wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szczoteczki do zębów
Autor Wiadomość
Ania W. 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 80
Wysłany: 2008-01-03, 08:04   

Pao wreszcie znalazłam w necie tą szczoteczkę, o której miałam napisać. jest to produkt z katalogu ACT Natural. Szczoteczka do zębów TITANIUM action plus ze strony
hxxp://www.ewa-balcerek.com.pl/

W tym katalogu są również ekologiczne produkty do sprzątania i pielęgnacji ciała
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-03, 11:00   

Ania W. napisał/a:

Pao szczoteczki z naturalnego włosia są mało powszechne więc masakry z nimi nie mogą zrobić, bo nie wszystkim może podpasować taka szczoteczka. Ja osobiście myłam taką szczotką i wróciłam do zwykłej.
U mnie w centrum jest sklep ze szczotkami do zębów (i nie tylko do zębów, ale również do włosów, do zamiatania,pod prysznic, pędzelki do golenia) z naturalnego włosia, które własnoręcznie robi pani sprzedająca w nim. Wiem tylko, że jej przywożą samo włosie, nie wiem skąd ale nie za często. Dlatego mogę przypuszczać, że nie robią masakry ze zwierzętami.


nie rozumiem tej argumentacji kompletnie.Nie sądzę zeby to bylo etyczne.Najlepiej zapytac jakie to wlosie,wtedy latwiej dociec skad sie wzielo..
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
bodi 
lucky lucky me :)


Pomogła: 91 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 4234
Skąd: UK
Wysłany: 2008-01-03, 11:12   

ania, a jaka jest cena tych końcówek do szczoteczki? wydaje się jednak dość droga... no i w katalogu nie ma wymiennych końcowek, może to chwilowe. A fotki gdzieś są?
_________________

 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-03, 13:49   

Alispo - własnie ten aspekt jest dla mnie znakiem zapytania... jest możliwość etycznego pozyskania włosia, jednak nie mam nawet podejrzenia (że o pewności nie wspomnę) iż tak jest w tym przypadku. produkty eko nie zawsze są etyczne (tak jak i etyczne nie zawsze są eko) więc bywa, ze trudno znaleźć rozwiązanie.

szczoteczki moich marzeń nadal szukam...


ania.w szczoteczka ciekawa niemniej nie ma w ofercie wymiennych szczoteczek i ich ceny zatem ciężko ocenić jak to ekonomicznie sie kształtuje. wiesz cos na ten temat?

niemniej sama coś więcej o niej poszukam :)

[ Dodano: 2008-01-03, 13:59 ]
na stronie włoskiego sklepu szczoteczka jest za 9 euro zaś wkłady (3 sztuki z tego co pojęłam) po 6 zatem cenowo przyzwoicie wygląda. niestety na polskich stronach tych szczoteczek czy też wkładów nie widzi a szkoda.

aniu, jeśli wiesz coś o wymienialnych końcówkach to podziel sie proszę ta wiedza ;)
 
 
Ania W. 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 80
Wysłany: 2008-01-03, 21:43   

Mam w posiadaniu katalog tej firmy i sami z mężem mamy w zamiarze je zakupić.
Cena z katalogu jednej szczoteczki to 49,90 (tak jak na str.www). Są również dostępne głowice wymienne 3 sztuki w cenie 49,90. W załączniku zamieszczam zeskanowane zdjęcie produktu. Mam kontakt z osobą rozprowadzającą produkty ACT Natural.

Pozdrawiam,
Ania W.

titanium.jpg
Plik ściągnięto 396 raz(y) 73,21 KB

 
 
topcia

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 2993
Wysłany: 2008-03-09, 22:03   

Som drewniane szczoteczki-ale nie wiem z czego włosie :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 15