę większą grupą udać, niż w pojedynkę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12