wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PRALKO-SUSZARKA - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE
Autor Wiadomość
Ka.ja 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 746
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-09, 21:09   PRALKO-SUSZARKA - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE

Zamierzam kupić pralko-suszarkę. Słyszałam,że osobne suszarki są lepsze,ale nie mam kompletnie miejsca na dodatkowy sprzęt.

Czy ktoś się orientuje, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Może ktoś może polecić mi jakiś konkretny model, sprawdzony już przez siebie?

HELP!
_________________
hxxp://www.suwaczek.pl/]

Ciuszki chłopięce 110-140,zabawki, książki dla dzieci i dorosłych - hxxps://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/hZRW/
 
 
Mikarin 
szczylowa mama


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2500
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-10-10, 07:43   

Szukaj BEKO w sklepach internetowych. Zapłacisz niecały 1000zł z dostawą do domu i gwarancją na co najmniej 5 lat. Jak wybierałam pralkę dwa miesiące temu BEKO miało najlepsze oferty. Niestety, większość pralko-suszarek ma teraz panel wyświetlacza wmontowany zamiast "pokrętełek",c zego osobiście nie lubię.
Na co zwróć uwagę:
*pożeralnosć prądku pralki i suszarki musi być co najmniej A lub A+
*to samo tyczy się pożeralnosci wody
(moja pralka bierze prądu 0,79 na progam, ale suszarka weźmie ci trzykrotnie więcej, musisz byćna to przygotowana)
*obrotów wirowania co najmniej 1200, i nie schodź poniżej

Ja posiadam w domu 5 szynszyli, strasznie szybko brudzącego faceta i dziecko w drodze w brzuszku :) Moja pralka ma więc opcje:
*PUPIL - odciąganie sierściuchy z tkanin
* CODZIENNE SZYBKIE - pod Jędrusia
*BABY CARE - delikatne pranie z podwójnym płukaniem dla dzieci
*OPCJĘ OPÓŹNIONEGO STARTU - przydatną w przypadku pracy, bo wychodzisz np. na 3 godziny na zakupy, wracasz po 4, a pralka sama skończyła program, musisz tylko powiesić pranie/wstawić suszenie
*opcję pauzy w programie - jak muszę się wykąpać, a pralka mi wylewa wode do wanny, wklepuję pauzę i mogę np. pójść się kąpać, albo wyciągnąć z pralki fiżbin, który się niechcący zablokował w bębnie :oops:
To były moje kryteria. Dwa miesiące temu była naprawde świetna pralko-suszarka BEKO za 1200 zł + dostawa do domu, ale to mój mężczyzna wybierał, wiec nie podam Ci linku, bo nawet nie wiem, na jakim sklepie patrzył.

Życzę powodzenia :)

[ Dodano: 2011-10-10, 07:52 ]
Mam w domu już drugą pralkę firmy BEKO. pierwszą kupowałam w 2008 z moim poprzednim chłopakiem i udało nam się ustrzelić 5 lat gwarancji w bonusie za darmo :D Teraz z Jędrusiem wybieraliśmy pralkę, ale już pod moje widzimisię, nasze zwierzęta, dziecko, preferencje etc. Jestem baaardzo zadowolona z pralek tej frimy. Nota bene mam też w domu lodówkę formy BEKO, bo jak Jędruś wybierał lodówkę, tylko BEKO miało sprzęt w takim standardzie i takiej cenie, jaka go interesowała. Więc przez przypadek mamy komplet :D
Za lodówkę dwuagregatową, 165cm wys zapłąciliśmy 780zł z dostawą do domu kurierem.
Za pralkę zapłaciliśmy 820zł z dostawą do domu, ale moja praleczka była na promocji, a była jedyna fajna. nie lubię wyświetlaczy LCD, bo przy zakupie porzedniej pralki pytałam się, dlaczego to cudo jest teraz wszędzie i jaka jest jego zawodność. Dowiedziałam się od konsultanta, że wyswietlacze LCD zwykle padają tuż po gwarancji, migają, bez wyświetlacza nie możesz zaprogramować pralki, a wymiana poza serwisem moze sięgnąć nawet 500 zł. Ale to było w 2008 i standard NA PEWNO już się zmienił ;)
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://lilypie.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://www.kornela-m.blogspot.com/]blog? zapraszam!
SELER RULEZ! :D | Nie łączę wegetarianizmu z filozofią, więc jak czasem coś palnę - proszę o wyrozumiałość! Dziękuję :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=651569#651569]Zbieram na rower - zapraszam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13